pärlite tellimine välismaalt – vol 3 – läbi

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu pärlite tellimine välismaalt – vol 3 – läbi

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 286 through 300 (of 415 total)
  • Autor
    Postitused
    kikukas
    Member

mdm beadalotiga arutasime enne tema pandud posti seda teemat ja see uuesti müüki panek toimuks siis, kui inimesed välja ei ilmu. Tellitud pärlid tuleb ju nagunii välja osta, eks ikka ootame veel. Arvestame ka sellega, et lihtsalt pole foorumis veel käidud.
    Täna on torm, äkki me ei saa isegi siia kui vool ära kaob, iial ei või teada. 😯

Member

Mul tõesti väga kahju, et minu pärast asi viibis aga ma ei käinud jah foorumis peale lõunat ja ei olnud maksmisest teadlik!!! Nüüdseks rahad ilusti üle kantud aga seda tänu kulla385 kes muidugi mulle helistas ja teavitas mind sellest – AITÄHH talle
    Aga mina olen ka see inimene kes tegeleb peale pärlite ka veel rahvatantsuga (ja meil esinemine 26 jaanuar) ja see toimub teisipäev ja neljapäev siis neil päevil paraku peale tööd söök ja kohe trenni.
    Palun vabandust veel kord aga lõpp hea kõik hea ma loodan.

Nutust talve jätku ja lennukaid ideid

kikukas
    Member

Nonäedsanüüdsa, kõik okey! kln7

Member

Pisi-Pisi kirjutas

Aga mina ootan Susa, brazu ja lea1 privaatsõnumeid, et saaks maksma hakata

Sa tellisid südameid, eks. Mina ka tellisin ja Lea1 arvas, et arveldame siis kui kaup käes! Võibolla sul teistega sama asi, uuri-puuri!

Susa
    Member

Mina teen nagu eelmisel korral tegin – arveldamised tulevad siis kui pärlid käes on! Nagunii on mul vaja teile nad ju pakkidega laiali saata veel (kes kokkusaamisele ei tule Tallinna või Pärnus ei ela).

tiggr
    Member

Angelyna arveldused peaks ka nüüd ok olema.

kikukas
    Member

Veel parem ja ongi asi lahenenud! 😆 😆 😆

mdm beadalot
    Member

@Kato wrote:

@mdm beadalot wrote:

Vot mina seda ei tea 🙄 Muidugi võib ju teha nii, et nende helmed panna enampakkumisele 😈 Ja kui tahavad, ostavad uute omanike käest tagasi.

Miks nii karmilt, näha on ju et inimesed vaid 1-2 päeva foorumist eemal olnud ja alles eile saadeti sõnum… Vabalt võib internet jupsida 2-3 päeva, laps ootamatult haigeks jääda ja mõni saab vbl internetti ainult töö juures. Põhjusi võib olla palju. Kuna ei olnud ju ette teada, millal maksmine täpselt tuleb ei saa ka loota et 24h jooksul reageeritakse 🙄

Vastama ajendas mind, kuna minuga oli tellimuse kinnitamisega sama probleem. Sõitsin aastavahetuse ajal ära ja ei teadnud, et peab veel midagi kinnitama ja kohe ähvardati pärlitest ilma jätmisega… Õnneks lõppes ikka hästi. Ma mõistan täiesti mbm beadaloti muret, kuna raha peab arvel õigeks ajaks olema, aga samas ei saa eeldada, et kõik inimesed saavad IGA PÄEV Isetegijas käia. Mõni saab internetti vbl kord nädalas. Esmakordsed tellijad ei pruugi selle pealegi tulla, et maksmisega äkki nii kiireks läheb.

Miks nii karmilt 😆 , selge see, et alati võib midagi juhtuda 🙄 No maksmise seisukohalt ma küll ütlesin, et eelmise nädala lõpp või selle nädala alguses 🙄 Ja tegelikult on aega kokku ju kolm päeva mitte 24h.

Ja tegelikult ma ei ähvardanud sind pärlitest ilma jätmisega ju :( Kirjutasin sulle, et kui sa ei kinnita nimekirja, võivad järsku vead sisse tulla ja lõpus saad lihtsalt need helmed, mis ma sulle tellisin ja kõik…

See karm otsus helmed enampakkumisele panna pärast kolme päeva 🙄 on ikkagi vajalik, sest ma pean nendega ju midagi tegema.

Aga väga kena, et sa mu muret mõistad 8) Sa ei tea, kui oluline see mulle on :D oheart

Member

Mul tekkis üks teoreetiline küsimus.
    Ma nimelt ei saanud mitte kõikidele pärlitele, mida tellisin, kogu massidele osalisi kokku. Et mitte olemasolevaid osalisi alt vedada, tellisin ka need niiöelda pooliku osalusega pärlid ära ja makstud on nad ka kenasti.
    Seoses sellega tekkis nüüd mõte, et kui samalaadset muret on ka teistel, siis ehk teeks niiöelda järelmüügi eraldi teemana. Mis arvate?
    Alati on olnud ju “rongist mahajääjaid” kes äkki tahaksid ka pärleid.

Kezzu
    Member

Järelmüügi mõte on hea minumeelest.
    Pane teema üles.

Member

mina just mõtlesin, et pommitaks nii mõndagi ostusoovidega. Mina nimelt ei tahtnud jälle nii suuri massiosi esialgu osta, seega võtaks väiksemaid koguseid ja oleksin nõus isegi pisut kallimat hinda kui hulgihind on maksma ;)
    nii et järelmüük on hea mõte!

Member

ka mina hoiaksin järelmüügi teemas silma peal 😉

Musamemm
    Member

Olen ka järelmüügist huvitatud.

Sibulaplix
    Member

ma jään ka järelmüüki ootama :)

Member

Selge siis. Kui ma olen oma pärlinutsu kätte saanud, siis kaalun ja arvutan järelmüügi kauba kokku ja panen uue teemana üles (kui keegi seda enne mind pole teha jõudnud).

Viewing 15 posts - 286 through 300 (of 415 total)
  • The topic ‘pärlite tellimine välismaalt – vol 3 – läbi’ is closed to new replies.