Pärnakad – 11.11 kell 12:00 Kuninga tänava Põhikoolis

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Pärnumaa * Viljandimaa Pärnakad – 11.11 kell 12:00 Kuninga tänava Põhikoolis

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 71 total)
  • Autor
    Postitused
    lea1
    Member

Mulle 11 nov sobiks kuigi tulen öösel reisilt ei sega see kohtumist teiega.Vaatan lastele hoidja ja uurin esmaspäev seda klassi asja siis,et asi saaks kindel.Ma korra seal klassis käinud ja silma jäi nagu pliit koos ahjuga ,tavaliselt on ju toitlustamis klassis selline asi. :) Annan teada mis mulle räägiti sellest.Et veel kaua meil ajaliselt läheb seal nad kindlasti küsivad seda ka minult. Kui kell 13.00 hakkab siis mis oleks umbes orienteeruv aeg millal lõpetame.Ma ei ole oi kui ammu enam kokkusaamistele jõudnud 😳

Member

Muidu värvid peaksid kuivama 4 tundi…

Roheline
    Member

Mul on ka 11 nov vaba. Maalida hästi ei oska (pole kunstiannet:) ) aga kui kontuur ees, siis ehk saab ka. Kunagi kooliajal olen mõned taldrikud emale teinud.

Need värvid on vist üsna kallid, kui ainult katsetada siis eriti ei tahaks palju osta, äkki tahab keegi mitmepeale osta paar värvi?

Susa
    Member

Chz – sa oled siis meie juhendaja? Õpetad nippe ja trikke kuidas värvida jne :)

Värvide hindadest ei tea ma midagi – peaks uurima jah, mis need maksavad – saaks kamba peale äkki mingi paki (kuidas neid müüakse lahtiselt või karbiga?) muretseda. Ja kui nad nii kaua kuivama peavad, kas siis peaks vahepeale äkki mingi muu tegevuse välja mõtlema?

Selline uitmõte, et kui alustada näiteks kell 12 hoopis, maalida oma tassid ja taldrikud ära ja kuni need 4 tundi kuivavad, siis äkki tuleks LaanteLaps ja õpetaks meile paeltikandit ;) 😉

Member

Okei 🙄 Värvidest nii palju et Eva-Lotas maksab üks väiksem purk muidu 29.- aga suurem peaks olema vist midagi neljakümnega. Aga seda et mis see paeltikand on?Uudishimust. Ja mis selleks vaja läheb?

Susa
    Member

Vaata siin on paeltikandi teema – seal on igasugu pilte ja raamatuid ja õpetusi jne :)
    Paeltikand

Roheline
    Member

@Chz wrote:

Okei 🙄 Värvidest nii palju et Eva-Lotas maksab üks väiksem purk muidu 29.- aga suurem peaks olema vist midagi neljakümnega. Aga seda et mis see paeltikand on?Uudishimust. Ja mis selleks vaja läheb?

Ma ikkagi ei raatsiks endale mitut värvi osta lihtsalt selleks et proovida korra, kuna vaevalt kodus hiljem sellega tegelen. Ühe värvi võin osta ja pärast kellelegi ära anda.
    Aga paeltikandit tahaks ka väga proovida.

Lilianake
    Member

Paeltikandit tahaks küll proovida. Kui on võimalik, siis ma tuleks tikandi ajaks, sest mul pole võimalik nii kaua seal olla ( värvimisel läheb tükk aega :( )

LaanteLaps
    Member

Tahate tõesti õppida paeltikandit? Pärnusse on muidugi lühem maa, kui Tartusse oli. Ja pealegi, pikka aega ei ole ma pärnakaid näinud. Seega, kui tõsine soov on, olen nõus pisut õpetama.
    ;)

miokas
    Member

@LaanteLaps wrote:

Tahate tõesti õppida paeltikandit? Pärnusse on muidugi lühem maa, kui Tartusse oli. Ja pealegi, pikka aega ei ole ma pärnakaid näinud. Seega, kui tõsine soov on, olen nõus pisut õpetama.
    ;)

vat see paeltikandi osa huvitaks mind ka. Kas sul minu (meie) jaoks oleks autos kaks kohta?

Roheline
    Member

@LaanteLaps wrote:

;)

Jee, Laantelaps tuleb Pärnusse!!

Susa
    Member

Tahame õppida! Loomulikult :D

Aga teeks nende värvidega siis äkki nii, et igaüks ostab ühe värvi ja siis kohapeal laename üksteisele?
    Ei tea muidugi kui palju seda värvi kulub… 🙄

liisbet
    Member

@Susa wrote:

Aga teeks nende värvidega siis äkki nii, et igaüks ostab ühe värvi ja siis kohapeal laename üksteisele?
    Ei tea muidugi kui palju seda värvi kulub… 🙄

Mõtlesin sama ja ise olen huvitatud mustast värvist. Nii et kui on, siis ostan selle.

lea1
    Member

Mina olen nõus muretsema miskit sinist 😆

Susa
    Member

Ma hangin punase :)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 71 total)
  • The topic ‘Pärnakad – 11.11 kell 12:00 Kuninga tänava Põhikoolis’ is closed to new replies.