Palun abi Anu Pinki raamatuga "Kudumine"

Homepage Forums – VARIA – Mina küsin – sina vasta Palun abi Anu Pinki raamatuga "Kudumine"

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
  • Autor
    Postitused
  • #8873 Reply
    Guest

kas kellegil on kodus raamat nimega ” Kudumine ” ja Anu pink on raamatu autor. Kahjuks ei oska lehekülge öelda mis leheküljel see muster on aga paremal lehekülje poolel peaks olema all pool kaks mustrit. Kasti sees. Vasakul pool on sellised ruudud, kolmnurgad ja ringid, ehk õhksilmused ja 7 realt tuleb kaar alla poole. Ma paluksin abi, et mul oleks seda võimalikult kiiresti vaja, et keegi hea inimene äkki saaks nendest 2 mustrist pilti teha ja mulle saata :( Ma loodan, et on häid inimest, kes aitaksid mind :( Mul oleks väga kiire sellega :(

Palun abi :(

#284139 Reply
    Guest

miskipärast kõlgub mu peas lk 61/62 aga ma pole kindel kas see, kuna mul pole endal raamatut ja mul oleks tänase päevajooksul see muster ära teha. PALUN ABI :(:(

#284140 Reply
    tipsi
    Member
    #284141 Reply
    Tommykas
    Member

oskad täpsem olla- mille jaoks see muster peaks olema. 61parem lk/62 vasak lk mustreid pole.

Kas pitsi, palmik, värvimustri muster? sokkide , kinnaste vms jaoks.

#284142 Reply
    Guest

Paremal lehekülje poole peal peaks olema 2 mustri kasti. Vasakus poolses kastis peaks minema oranz triip vahepealt, kuid võin selle koha pealt eksida. Muster koosneb sellistest ting märkidest : http://i54.tinypic.com/2qa4v1e.jpg <-- sellised tingmärgid on seal. 7 realt tuleb alles kaar. [/code]

#284143 Reply
    Guest

Selline auklik muster peaks sellest tulema, kuna õhsilmused on sees. Sellest saab teha mütsi, salli, bonzot

#284144 Reply
    Tommykas
    Member
    #284145 Reply
    Guest

Mustrid on küll jah sellised, kuid see ei ole see mida mina just vajan :(
    kaks kasti on kõrvuti

|_______________| |_______________|

pst: täielikke kaste ei saanud teha ta ei lase ilusti neid postitada,
    Niiiviisi on nad kõrvuti. Esimeses mustrikastis tuleb see kaar alles 7 reas
    Teises kastis on kästi palju õhksilmuseid, kui ma ei eksi, ehk siis neid ringe. :(

#284146 Reply
    Tommykas
    Member

http://www.flickr.com/photos/39082466@N07/5004066694/

kahjuks laenasin fotoka välja,nii et pean telefoniga asja ära ajama.

#284147 Reply
    Guest

Kahjuks pole ka see :(
    oranz triip läheb ka vahepeal. äkki on võimalus igast sarnasest lk. teha pilti ? Need 2 kasti on kõrvuti ja alles 7 realt tuleb keskelt see kaar allapoole. Ringidest peab moodustuma ring mustri sees. :(

#284148 Reply
    Member

Ma lappasin raamatu läbi, ühelgi parempoolsel leheküljel ei ole kahte kõrvuti mustrikasti. Võib olla on sulle vajalik muster mõnest muust raamatust? Kui oled raamatu õigsuses veendunud, on vast lihtsam mõne sõbranna poolt, kel see raamat olemas, läbi jalutada.

#284149 Reply
    Guest

Jama ongi selles, et ühelgi mu sõbrannal pole seda raamatut, ja olen juba kõik viisid läbi proovinud. Aga vasakul lk ? :( minu enda meelest oli paremal pool.

#284150 Reply
    Tommykas
    Member

esiteks, kus kaar hakkab 7-l real- on üks ringikujuliselt kootav pits. Teiseks- kõrvuti mustrikaste pole.
    Ja kus on kaar 7-s reas, on kaar ka enne 7-t rida.

Panin veel 3- aga ma ei tea. `
    alvita red

#284151 Reply
    Guest

Esimese rea keskel peaks tulema üks poolik kolmnurk |_

Ruut- Parempidine silmus
    Kolmnurk /_| -2 parempidi kokku
    Ring O – õhksilmus
    Kolmnurk |_ – Ületõstega kahandus.
    Kaar alla – 1. ei koo, 2 parempidi kokku, vasaku vardaga kokku võetud silmus. Esimeses kastis peaks olema 13 rida.

#284152 Reply
    Member

Aga sellist mustrit Tommykas sulle juba eespool pakkus 😯 . See oli see pilt, kus mustrid olid üksteise kohal.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
Reply To: Palun abi Anu Pinki raamatuga "Kudumine"
Your information: