Pärlifännidele

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Pärlimängud Pärlifännidele

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 193 total)
  • Autor
    Postitused
  • #791 Reply
    mdm beadalot
    Member

Selline küsimus, et kui palju on siin foorumis inimesi, kes tegelevad pärlitega. No pärlitega saab tegelda mitmeti, nii et oleks huvitav teada ka seda, mida pärlitest tehakse.

Muide, olen siin uus… ja olen täielikult pärli-sõltlane :D

#40903 Reply
    Pisi-Pisi
    Member

Mina olen… pärlitest teen loomakesi. Olen suure hunniku prantsuse- ja hispaaniakeelseid lehti läbi tuulanud ning ennast huvitava ka alla tõmmanud. Sedasi hakkan varsti neist veidratest keeltest arugi saama :)
    Aga käekette jms seesugust ei tee, sest ei oska. Kui keegi õpetaks või kusagilt õpetuse leiaks või viitsimine tuleks, siis võiks proovida…

#40904 Reply
    mdm beadalot
    Member

Olen selliseid loomakesi näinud. Olen ka eestikeelset selleteemalist raamatut käes hoidnud. Õudselt nunnud on. Mina jälle ei suuda selliseid loomakesi teha ( ükskord jõudsin poole peale ning siis hakkas pärlitest kahju ja tegin käeketi 😉 ).

#40905 Reply
    Maarion
    Member

Mina olen ka loomakesi teinud. Samuti igasuguseid ehteid pärlite ja tamiili või kumminööriga. Nüüd olen ka isetehtud asju pärlitega kaunistama hakanud. Pärleid on ikka kogunenud päris suur hulk 😉

#40906 Reply
    Member

Ma leitsin ka uue huvi ehete valmistamise näol ja eelmine nädal tegin need ehted endale. http://public.fotki.com/Koidutaht/ksit/prlitest_td_001.html

#40907 Reply
    mdm beadalot
    Member

maarion, kui palju on suur hulk pärleid? 😉
    koidutäht, niipalju kui pilt lubab näha on tegu väga ilusa komplektiga smile_aplaus

#40908 Reply
    Maarion
    Member

minu pärlid ja peale nende on suuremaid ka veel teises kastis natukene 😉 (vanaema käest sain kõik pärlitest keed endale, et nendega miskit uut ja huvitavat teha smile_flirty)

#40909 Reply
    mdm beadalot
    Member

Mul ka pisut neid kogunenud. Kui norm hinnaga kuskil pärleid näen, kaotan enesevalitsemise ja tunnen kohutavat vajadust osta 😳

http://photobucket.com/albums/e55/Katrin_alt/xyz%20test/?action=view&current=pisut.jpg

#40910 Reply
    Maarion
    Member

😮 oih sinu kõrval ma ikka väike tegelane 😳

#40911 Reply
    Susa
    Member

Teile, pärlifännidele, peaks soovitama Pärnus Kungla kaubamajas juba mõned nädalad tegutsevat pärlipoekest. Hullumaja kus seal täna oli igasuguseid pärleid ja litreid! :)
    Ise ostsin endale mõned väiksed karbikesed, et kilekottidest, mis igal pool laiali, lahti saada!

#40912 Reply
    keson
    Member

Kas Kungla kaubamaja on see va rüütli tänaval asuv kaubamaja?Kui ei, siis kus asub?Siis tean kuhu on vaja järgmine kord minna, kui vanaemale külla lähen 😆

#40913 Reply
    keson
    Member

mdm beadalot tahan ka selliseid juukse asju
    Kas need on ise tehtud?Täpselt sellist värvi ka kui vaja 😥

#40914 Reply
    Member

Oh mis mõnusad sahtlid pärlite hoidmiseks ❗ Nägin midagi taolist Ülemiste Handymann-is müügil, aga polnud aega ligemalt uurida.

#40915 Reply
    Susa
    Member

@keson wrote:

Kas Kungla kaubamaja on see va rüütli tänaval asuv kaubamaja?Kui ei, siis kus asub?Siis tean kuhu on vaja järgmine kord minna, kui vanaemale külla lähen 😆

See on jah Rüütli tänaval. Poeke asub kohe Novaluxi kõrval.

#40916 Reply
    mdm beadalot
    Member

Need sahtlid ongi Ülemiste Handymannist ostetud. Kujutad ette, kuidas ma need käe otsas koju tõin, elan Sauel !?

Pärnusse satun väga-väga harva. Vist üks kord elus olen sealt läbi sõitnud 😳 Aga ma ei teadnudki, et Eestis on pärlipood (tavaliselt on koos käsitöö- ja kunstivahenditega). Peab sinna siis kunagi minema, kui aega on.

Maarion – pärlisõltuvus ei tunnista väikest ega suurt 😉

Keson – need on jah ise tehtud (ja maha müüdud). Muidugi juukse “pulk” (hairstick) ja kamm (nn french comb) on ostetud. Kammi ostsin Kristiine Prismast (Ibero) ja pulga sain õnnega pooleks kunagi Seppäläst allahinnatuna. Mustad pisikesed ja nn asfalti värvi (a.k.a gun metal, must metall) pisikesed ja pisut suuremad klaaspärlid on Balti jaama turult. Suuremad läbipaistvad helelillad plastikpärlid ja lillaks värvitud pärlmuttri killud ( mother of pearl) on Abakhanist.
    ja siis tamiiliga mässamist….

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 193 total)
Reply To: Pärlifännidele
Your information: