Pärnakad – 29.märts kell 12 Kuninga tn põhikoolis

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Pärnumaa * Viljandimaa Pärnakad – 29.märts kell 12 Kuninga tn põhikoolis

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 58 total)
  • Autor
    Postitused
    Susa
    Member

Tegin uue teema. Vara küll, aga siis on silma all ja huvilised saavad ennast tulijate nimekirja panna.
    Planeerime selle kokkusaamise kuupäeva ära, et õpetaja LaanteLaps saaks oma aega siis selle järgi sättida!

LaanteLaps
    Member

Kuna pakkumisi ei ole, siis pakun ise kuupäeva välja – 16. märts, hea oleks alata hiljemalt kl 11.00

Dots
    Member

Tänase seisuga sobib :)

Susa
    Member

Kuna LaanteLapsel tervis käest läks, siis paeltikand vol.2 jääb paraku ära.

Nii et hakkame mõtlema, mis me märtsis teeme. Loodetavasti me ikka märtsis kohtume!

anne476
    Member

Mina ei jäta jonni ja ootan ikka kõlavöö tegemist! Kahjuks ei oska õpetajat pakkuda, aga teha tahaks väga! Kuupäev võiks isegi samaks jääda!

Member

Kooliajal on minule õpetanud kõlavöö tegemist Tiina Sutt. Suhelge temaga, äkki ta on nõus teile seda õpetama.

Kõlavööd on toredad, mul need juba selged ja seetõttu jätan kursuse vahele, aga Tiinaga saab ühendust: http://www.tekstiilikoda.ee

Member

2008 Pärnu plaanides on märtsis ka viltimine ära mainitud- kuidas sellega lood??

Susa
    Member

Kas oleks veel kõlavöö huvilisi? Siis saaks Tiinaga ühendust võtta ja uurida, kas ta õpetaks seda meile.

anne476
    Member

Mina tuleks kindlasti! Äkki õnnestub ka Liisbet kaasa meelitada? 😉

liisbet
    Member

:) Muidugi õnnestub. Kust ma vajaliku atripuutika saan?

Susa
    Member

Mul on tegelikult sama küsimus, et kust saaks kõlasid?

Susa
    Member

Ise küsin, ise vastan – tartlaste teemas kirjutab t7pi kõladest: SIIN

Urri
    Member

Kõlavöö tegemist tahaksin mina ka õppida.

anne476
    Member

Mul on 24 kõla ja algajal peaks vist kaheteistkümnest esialgu piisama. Kui mu aimdus osutub õigeks, siis saan teise komplekti Liisbetile laenata!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 58 total)
  • The topic ‘Pärnakad – 29.märts kell 12 Kuninga tn põhikoolis’ is closed to new replies.