Pärlifännidele

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Pärlimängud Pärlifännidele

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 193 total)
  • Autor
    Postitused
  • #40947 Reply
    tuulily
    Member

ma olen näinud ka selliseid variante, kus traat keeratakse diagonaalselt ümber kivi. ise proovinud pole, sest aega pole, aga nii võiks lihtsam olla.

#40948 Reply
    Member

Mul ka need ümarate otstega tangid olemas, aga wigjig hakkas huvituma sellepärast, et sellega lihtsalt lihtsam ja ka erinevaid kujundeid saab teha. :D 😉
    mdm beadalot – kus sa seda hõbetatud ja kullatud traati oststid ?

Ma teen ka rõngaid nii – keeran tangide ümber või näppan käekettilt.

Mind hakkas ka selline ehtekunst huvi pakkuma.
    Ja siis ma otsustasingi, te teen ühe valmis. Väike kirsike 😉 !

Ja selline komplekt valmis mul eile ! :D

#40949 Reply
    Snowdrop
    Member

yellow- küll on ikka ilusad asjad sul, lahedad värvid.

#40950 Reply
    tuulily
    Member

väga ilusad yellow! mulle meeldivad eriti need metallist vahedetailid. kus sa need leidsid?

#40951 Reply
    Member

Need ma ostsin pärnu mnt. abakhanist. Mul on natuke teistsuguseid ka 😉 ❗ :)

#40952 Reply
    mdm beadalot
    Member

yellow- ma ei näe sinu komplekti! 😥 Ma olen ka näinud neid asjandusi Abakhanis, kuid olen märganud, et kõik pole metallist.

Hõbetatud (vasksisu) ja kullatud traati ostsin laupäeval daVincist.

Kas see kirss on selline, mida riputatakse püksivärvli aasale?

Täna ostsin Kristiine Novaluxist pärleid. 15.- pakk, Hea on see, et tegu on ikka klaasist pärlitega, miinuseks see, et enamus on värvitud ja seetõttu võivad oma värvi kaotada. Ja siis ostsin Expressionsist kolm paari kõrvarõngaid, mida ära lammutada…

😉

#40953 Reply
    Member

Me kõik siin nagu hoogu täis pärliasjanduse vatrajad ! :D 😆 😉 ❗
    Eks see ole ju tore siin oma kogemusi vaterdada ja nõu anda kus mida jälle saab 😉 ❗ Ma ei tea kas sa lõpuks nägid mu komplekti või
    ei, aga mina panen siis teisel leheküljel ka oma komplekti üles siin minu blogis

Ma ka olen vaadanud seal novaluxis on 15.- pärlipakk , päris palju on sees, seal ka erinevate kujudega, aga kvaliteet kipub jah natuke nadi olema.
    Tahtsin esitada sellise küsimuse kõigile :
    Kas keegi on ostnud välismaalt pärleid :?: Kust :?: Millised kogemused :?: Või ostnud läbi interneti ❗
    Ma vastan nii : Olen ostnud rootsist, paki rohelisi rocaille maksid umbes rootsi rahas 15.- sek

#40954 Reply
    mdm beadalot
    Member

hästi nunnu

#40955 Reply
    tuulily
    Member

käisin täna jõgeval asuvas käsitöö poekeses, olin üllatunud heast kaubavalikust (sain hea hinnaga heegelnõelu), aga neil oli ka väga ilusaid pärleid, u. sellised pakikesed, mida abakhanis nägin, 7 krooni tk.

#40956 Reply
    Member

Mina olen pärliasjandusega tegelenud veidi üle kahe aasta.
    Fännan eelkõige loomakeste tegemist. Minu arust tulevad need nii armsad välja. :D
    Ei ole küll täpset arvestust pidanud, kuid kindlasti olen neid teinud üle kahesaja. Kuid endal ei ole mul ühtegi, nii kummaline kui see ka poleks 😯
    Ehteid olen ka päris palju teinud, neid siis peamiselt sõbrannadele, kes on neist vägagi huvitatud. Müün koolis jõulu- ja sõbrapäevalaatadel.
    Ups, unustasin mainida, et olen 14-aastane. Olen tegelenud pärlindusega natuke rohkem kui 2 aastat.
    Pärlihobi on ikka üks kallis lõbu küll, iga kuu panen kirja väljaminekud ja sissetulekud, kuid juba mitmendat kuud järjest on väljaminekud suuremad 😆
    Olen arvestust pidanud veidi üle aasta ning hetkel olen umbes 2000.- krooniga miinuses.
    Eks seda ei saa võtta kui äri, sest esmatähtis on ju ikkagi hea enesetunne, mille annab uute asjade loomine. :D

#40957 Reply
    Maarion
    Member

väga lahedad asjad sul :D aga mul selline küsimus, et kus kohast sa selle taksi mustri said, ma hullem takside fänn ja tahaks sellise kutsu endale teha 😳

#40958 Reply
    Member

taksi muster on siin:
    http://perso.wanadoo.fr/mk.perles vali vasakult Animaux ja seejärel parempoolsest tulbast Basset
    Loodan et said aru 😳

#40959 Reply
    Maarion
    Member

sain küll :D
    aga kui norida siis basset pole ju taks 😉
    basset on hoopis teine tõug.

#40960 Reply
    tuulily
    Member

@maarion wrote:

väga lahedad asjad sul :D aga mul selline küsimus, et kus kohast sa selle taksi mustri said, ma hullem takside fänn ja tahaks sellise kutsu endale teha 😳

ma pole küll kohanud pärlitest taksi, aga kui sind huvitab, siis võin anda ristpistes taksi pildi.

http://www.crosstitch.com/dogs.shtml, allakerides see “dudley”.

#40961 Reply
    Maarion
    Member

tänud :D
    (kuigi mul see pilt olemas ikkagi tore ka teisi koeratõuge saada)

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 193 total)
Reply To: Pärlifännidele
Your information: