Parempoolse tulba lisamine blogile, kuidas ometi?

Homepage Forums – ISETEGIJA – Meie blogid – tehnilised teemad Parempoolse tulba lisamine blogile, kuidas ometi?

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 49 total)
  • Autor
    Postitused
  • #121208 Reply
    Sapsi
    Member

Samas kui sa saad omale parempoolse tulba, siis on samamoodi kuna sul on osad pildid suured. Selles templates mida ma eelnevalt mainisin on selline koht.
    Kopeeritud minu blogikoodist

.leftarea { position: absolute; top: 100px; left: 70px; width:190px; background; padding:0px; font:13px/20px verdana, arial, helvetica, sans serif;}

.middlearea { position: absolute; top: 0px; left: 200px; width:530px; padding:0px; }

.rightarea { position: absolute; top: 0px; left: 760px; width:170px; background; padding:0px; }

left px numbrit suurendades saad muuta tulba kaugust vasakust servast.
    Ühesõnaga selles osas oskan sind aidata.

ps. suurte piltide vastu blogis aitab klikitava pildi kasutamine 😉 see on lihtsam kui blogi kujundust piltide suuruse järgi sättida.

#121209 Reply
    Member

Tänan –nyyd sain hakkama. Nyyd hakkan otsima kuidas nupukesi lisada –ja mille alla need panna tuleb –need koodid on jube keerulised. ja mulle meeldivad ´suuremad pildid –ja ma ei usu et keegi eriti viitsib pilte suuremaks klikkida

#121210 Reply
    Polkovnik
    Member

Tere,

kas minu blogi põhjaga on võimalik vasakule tulp juurde tekitada? Olen otsinud sama põhjaga blogisid ja kõigil ainult paremal tulp. Foorumis toodud näpunäidetest pole abi olnud kuna programmitekst sellel põhjal teistsugune.
    http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=10779

Tänades,
    P.

#121211 Reply
    Lynx
    Member

on ikka

#121212 Reply
    Polkovnik
    Member

võib-olla mõni vihje…..?

#121213 Reply
    Member

Vabandust, kas keegi siis mind ka aitaks, ma ei leia kuskilt seda #umore värki :(

#121214 Reply
    Member

Igal põhjal polegi seda #umoret. Mul vist sama põhi kui sul (kuuga) ja kopisin selle #side2 lihtsalt #side osa järele. Allapoole alla tekitasin kohe

, sinna järele paigutasin kõik need parempoolses tulbas olevad vidinad ja lõppu

Võid mu blogi taustal paremklikiga võtta View page source (ma ei mäleta, kuias see IE-s on) ja koode võrrelda, et mis ja kus ;)

#121215 Reply
    Member

Oi, saingi hakkama! Muhv-suured suured tänud abi eest! icon_mersi

#121216 Reply
    Member

Tubli tüdruk c555r4

#121217 Reply
    Guest

olen siin tuuland ja proovind kõiki õpetusi juba mitu päeva aga paremasse serva tulpa ei tule 😥 Kas keegi aitaks puust ja punaseks teha 😥
    http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=19533

#121218 Reply
    Guest

Palun aidake ometi 😥 Olen jälle päev otsa pusinud ei miskit 😈 :omg:

#121219 Reply
    Member

Eespool ju on piisavalt nõuandeid:
    @Sapsi wrote:

Enda elu lihtsamaks tegemiseks valige kohe blogipõhi, millel nii vasak kui parem tulp olemas.

@Snowdrop wrote:

@katakesekene wrote:

Tore –kust ma saan sellise blogipöhja

Vali Blogid-> muuda blogi stiili ja stiili muutmise kasti ülal on tekst Choose Template from Gallery , klikka sinna, sealt saadki omale valida meelepärase stiili!

Minu isiklikult oleks küll kahju ajast, pigem teeks käsitööd kui võimleks blogi kujunduse muutmisega päev otsa, eriti kui on valida põhjade vahel ja oskused nende muutmiseks on nii olematud, et iga liigutuse jaoks on abi vaja.

#121220 Reply
    Sokike
    Member

heavybead,
    vaata eestpoolt rõõmus-kutsa ja Muhvi vestlust. Sinu blogi põhi pole küll kuuga, aga ehk töötab siiski…

@Muhv wrote:

Igal põhjal polegi seda #umoret. Mul vist sama põhi kui sul (kuuga) ja kopisin selle #side2 lihtsalt #side osa järele. Allapoole alla tekitasin kohe

, sinna järele paigutasin kõik need parempoolses tulbas olevad vidinad ja lõppu

Võid mu blogi taustal paremklikiga võtta View page source (ma ei mäleta, kuias see IE-s on) ja koode võrrelda, et mis ja kus ;)

#121221 Reply
    Guest

Sorry et julgesin abi küsida

#121222 Reply
    Lynx
    Member

@heavybead wrote:

Sorry et julgesin abi küsida

Oeh…solvumisest pole abi… Kui Sa täna kella neljaks pole ise hakkama saanud siis võin aidata.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 49 total)
Reply To: Parempoolse tulba lisamine blogile, kuidas ometi?
Your information: