Pärlimängude koostegemine ;)

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Pärlimängud Pärlimängude koostegemine ;)

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 104 total)
  • Autor
    Postitused
  • #12738 Reply
    tsunaami
    Member

Kallid Isetegijad, tahaks Teiega pärlipisikut jagada ;)

Ehete kandmine on taas moes ja miks mitte kanda enda poolt tehtud ehteid.

Mis Te arvate, kui me võtaks iga kuu ette ja lahkaks mõnda ühte tehnikat ja teeks erinevaid ehteid seda tehnikat kasutadesi?
    Vöi teeksime ühe kindla ehte ( nt käevõru või kee või … ) valmis ja siis oleks jällegi tehnika vaba?

Või arutaks niisama ehete teemal?
    Palun andke teada, mida tahaksite teha.

sunny tsunaami

#346023 Reply
    AlleRaa
    Member

Erinevad tehnikad huvitaks mind küll, kuid kardan, et pole aega osa võtta. Silma hoian ikka peal 😉

#346024 Reply
    Guest

Mulle sobib igasugune variant. Küsin hoopis seda, et kas erinevatele tehnikatele on eestikeelsed nimetused olemas? Kuna ma kasutan õppimiseks interneti abi, siis ma tean ainult inglise keelseid nimetusi.
    Viimati õppisin selgeks ovaalse kujutise (pointed oval peyote). Ja jubedalt tahaks teha midagi sellist http://img0.etsystatic.com/il_fullxfull.246680141.jpg (autor Sand Fibers). Saan aru, et see on peyote 3-drop ja kasutatakse kolmnurkseid ning silindrilisi seemnehelmeid.

#346025 Reply
    tsunaami
    Member

@Metsapoole wrote:

Mulle sobib igasugune variant. Küsin hoopis seda, et kas erinevatele tehnikatele on eestikeelsed nimetused olemas? Kuna ma kasutan õppimiseks interneti abi, siis ma tean ainult inglise keelseid nimetusi.
    Viimati õppisin selgeks ovaalse kujutise (pointed oval peyote). Ja jubedalt tahaks teha midagi sellist http://img0.etsystatic.com/il_fullxfull.246680141.jpg (autor Sand Fibers). Saan aru, et see on peyote 3-drop ja kasutatakse kolmnurkseid ning silindrilisi seemnehelmeid.

Eesti keelsete nimetustega on jah veidi keeruline ;)

See on tõepoolest peyote. Effekt saavutatakse erineva suurusega/kujuga helmeste kasutamisega.

Analoogne tehnika on kasutusel selle kee tegemisel. Siin on küll helmed ühekaupa, aga jällegi annab effekti helmeste erinev suurus.

#346026 Reply
    Member

Äkki võiks siin ka õppimise/õpetamise teemat sisse tuua. Niivõrd-kuivõrd see läbi interneti võimalik on. Nt üks kuu proovite/õpite midagi uut, teine kuu teeb igaüks omatahtsi vabalt valitud teemal või oma oskuste kohaselt etteantud teemal vms.

#346027 Reply
    Drex
    Member

Olen meeleldi nõus pärlitööd õppima :)

#346028 Reply
    tsunaami
    Member

Teema alguses oli juttu erineva suurusega helmeste abil saavutatud effektist.

Siin on siis üks skeemi variant koos valmis ehte võimaliku variandiga ;)

#346029 Reply
    Member

esimene ülesanne siis paigas – jaanuar eri suurustest pärlitest ruumiline ehe :D

#346030 Reply
    tsunaami
    Member

@pintsel wrote:

esimene ülesanne siis paigas – jaanuar eri suurustest pärlitest ruumiline ehe :D

Jah, miks mitte … ma pole ise veel ühtegi teinud, kuigi olen neid imetlenud ja piltegi arvutisse talletanud :D

#346031 Reply
    Guest

Väga kena näidis!

Ma tegin valmis ühe käevõru stiilis, mida viljeleb Sand Fibers. Minul roosa-musta- hõbedases versioonis ei ole käevõru nii kurruline. Kasutasin Toho nr 11 seemnehelmeid ning Miyuki kolmnurksete seemnehelmeste segu, suurus vist 8. Samas on Toho nr 8 kolmnurgad suuremad kui Miyuki nr 8 kolmurgad. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=771951236192869&set=pb.100001339981718.-2207520000.1420720797.&type=3&theater%5B/img%5D.
    Järgmise käevõru teen Toho kolmnurkadest nr 8 ja Miyuki pulkadest (ei ole delica vaid hexacut). Niidiks on One-G, miinus on see, et niit venib aga selle eest on niit hästi tugev kui pingutada. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=771951232859536&set=ms.c.eJw1x7ENADAMArCPqoQICP8~%3B1qX1ZrvDxmAZjo7f1cEq~%3BxVCKF7n1gmf.bps.a.330647906989873.80608.100001339981718&type=1&theater

Vabandan nende linkide pärast, ma pole varem siia pilte postitanud ja ei leia kõige sobivamat viisi.

#346032 Reply
    tsunaami
    Member

Hei, veel üks käevõru variant ja jällegi erineva suurusega seemnehelmestest.

Kokku siis 3 erinevat suurust. Valmis ehte oliiviroheline on õpetuse pildi peal kummaliselt roosat värvi :D

#346033 Reply
    tsunaami
    Member

Veel üks variant

Ise hakkasin seda sakilist tegema ….

#346034 Reply
    RIINU26
    Member

Tulen ka kampa ja teen ühe peyote`i tehnikas käekee. Seemnehelmeid kuidagi palju kogunenud :)

#346035 Reply
    tsunaami
    Member

@RIINU26 wrote:

Tulen ka kampa ja teen ühe peyote`i tehnikas käekee. Seemnehelmeid kuidagi palju kogunenud :)

Kindlasti näita tulemust ka :)

#346036 Reply
    AlleRaa
    Member

Väga kaunid näidised, ajavad kohe pärlendamise isu peale.
    Tsunaami, kas oskad soovitada midagi sarnast, kuid ebaühtlase suurusega seemnehelmestest? Tahaks need ära kasutada, enne kui kvaliteetsemaid soetama hakkan.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 104 total)
Reply To: Pärlimängude koostegemine ;)
Your information: