Paluks abi tekikoti õmblemisel?

Homepage Forums – ÕMBLEMINE – Õmblemise praktiline abi ja algtõed Paluks abi tekikoti õmblemisel?

• This topic is empty.
Viewing 6 posts - 16 through 21 (of 21 total)
  • Autor
    Postitused
  • #195885 Reply

Tekile pealekeeratud ots ei kõlba. Tegin lapse tekile ja see ei püsi kuidagi.

#195886 Reply
    Sutsuke
    Member

Mina olen õmmelnud ava külge paelad ca 15-20 cm takka, siis ei tule tekk väga välja. Ühele tekikotile panin trukid aga need ei seisnud kinni.

#195887 Reply
    Drex
    Member

Ostsin viimati mingi sooduka ajal tekikoti Selverist, Made in Hiina. Tekikoti ava oli peenikese tõblukuga. Täielikult meeldiv üllatus.
    Edaspidi, kui kavatsen veel mõne koti ise õmmelda, kasutan lukku. Igati mugav

#195888 Reply
    Guest

Nii lihtsalt ongi, et ma ei pea passima tekikotil , kas on üla- või alaosa, keeran tekki nii nagu tahan! 😆
    Julgen soovitada kõigile, vähemalt proovida!
    Üks näide minu tegemisest!

#195889 Reply
    Member

Aa, selge. Mulle see variant ei sobi, et jalaots näo juurde sattuda võiks (kuigi voodi poetakse alati pestuna, siis olen selle kohapealt tõeline Monk). :)

#195890 Reply
    Guest

Mina tegin kord vanale keskel auguga tekikotile uuenduskuuri.Õmblesin augu kinni vanast väikesest padjapüürist lõigatud lapiga, sest see oli sama materjal ja sama vana kui tekikottki. Pea poole aga õmblesin uuema riba triibulist riiet võrdselt nii peale kui allapoole. Nüüd probleem teki sisse saamisega- leidsin, et kõige kavalam oli auk jätta teki peale uue ja vana riide kohtumiskohta. Sinna panin kuskilt harutatud luku. Teki peal see ei sega.Lasin lastel otsida auku- nalja ja pusimist kui palju, aga tekk nii lihtsalt enam välja ei tule. Kõik on ju harjunud otsima auku alumisest otsast või küljelt. Ülemised nurgad jäid teki sakutamiseks lahti.

Viewing 6 posts - 16 through 21 (of 21 total)
Reply To: Paluks abi tekikoti õmblemisel?
Your information: