Pärnakad – 29.märts kell 12 Kuninga tn põhikoolis

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Pärnumaa * Viljandimaa Pärnakad – 29.märts kell 12 Kuninga tn põhikoolis

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 58 total)
  • Autor
    Postitused

Aga täiesti sobib kõlad teha ka tugevast papist, augustajaga augud sisse. Ei pea üldse puidust olema. Minul kõvast papist ja täitsa head on.

luiselotte
    Member

Anne, kas Artla teiega kõlavöid ei teinud? Meie tegime ja saime päris suure portsu mustreid ka.

anne476
    Member

Tegime küll, aga minu meelest mitte Artlaga (aga tegelt võib-olla oli ka!)! Mul see punt isegi alles, aga enam ei mäleta ussi-tuhkagi! Seepärast tahakski uuesti proovida! Kas tuled ka Pärnusse või?

Susa
    Member

Praegu soovivad pärnakatest vaid Liisbet ja Anne476 kõlavööde tegemist õppida.
    Mida teised tahaksid?

Mina tahaks: lapitööd ja tikkimist (seda kõige tavalisemat) õppida. Ja muidugi oleks hullult äge midagi tekstiilikunsti vallas katsetada (kangaste värvimised, trükkimised, sulatamised jne).
    Ise sain viimase Amazoni tellimusega raamatu stumpwork`ist. Reljeefne tikand, või kuidas seda nimetada? Tundub väga põnev ja kui oleks õpetajat võtta, siis teeks esimesed katsetused meeleldi koos temaga :)

Dots
    Member

Tikkimine ja lapitöö pakub huvi küll :)

kagu
    Member

tikkimine pakub huvi küll, mina osaleks kindlasti. oleks ka võimalus pärnu isetegijatega kohtuda. 😉

mina juba kuskil mainisin, et mulle meeldiks keraamika. Ja omalt poolt võin pakkuda pakutrükki.

liisbet
    Member

Mis on pakutrükk? icon_shuffle

Pakutrükk- puupakule on sisse lõigatud muster või kujund, mis siis kaetakse värviga ja vajutatakse seejärel kangale – väga vana kangakaunistusviis

Member

Oh, ma tahaks ka kõike. Samas seavad 4 last (eriti see rinna otsas olev tegelane) ajale omad piirid. Aga hea meelega õpiks kangakudumist, tikkimist, lapitööd.

Member

mind köidab keraamika

kagu
    Member

niipalju kui on inimesi on ka erinevaid soove :) kel oskusi endal või teab õpetajat, võiks ju teha konkreetse ettepaneku. et kirja panna teema, aeg, koht, maksumus ja kel huvi paneb kirja.

Susa
    Member

Vaatasin Jõgeva kokkusaamise teemat ja hirmsasti hakkas huvitama see siidsallide läbi kõrre ajamine ja värvimine.
    Kevad on kohe käes, mis te arvate kui katsuks endile ka mõne ilusa salli meisterdada? Luiselotte, kes jõgevalasi õpetas, lubas oma blogisse ka kirja panna kuidas see töö täpselt käib.

Mannu blogis on päris hästi näha, mismoodi rätte ette valmistati ja mis lõpuks välja tuli.

Dots
    Member

Väga hea mõte :D Mina olen kahe käega poolt :D

Helen312
    Member

Mulle meeldiks see ka!

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 58 total)
  • The topic ‘Pärnakad – 29.märts kell 12 Kuninga tn põhikoolis’ is closed to new replies.