Pärnakad – 11.11 kell 12:00 Kuninga tänava Põhikoolis

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Pärnumaa * Viljandimaa Pärnakad – 11.11 kell 12:00 Kuninga tänava Põhikoolis

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 71 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Eile tegin portselaani värvidega tassi ja taldrikut. Mis sellest arvaksite? Et võiks proovida või olete juba teinud?

Susa
    Member

Võiks küll proovida :) Seda ei olegi enne katsetanud!

Member

Aga selleks läheb ka ahju vaja ning 4 tundi kuivamist muidu…

Susa
    Member

Ahju ei ole meil muidugi kuskilt võtta. Kas peab mingi spets ahi olema?

Member

Täitsa tavaline ahi muidu. Aga nii võib ka teha et kohe peale kuivamist siis oma kodu ahjus teha või nii :DAga sina Susa peaksid sellest asjast muidu teadma :D

Member

Aga kohtuks siis äkki millalgi? Mulle sobiks ka kuu esimeses pooles 18.nov sõidan minema ja siis vaba alles dets algusest. Aga jõulueelne aeg on teadagi milline.

lea1
    Member

Minul tööjuures peaks olema ka klassis pliidid koos ahjudega.Kaua nad ahjus olema peavad? Mina joonistada küll ei oska aga huvi tunneks küll selle vastu ja kui kuupäev paigas saan ka läbirääkida klassi suhtes kui vaja.Selleks vaja mul kindlat kuupäeva vaja teada.

Member

Asjad peaksid olema ahjus pool tundi muidu. Aga näiteks võiks ju tõesti kokku saada ja siis nende värvidega maalida. Täitsa tore oleks :D

Susa
    Member

Kuidas oleks 11. november?
    Saaks kokku näiteks kell 13:00, maaliks tasse või taldrikuid – Jõuluks oleks ju vahva kinkida või laadale müüki panna.

Member

Mulle sobiks täiesti :D Kirjutan siis mida oleks vaja ka, et maalimine õnnestuks.
    Portselaan värve
    Pintsleid
    Soovi korral kontuur
    Taldrik/Tass vms.
    Harilik
    Vana ajaleht laua katteks
    :P
    Aga kus me siis teeks kas lea1 poolt välja pakutud klassis või vesiroosis?Aga seda peaks vist siis arutama kui kõigile kuupäev sobib, eksju :P

Susa
    Member

Ma arvan pigem, et Lea1 poolt pakutud klassis. Vesiroos on ikkagi hotell ja seal värvidega mängima hakata on tsipa kahtlane ;)

Lilianake
    Member

Aga mida teevad need kellel pole ahju??? Tahaks ka tulla, kuid mul ei ole kodus ahju 😥
    Kas pliidis kõlbab kuivatada???

liisbet
    Member

:D olen kohal!

Member

Aga võin ju sinu eest küpsetada. Pliidil tegemisest ei tuleks midagi välja, sest kõrgel kuumusel ahjus värv nagu kinnitub ahjule ja jääb sinna kinni.

Susa
    Member

@Lilianake wrote:

Aga mida teevad need kellel pole ahju??? Tahaks ka tulla, kuid mul ei ole kodus ahju 😥
    Kas pliidis kõlbab kuivatada???

Lea1 kirjutas mõni post ülevalpool, et klassis, kus me kokku saame on ahjud.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 71 total)
  • The topic ‘Pärnakad – 11.11 kell 12:00 Kuninga tänava Põhikoolis’ is closed to new replies.