Pärnakad – 11.11 kell 12:00 Kuninga tänava Põhikoolis

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Pärnumaa * Viljandimaa Pärnakad – 11.11 kell 12:00 Kuninga tänava Põhikoolis

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 71 total)
  • Autor
    Postitused
    liisbet
    Member

Must ja oraanź värv olemas, ja võtan kaasa kaks noort kunstihuvilist. :)

LaanteLaps
    Member

Pühapäeval on ka isadepäev. Olete ikka kõik kindlad tulijad? Meistrimood loobub ja jääb issiga koju. Minuga tuleb miokas koos beebiga ja veel üks uus isetegija.
    Kas Horrit võib tulla paelu sasima?

Member

Ma tuleks seltskonna pärast ja ehk teeks pärast koos teistega tikandit… Aga eks ma homme näen.. 🙄

lea1
    Member

@LaanteLaps wrote:

Pühapäeval on ka isadepäev. Olete ikka kõik kindlad tulijad? Meistrimood loobub ja jääb issiga koju. Minuga tuleb miokas koos beebiga ja veel üks uus isetegija.
    Kas Horrit võib tulla paelu sasima?

Kui Horrit peab ennast ilusti üleval ja sasib tõesti aint meie paelu kui teda lauale lubataxe siis võib tulla ikka. 😆
    Kui õieti mäletan siis seal miskit peale juhtmete ja õmblusmasinate närida ei olnud aga ei saa ka lubada ,et oli.

LaanteLaps
    Member

Tänud lubamast, aga ma ei kujuta ette, mida ta teha võib, kui tal selliseid asju lubatakse teha. Ega ta siis paigal püsi. Ju ta ikka koju jääb. Muidu ei tule seal õppimisest midagi välja. Meil ju vaja maalida.
    :D Ma endamisi siin naeran (kujutlusvõime töötab ), milline Horrit olla võib peale maalitundi :P
    Peale beebikooli on ta tavaliselt nagu mudakoll.

Member

Jah võtke siis ikka mingeid lapikesi pintslite pühkimiseks ja vee topsike ka :D

Member

Ma veel mõtlen kas tulla või mitte. Pole õrna aimugi, kuidas ta end ülal pidada võib ja ega ta ei kavatse mööda värvitopse jalutama hakata ning paelu sakutada.

Roheline
    Member

Ma saan tulla küll, aga rohelist värvi pole saanud veel muretseda. Homme on vist pood kinni ka? Kui kellegil kindlasti vaja, siis võib ise kaasa võtta (siis kindel). Võimalik, et ma ei maaligi, vaid vaatan kõrvalt hoopis.

Lynx
    Member

@Roheline wrote:

Võimalik, et ma ei maaligi, vaid vaatan kõrvalt hoopis.

mis jutt see on?

virbi
    Member

Ma proovin ka tulla, oleneb nüüd kuidas ma oma asjad kõik tehtud jõuan. Peale tööd jõudsin veel poeski igaks juhuks ära käija ja värvi osta, loodetavasti ikka õiget…

LaanteLaps
    Member

Võtke siis Susaga koos tellitud raamatud ka kaasa. Ma haaran kaasa, saate sirvida.

Susa
    Member

Ma pidin just kirjutama, et võta palun oma raamatud ka kaasa! :D

LaanteLaps
    Member

:)

Helen312
    Member

mina hakkan varsti liikuma. Kohtume varsti!

Dots
    Member

Materjal koos… Varsti hakkan astuma :D :tramp:

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 71 total)
  • The topic ‘Pärnakad – 11.11 kell 12:00 Kuninga tänava Põhikoolis’ is closed to new replies.