pärlite tellimine välismaalt – vol 2 – läbi

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu pärlite tellimine välismaalt – vol 2 – läbi

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 226 through 240 (of 311 total)
  • Autor
    Postitused
    sweetpepper
    Member

Ma ka juba muutun kannatamatuks o8m8

Susa
    Member

Mina püüan olla rahulik – niuke suur tellimus, ega need pärid meile saatmata ei jää ;)

mdm beadalot
    Member

Rahu ainult rahu.
    Pakkimine võtab neil aega, kuna tellimus on suur. Maksmiseks läheb siis, kui neil arve koos ja sealt saab lugeda postikulu ning soodustuse. Kui kõik hästi läheb, saab pärlid kätte ainult pärli hinna ja VAT-iga.
    Kui arve kätte saan siis pean selle igaks juhuks veel üle kontrollima, siis saadan neile kinnituse ja hõikan siia välja. smile_cof

mdm beadalot
    Member

Tere,

Sain arve kätte! Kahjuks oli juhtunud selline asi, et e-poes näidatu ei kajastanud reaalsust. Niiviisi oli 5 helme puhul neil laos vähem kui mass :( Tegemist oli roosade tilkadega (sain 1,96massi, Laantelaps oli nõus võtma selle 0,96 osa), sinised tilgad (sain 0,57massi sweetpepperile), sinakad ning kollakad südamed (0,80 ja 0,50 massi minule) kõige õnnetumad olid AB südamed (0,38massi kulla358-le). Ja matid beežikad-roosakad rombid olevat olnud neil lihtsalt apsakas ja neid ei saanud grammigi :( (mann). Võtsin tellijatega ka eraldi ühendust ja andsin teada ka seda palju need poolikud siis maksavad. Vot alustasin selliste kurbade uudistega…

Niisiis kokkuvõttes tuli tellimus alla 1500 USD, täpsemalt siis 1463,07 usd. Lennupost oleks maksma läinud 140 eurot 😯 Aga pakuti ka kaubaauto teenust, mis on soodustusega kaetav (85 eurot). Valisin arusaadavatel põhjustel viimase ja pakk peaks kohale jõudma järgmine nädal (hakkas sõitma täna kella 14 paiku).

Mul läheb pisut aega, et parandada need massid ja hinnad ning kui kõik uuesti kokku olen saanud, siis annan tellijatele teada, mis edasi saab. Ka seekord tuleb maksta ainult helmeste ja VAT-i eest. Loodan teie mõistvale suhtumisele nende helmeste masside puhul, lihtsalt nii piinlik lugu…

Susa
    Member

Ära Sina küll piinlikkust tunne! See on ikka firmapoolne apsakas, et koduleht on uuendamata jäetud.
    Ootame seda masinat siis ja nael kummi talle :D

mdm beadalot
    Member

@Susa wrote:

… ja nael kummi talle :D

Uhhh 😯 ära sõnu ära. Huvitav, kas see toob mu kodu ukse taha 🙄 pidavat olema SCHENKERi nimeline truck cargo

maris
    Member

Schenker toob paki saajani. (minu arust)

mdm beadalot
    Member

Ups, aga kuidas ma tean õigel ajal kodus olla. Ja tegemist ju 28 kilose pakiga, mul vaja selleks ajaks kuskilt musklit laenata 😯

Susa
    Member

Vast nad ikka teatavad enne kui saabuvad. Kuigi jah – näiteks Bizpaki lorud helistasid meile eile siis kui nad juba värva taga seisid ja meil enam kuidagi polnud võimalust koju jõuda!
    Järelikult katsetavad nad toomisega seni kuni keegi kodus on.
    Ja küll nad selle paki Sulle ikka tuppa ära toovad! Kui teenus on kaup koju kätte, siis nad ei saa seda kasti Sulle ju tänavale jätta ;)

Lynx
    Member

👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 BIZPAK 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿

mdm beadalot
    Member

@mdm beadalot wrote:

Ootan ettepanekuid USD kursi arvutamises – ons keegi rohkem teadlik, kuidas ja kui tihti see muutuda võib? Ja kas kolme koma kohaga arvutamine on sobiv?

@rat_013 wrote:

võibolla ümardada ,0 või ,5 peale ülespoole ja hiljem kui on asjad käes siis tasaarveldada vastavalt reaalselt kulunud rahale?

@Kristy wrote:

Raamatupidaja seisukohalt käib asi nii: võetakse arve kuupäevaga Eesti Panga kurss (ei ümardata lühemaks) ja selle järgi arvutatakse välja summa eesti kroonides.
    Kuna antud juhul on aga tegemist ette arvutamisega, siis soovitaks natuke ülespoole ümardada. Raha ülejäämisel võib selle ju tagastada pärlite saatmisel/kätte andmisel või osalejate nõusolekul organiseerija vaevatasuks jääda.
    USD ajalugu

@Katjake wrote:

Kursi võiks minu arvates võtta 12,5 ja asi ants. Mdm-beadalot-il selle sebimisega tegu niigi.

@Susa wrote:

Mina ka selle poolt, et kurss läheks kirja 12,5 ja kui õigel hetkel see ka on teistsugune siis jääks vahe Mdm Beadaloti sebimiskuludeks – tänu tema ettevõtlikkusele me üldse neid pärleid ju niimoodi tellida saame!

Tänaseks olen välja arvutanud tellijate rahad kolmekohaliselt, võtan teiega ühendust (saadan oma arvutused ja krediitkaardi nr, mille eelmise tellimuse jaoks tegin). Maksame pärlite ja 19% VAT-i eest.

Nii, praeguse (22.10.2006 17:49:54) seisuga on USD ülekande müügihind (hansapangas) 12.46050. Ega palju 12,5-st puudu ei jää. Teeme arvutused siis 12,5-ga. Kui USD tõesti tõuseb üle selle, siis vaatan, kas piisab üle jäänud soodustusest (selline tagavara variant 😉 ). Kui ülejääk (kursiarvutamine pluss ülejääv soodustus) on üle 100.-, siis saadan selle Isetegija foorumile – peaks ju olema mingi viis 🙄 , ei tea, kas on foorumil oma konto nr, või makstakse kellegi isiklikult konto nr-lt…

Edit: saatsin kõigile tellijatele kirja (privasse/emailile), kui pole kätte saanud, palun võta minuga ühendust.

mdm beadalot
    Member

Tere jälle :D
    Tänaseks kellaajaga 16.10 on laekunud 12 inimese summad. Tänan kiire reageerimise eest! Tahaks ülekande poele teha võimalikult ruttu 😉

Member

mina läkitan ka oma summa homme hommikupoole, kuna pole üksi tellija siis ootan oma arvele laekumisi ja homseks peaks kõik kohal olema. loodan, et ei jää siis väga hiljaks.

mdm beadalot
    Member

Muidugi, sul oli kopsakas summa ka 😉 Ma teadsin, et võib teil rahus asjatada, sestap mingit tähtaega ei pannud. Tuleb niipea kui võimalik :D

mdm beadalot
    Member

Oi te olete nii tublid! Juba 14elt tellijalt laekunud :P

Viewing 15 posts - 226 through 240 (of 311 total)
  • The topic ‘pärlite tellimine välismaalt – vol 2 – läbi’ is closed to new replies.