pärlite tellimine välismaalt – vol 2 – läbi

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu pärlite tellimine välismaalt – vol 2 – läbi

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 311 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

kas segu sisaldab siis ühte värvi, erinevates toonides ja suurustega ja kujudega pärleid?

kulla385
    Member

Minule meeldiks ka osaleda, tahaksin 6mm ümmargusi vasekarva ….. aga tundub, et poes neil hetkel selliseid ei ole :(
    Midagi sellist …
    http://www.gbbijoux.cz/show_details.php?list_koralky_id=4682

mdm beadalot
    Member

Vabandan, mul on koduarvuti paranduses ja laonimekiri seal… ei suuda anda asjadest enam ülevaadet…
    Palun kergemat karistust… :(

Drex
    Member

ega arvuti igaveseks remonti jää, eks me oota. Kunagi saame ikka tellimuse kokku

Member

Küsin 1 lolli küsimuse, kas hinnad, mis nende loetelude taga on käivad 1 mass (~1200 tükki) koguse kohta? 😳

sweetpepper
    Member

Minu arvates küll jah

mdm beadalot
    Member

sweetpepperil õigus,
    ei ole loll küsimus midagist :P

Member

mis sellest tellimusest on saanud?
    ma ei tea kas olen midagi maha maganud?
    tahaks ka osaleda ikka. 😉

avekene
    Member

Hunditädi, ei ole maha maganud. Mdm beadalotil on arvuti katki ja seal kogu info, nii et ootame selle parandamist. Läheb aega.

sweetpepper
    Member

Arvuti võiks juba terveks saada icon_b055 Tegelt tahaks teada sellist asja, eeeeeeeet kas sealt lepatriinusid, maasikaid ja lilli ka saab? Nuhkisin netis ringi ja nägin igasuguseid megailusaid asju. smile_flirty Nüüd tahan omale kaa!

LaanteLaps
    Member

Mhmhh, sama lugu siin…
    Vahtisin ka, näpp suus ja imetlesin… Aga pidi kallis tellida olema.

Member

linnalaps lööks ka kampa kui vaid võetakse :)

mdm beadalot
    Member

:( Teate, mul juba nädal möödas, kui arvuti parandusse läks. Ehk on keegi vabatahtlik, kes asja üle võtaks, jagan lahkelt oma teadmisi ja toetan nii kuis saan. Asi hakkab muidu liiga venima…

vabandan

Pisi-Pisi
    Member

Mind huvitaksid tilgakujulised pärlid. Kas seal miskit sellist on? Segu oleks ka muidugi vägagi teretulnud :)

mdm beadalot
    Member

@Pisi-Pisi wrote:

Mind huvitaksid tilgakujulised pärlid. Kas seal miskit sellist on? Segu oleks ka muidugi vägagi teretulnud :)

Mõned tilgakujuliste värvid ja hinnad on toodud lk 3.

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 311 total)
  • The topic ‘pärlite tellimine välismaalt – vol 2 – läbi’ is closed to new replies.