Pärlifännidele

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Pärlimängud Pärlifännidele

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 193 total)
  • Autor
    Postitused
  • #41037 Reply
    mdm beadalot
    Member

…mnjaa, ilus.

#41038 Reply
    Member

Nunuh.
    Seal üks pärliga ripats oli täpselt see MdmB õpetatud teokarbi tehnikas ja palju vähem keerukam ja näed 185 dollarit nagu naksti!

MdmB võiks enda ripatsite eest vähemalt 250 dollarit saada arvestades tema kvaliteeti ja asjade ilu!

Tuleb välisturule tungida!! :D

#41039 Reply
    mdm beadalot
    Member

@Ruta wrote:

Seal üks pärliga ripats oli täpselt see MdmB õpetatud teokarbi tehnikas ja palju vähem keerukam ja näed 185 dollarit nagu naksti!

Ohoh on vä?! Lähen kammin teise lehekülje ka siis läbi 8) See on vahva!

Edit: kusjuures ma teokarbikujulist ei leidnutki, aga üks oli seal sarnane mu granaadist kaelakee ripatsiga… järsku mõtlesid seda?

Mulle meeldisid kandilised kõrvarõngad! Peaks kah proovima!
    Aga hindade kohta – seal on tegemist ikkagi pool- ja vääriskivide ning hõbetraadiga. Pisut kõrgem tase. Mul neid pool ja vääriskive on kogunenud küll, kuid kuidagi ei raatsi neid hõbetatud traadiga kasutada. Tahaks hõbe traadiga teha. Aga enne pean seda kuskilt suuremas koguses ja erinevates diameetrites hankima.

#41040 Reply
    Member

http://www.lindarichmond.com/

üks väga ilus pärlipunuja blogi!

#41041 Reply
    ellie80
    Member

pärlike, kust saad enda loomade jaoks“mustrid?? :?:
    aga ideid sain sinult küllaga väga kenad asjad on! 😉

#41042 Reply
    mdm beadalot
    Member

icon_b055 Nananaa…
    Rahaküsimiskirjad peaks neile, kelle emailid teada meilil olema. Teistele saatsin foorumi privasse :D

…asi susiseb…

#41043 Reply
    Member

@ellie80 wrote:

pärlike, kust saad enda loomade jaoks“mustrid?? :?:
    aga ideid sain sinult küllaga väga kenad asjad on! 😉

Mustreid olen leidnud internetist. http://natalyne.ifrance.com/ ja http://perso.orange.fr/mk.perles/ – need leheküljed on päris head :)
    Internetipoodidest olen tellinud ka saksakeelseid raamatuid, milledes on päris palju sees selliseid mustreid, mida netist pole veel leidnud. Kui Sind mingi konkreetne muster huvitab, siis saada mulle privasse kiri ;)

Aitäh kiidusõnade eest! smile_lil

#41044 Reply
    Reelu
    Member

Mina kaaa see mu lemmik käsitööliik ja mulle nii meeldib :)

#41045 Reply
    ellie80
    Member

et siin arutati päris alguses et kus te müüte neid ehteid.mul sõbranna viis pärnusse kungla keskuses clipsoni ees asuvasse needipoodi(seal müüakse igast muid ehteid kaa, aga väga palju neete on seal ka)nad panid hinnad suuremaks kui sõbranna müüs(15 ja 25 , nemad müüsid kõik 30).niiet võite enda ehteid pakkuda kusagile:)

#41046 Reply
    Member

ma sattusin eelmise aasta augustis kogemata siia pärlimängude lk ja mul oli imestus nagu niiii suur et ma ei saanudki muud kui pidin neid fantastilisi ehteid vaatama,

ja siis tuli endal ka tahtmine proovida… lammutasin ema vanad pärlid ära et neist midagi uut teha… nüüdseks olen kingakarbitäie ehteid valmis meisterdanud aga ei tea mida nendega peale hakata :D ja ei oska kusagile foorumisse ka pilte üles panna neist :?

NB! vabandan kui see jutt teemasse ei sobi… äkki siis juhendate kuhu teemasse sobiks oma ehete pilte panna….

PÄRLITEGA ON KÕIGE VINGEM NIKERDADA!!!!!!
    kõikidele pärlifännidele — ülimalt vinged olete!!!

#41047 Reply
    AlleRaa
    Member

@mammukas wrote:

NB! vabandan kui see jutt teemasse ei sobi… äkki siis juhendate kuhu teemasse sobiks oma ehete pilte panna….

Kui tahad lihtsalt näidata, siis pane “Ise tehtud asjade” alla.

#41048 Reply
    Member

tänud!! 8) [/img]

#41049 Reply
    mdm beadalot
    Member

Meil on ka Veebipood 😉

#41050 Reply
    Susa
    Member

Üks kunstnik, kes teeb imeilisi pärleid!
    A woman plays with fire. . . something exquisite is born.
    Carter Seibels

#41051 Reply
    Triin27
    Member

kas oleks kuskil eestikeelset õpetust kuna suhteliselt algaja siis tahtisn lõpetada sellega tööd aga kuidas seda siis täpselt kasutatakse 😥 😳

Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 193 total)
Reply To: Pärlifännidele
Your information: