Parempoolse tulba lisamine blogile, kuidas ometi?

Homepage Forums – ISETEGIJA – Meie blogid – tehnilised teemad Parempoolse tulba lisamine blogile, kuidas ometi?

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 49 total)
  • Autor
    Postitused
  • #2645 Reply
    sniff
    Member

Olen püüdnud oma blogisse parempoolset tulpa lisada, kuhu tahan edaspidi lisada ainult projekte ja blogisid. Ma kopeerisin #side1 alla kogu #side1 info, muutsin #side1 #side2-ks. Lisaks kopeerisin tulpade info, need mis div-ga on. Vajaliku tulba sain lisatud, aga paremale nihutada mitte. Proovisin pixleid muuta. Siis lükkas ta keskmise tulba sootuks paremale ja uue tulba selle võrra keskele.
    Seoses seadistuste muutmisega on mu blogi keskmine tulp paigast nihkunud ülevalt alla.

Milliseid numbreid ma täpselt muutma pean ja kui mitme võrra, et tulp liiguks paremale kaasamata teisi tulpi?
    Lihtsam oleks küsida kuidas ma saan uue tulba paremale tekitada?

#121179 Reply
    Sapsi
    Member

Mul on teine tulp selliste andmetega

#side2 {

position:absolute;

top: 90px;

left:500px;

width:175px;

background:transparent;

padding:0px;

ja pandud on see mitte kohe peale side1 vaid peale seda #umore
    proovi!

ps. edaspidiste küsimuste korral võid ka privasse kirjutada

#121180 Reply
    Member

niih, hing täitsa täis juba!!! päev otsa olen üritanud paremale poole tulpa tekitada. kohati midagi tekkiski. ainult et. kuigi mul on pandud top:27 px, ilmub ta miskipärast järjekindlalt allapoole, umbes 300 px kanti. no milles ometi asi?

#121181 Reply
    Jerruke
    Member

Palun kah natuke abi. Tahan ka panna paremale ühe sidebari juurde. siin ülevalpool kirjutet jutt mind ei aita, kuna ma ei suuda küll koodist tuvastada #side1 isegi.
    Mõõdud peaksid ju -i sees olema juba määratud? Kus need kastid siis täpselt on määratud? See left,right ja middle area v? aga see pole sidebar.
    Olen küll HTMLi teinud, aga mai tea… see kood on natuke… naljakas 😆 😳

#121182 Reply
    Sapsi
    Member

Nii on need tulbad nimetatud.
    Proovisin järgi ja asi nii, et kui kopeerisin vasaku ja hiljem proovisin ka paremaga, siis ta nagu tekitab küll uue tulba. AGA 💡 Vasakut kopeerides tekib uus tulp parema peale ja paremat kopeerides tekkis uus veeeeeel kaugemale paremale.
    Niiet saab uue tulba, kuid kuidas seda õigesse kohta saada on ise asi 🙄

EDIT
    Nii, kõva tesimise tulemus on selline.
    Tulba sain nii paremale kui vasakule, kuid jah uus tulp kerkib teise peale ja ei leia mina seda kohta kuidas teda sealt ära saada 🙄

#121183 Reply
    Jerruke
    Member

Okei, ma ka neid collumeid vaatasin enne.
    Ma pole veel proovinud, aga kui parem tulp läheb liiga kaugele… hmm, kas siis ei peaks neid piksleid kruttima seal? ühes kohas on antud need nn mõõdud, et kui kaugel miski kuskilt on..
    Master, appi-appi icon_shuffle

#121184 Reply
    Sapsi
    Member

Kui sa hakkad sealt neid px muutma, siis muutub kõikide tulpade asukoht
    Midagi on vist veel vaja kopeerida, et uus tulp saaks ka oma andmed 🙄

#121185 Reply
    Member

mul näitab küll Jerrukese blogi täitsa normaalselt (juba öösel näitas), miski ei kattu ja miski pole liiga kaugel 🙄

#121186 Reply
    Sapsi
    Member

Jutt käib paremale uue tulba tegemisest, mida ta pole veel proovinud.
    Tegin eile enda blogis katset ja siin siis minu tähelepanekud 😉

#121187 Reply
    Susa
    Member

Mul on küll tegu side 1 ja side 2 -ga, aga mõõdud tulpade jaoks näevad välja nii:

vasakul ääres oleval tulbal:
    top:392px;

left:75px;

width:200px;

parempoolsel tulbal:
    top:30px;

left:870px;

width:200px;

Selle “left:…” määrad ära kui kaugele tulp vasemast blogi äärest tuleb.

Praegu vaatan Jerrukese blogi ja kõik tulbad oleks justkui olemas ja korras?

#121188 Reply
    Sapsi
    Member

Ta tahab paremale VEEL ühte tulpa saada 🙄

#121189 Reply
    Member

kolmandat tulpa?

#121190 Reply
    Jerruke
    Member

jah, KOLMANDAT 😆 tulpa.
    Seda sellepärast, et muu info ei venitaks tulpasid ebameeldivalt pikaks. Vasakpoolsesse tulpa tahan jätta hetkel muud andmed, mis eriti ei puuduta käsitööd ja paremal oleks siis üks tulp, kuhu saan panna nt käsilolevad projektid ja enda alustatud-lõpetatud projektid ja siis teise kõrvalolevasse nt isetegija raames alustatud-lõpetatud projektid (millel on tavaliselt ilusad värvilised bännerid, mis siiski võtavad palju ruumi :P); (hetkel mul seal ju palju infot pole, aga hakkab tulema :D).
    kui pole ikkagi võimalik seda koodi nii palju mudida, siis võin ju vasakult poolt ebavajaliku info kokku korjata ja osa asju sinna panna.
    Ma ei tea, minu meelest oleks 3. tulbaga visuaalselt natuke kompaktsem. A võib-olla ma tahan liiga palju saada siin üldse … 😳

#121191 Reply
    Susa
    Member

Aga kolmanda tulba tekitamine peaks ju käima samamoodi kui sul teine tulp seal paremal on. Võta ja kopi see teise tulba kood veelkord ja muuda seda numbrit, mis näitab sulle kui kaugel vasakust servast see tulp peab asuma.
    Ja koodi kopimisel võta kaasa igasugu sulud ja konksud ja kõik muu, mis teise tulba koodis kirjas on.

#121192 Reply
    Jerruke
    Member

Lynxile üks piiiikk pikk pai, aitas mul tulba paika panna :) icon_hb

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 49 total)
Reply To: Reply #121186 in Parempoolse tulba lisamine blogile, kuidas ometi?
Your information: