Pärnakad – 11.11 kell 12:00 Kuninga tänava Põhikoolis

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Pärnumaa * Viljandimaa Pärnakad – 11.11 kell 12:00 Kuninga tänava Põhikoolis

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 71 total)
  • Autor
    Postitused
    Roheline
    Member

Roheline otsib siis rohelist :D

LaanteLaps
    Member

Ma vist pime, aga ma ei loe välja, mis värve te ostate. Mul endal on Pebeo värvid. Võtan need kaasa.
    Ega ei pea ju olema värviline?

Aga tartukate paeltikandi teemast saate vajaliku info kätte, mida vaja kaasa haarata on. Kui vaja, räägime siis veel siin teemas üle.

Miokas – arvan, et on küll sinu jaoks koht ( kaks ).

Roheline
    Member

@LaanteLaps wrote:

Ma vist pime, aga ma ei loe välja, mis värve te ostate. Mul endal on Pebeo värvid. Võtan need kaasa.
    Ega ei pea ju olema värviline?

Kas neid portselanivärve on siis mitut sorti?

Helen312
    Member

Appiii, kui põnev. Mul on laupäev hirmus tihe, aga kui vähegi põhapäeval kargu alla saan olen kohal. Pange palun lõplik info pealkirja (kui olete otsustanud). Niiiiiii põnev, tööl käimine segab ikka isiklikku elu hirmsasti!

Susa
    Member

Lea 1-lt info saadud ja asi Pärnuga selge – 11.11 kell 12:00 Kuninga tänava põhikooli käsitööklassis :)
    Teemasid lausa kaks – portselanimaal ja paeltikand :D

Käisin otsisin Tartu paeltikandi teemast info ka üles ja lugu selline:
    @LaanteLaps wrote:

Materjal, millele paeltikandit teha on täiesti ükskõik! Võtke kaasa ka lõnga ja mulineesid. Pärleid ja korralik sukanõel, samuti käärid ;)

LaanteLaps
    Member

Riidelapike ka millele teha. Kes tahab, võtku raam, aga saab ka raamita.

lea1
    Member

@Lilianake wrote:

Paeltikandit tahaks küll proovida. Kui on võimalik, siis ma tuleks tikandi ajaks, sest mul pole võimalik nii kaua seal olla ( värvimisel läheb tükk aega :( )

Tule ikka, eks hiljem saab uuesti kokku ja annan sulle sinu maalingud üle kui ei sa nii kauaks jääda, et oodata kui ahjust tulevad.

Member

Nii oleks tahtnud paeltikandit õppida, aga toimetan samal ajal Mardilaadal. Teile soovin mõnusat meisterdamist!

Member

Seda et mis riie peaks see olema? Ja ma siis muretsen roosa või nii;)
    Aa ja kas siis paeltikandi jaoks linti, pärleid ja sukanõela? 😯
    Ja veel üks asi kas võtab midagi söödavat ka kaasa? 🙄

LaanteLaps
    Member

Riie? Mitte väga õhuke! Midagi, mis kodust näppu jääb. Mingi piisike tükike. Piisab ca 15 cm X 15 cm

Vaatasin kodus järgi – minul on Marabu ja Pebeo värvid.

lea1
    Member

Minul värvid olemas on Marabu helesinine ja türkiis(no ei saanud ostmata jätta :) )ostetud Eva Lotta kunstiärist.
    Kui on tahtmist miskit snäkki kaasa võtta, siis võtke. Kohapeal on olemas tassid ja veekann, millega saaks teed või kohvi teha, aga need tuleb ise kaasa võtta.
    Loodan, et kõik teavad, kus asub Kuninga tänava kool ega aja seda segamini mõne teise läheduses oleva punase kooliga.
    Kooli sisenemine on Kesklinna võimla sissepääsu vastast.Kõikvõimalikud küsimused katsuge ära kysida hiljemalt reedel, sest laupäeval mind pole.
    Jätan siia ka oma telefoninumbri 59 003 431, kes ära eksib või miski muu küsimus tekib, saab siis helistada.
    Palun kohale tulla täpselt, sest uks on muidu lukus. Kes hiljem tuleb, siis helistage mulle.

Dots
    Member

Võtan musta ja roosa värvi. Minu plaani teostamiseks on neid just vaja :)
    Kes soovib, võib kasutada :D

Roheline
    Member

Ma loodan et saan ikka tulla, kuigi viimasel hetkel tuli teine üritus ka peale, aga see hakkab kuskil neljast. Vähemalt alguses saan ehk olla.

Lilianake
    Member

Mina ei saa ka tulla, sest juba saabuvad esimesed sünnipäevalised :). Näen ma neisd taas üle pika aja ning nende tuleku päevaks on 11.11

Susa
    Member

Punane värv on ostetud :)

Kas me peaks kaasa võtma ka mingid lapid pintslite puhastamiseks ja topsid vee jaoks vms? Meenub justkui kunstiõpetuse tunnist, et igasugu purke ja totsikuid läks kogu aeg vaja ;)
    Värvid ju ikkagi…

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 71 total)
  • The topic ‘Pärnakad – 11.11 kell 12:00 Kuninga tänava Põhikoolis’ is closed to new replies.