Pärnakad – 11.11 kell 12:00 Kuninga tänava Põhikoolis

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Pärnumaa * Viljandimaa Pärnakad – 11.11 kell 12:00 Kuninga tänava Põhikoolis

• This topic is empty.
Viewing 11 posts - 61 through 71 (of 71 total)
  • Autor
    Postitused
    Susa
    Member

Tehtud! :)

Oli ikka üks väga mega õppimispäev! Suur aitäh Chz-le ja LaanteLapsele õpetamise eest ja Lea1-le väga mõnusa kokkusaamise koha eest.
    Ja kõigile ülimalt usina seltskonna eest ka ;)

Pealtikand on kohe kindlasti üks asi, mis mulle hirmsasti meeldima hakkas! Praegu mõtlen, et peaks tantsusaate ajaks ennast paelte ja nõeltega teleka ette sättima ;)

Vinge päev!
    Pilte tuleb ka hiljem.

Dots
    Member

Täna oli tõsiselt vahva ja huvitav päev!
    Sai maalitud, tänud Chz-le ja paeltega, lõngadega tikitud, tänud Laantelapsele. Mõlemat tehnikat tegin mina esmakordselt. Kindlasti ei lase
    ma täna omandatud oskustel rooste minna. Mõte juba liigub :D

Veel kord suured tänud õpetajatele ja võõrustajale Lea 1-le

LaanteLaps
    Member

Meie ka kodus! Suured tänud pärnakatele kutsumast. Tore oli õppida Chz käe all ( noor ja tubli õpetaja )! Loodan peatselt näha ka huvitavaid töid -tegemisi paeltikandi vallas ;)

virbi
    Member

Aitäh õpetajatele ja võõrustajale, oli väga tore päev! icon_mersi

Roheline
    Member

Pidin just küsima et kas Laantelaps ja Miokas beebiga ikka ilusti koju jõudsid, aga ise jõudsin alles nüüd:) Nii tore oli, kõige rohkem meeldis mulle neid roose keerutada 😆

Helen312
    Member

Ka ilusti kodus. Sai veel enne koju tulemist isadepäeva peetud ja nüüd oli aega asju lahti pakkida. Oli taas üks huvitav päev ja uute oskustega. Eks näis kas midagi nendest ikka külge ka jääb.
    Aitäh kõigile!

Susa
    Member

Lubatud pildid sellest mõnusast päevast.
    Ega palju polnudki aega klõpsutada!

Lynx
    Member

Minult tuleb kah…aga teen homme..st kella järgi juba täna :P

lea1
    Member

Lahedad pildid ja tänud minugi poolt õpetajatele ja heale seltskonnale.

miokas
    Member

@Susa wrote:

Lubatud pildid sellest mõnusast päevast.
    Ega palju polnudki aega klõpsutada!

mardisantide pilt on üle kõige 😆

mul aga haaras Krissu kohe kotist proovilapi, mida ta esteks tahtis omale, sest seal olevat niiiii ilusad lilled peal. Järgmisena aga tahtis ta juba ise neid ilusaid lilli teha ja ta ei jätnud nurumist enne kui istusime maha ja tegime talle ka proovilapi. Enne magamaminekut jõudis ta veel kaks roosi ära keerutada, mis näevad isegi kenamad välja, kui minu omad. Ehk lähipäevil saan tulemust näidata, kui tal huvi veel säilib.

Tänud õpetajale ja mõnusale seltskonnale!

Lynx
    Member

@Lynx wrote:

Minult tuleb kah…aga teen homme..st kella järgi juba täna :P

Tehtud

Viewing 11 posts - 61 through 71 (of 71 total)
  • The topic ‘Pärnakad – 11.11 kell 12:00 Kuninga tänava Põhikoolis’ is closed to new replies.