Paluks abi tekikoti õmblemisel?

Homepage Forums – ÕMBLEMINE – Õmblemise praktiline abi ja algtõed Paluks abi tekikoti õmblemisel?

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)
  • Autor
    Postitused
  • #4870 Reply
    kaisakas
    Member

Sai ostetud selline pisut kilejas ja õhuke riie(seda arvatavasti väha kehva õmmelda). Kuna olen täielik algaja siis ei mäleta kooliajast kah midagi aga tahtmine on suur ja, et päris metsa kõik ei läheks siis küsin teilt.
    Probleem siis järgmine: kuidas ma peaks tekikotil seest poolt ääri õmblema(keerama; terminite kohapealt kah täitsa null)) nii, et need hiljem lahti ei hargneks?, Lihtsalt õmmelda ja siksakiga üle lasta tundub kuidagi jamana selle riide puhul..
    Äkki oleks kellegil võimalus mingi joonis mulle kritseldada ja siia üles panna?? oleksin väga tänulik:)
    AITÄÄÄH smile_flirty

#195871 Reply
    Member

Kas selle kileja riide all ikka oleks kõige parem magada? Aga kui otsus on kindel, siis oleks kõige mõistlikum teha nn pesuõmblus.

Detailid panna pahemate pooltega vastamisi, kummaltki poolt on siis näha parem pool. Õmmelda kokku ning triikida õmblus maha. Pöörata kokku õmmeldud tekikott pahupidi, pahem pool väljaspool, ja õmmelda uuesti servast läbi nii, et varasema õmbluse õmblusvaru jääb õmbluse sisse “lukku”. Selline õmblus ei hakka pestes hargnema ja püsib koos.

#195872 Reply
    Member
    #195873 Reply
    kaisakas
    Member

Selge! Suured tänud:)

#195874 Reply
    Guest

Sooviks tekikotti õmmelda, mõõduga 200 x 220 cm, aga ei saa aru kumb on laius ja kumb pikkus?
    Oskab keegi öelda?

#195875 Reply
    Mercar
    Member

Eks see sõltub kumbapidi tekki peale võtta plaanid. Kui sugugi ei tea tee peale keskele dekoratiivne ava (nt romb) ja korras.

#195876 Reply
    Sutsuke
    Member

Minul on mumeelest 200 laius ja 220 pikkus.

#195877 Reply
    Member

Mina kasutan pikkuseks 200 ja laiuseks 220 :D

#195878 Reply
    Sutsuke
    Member

Ma vist ka ikka jah. Muidugi. Ikka laius on laiem kui pikkus. 😳

#195879 Reply
    Mercar
    Member

Eks see sõltub. Üksi magades võtaks ma 220 pikkuseks, aga kui kellegagi tuleb voodit jagada siis laiuseks.

#195880 Reply

Eks see oleneb ju ka inimese(te) pikkusest ja ka sellest, kas armastatakse ennast või jalgu teki sisse kerida.

#195881 Reply

Meie ise magame 220×240 teki all. Vääääga mõnus.

#195882 Reply
    Member

Tekikotid, mis müüakse, on õmmeldud nii, et pikkuseks 200 (seal on siis ava otsas) ja laiuseks 220.

#195883 Reply
    Guest

Mina teen juba aastaid tekikoti ava- augu küljele. Seda seepärast, et kotil oleks rakendust mõlemilt poolt- pole vahet, mispidi ta tekile ümber läheb. Küljel olevast august ei vaju tekk välja ka. 😆

#195884 Reply
    Member

Oot, mismõttes, et tekil oleks kasutust mõlemalt poolt? Ma saan alt auguga tekki ka kahtpidi peale võtta ju?
    Vat minu jaoks on muidugi oluline see, et mulle jalgade ots kurgu alla ei satuks, kuigi see teki väljaronimine altotsast on tülikas küll.
    Beebile tegin kunagi tekikoti, kus avaus oli piluna teki peal. Puhtalt sellepärast, et kangast oli vähe ja tekikoti pealt jooksis kitsas paneel, mille servaõmblusesse siis ava jätsingi – vat sealt ei pugenud tekk välja! Peaks suure tekiga ka proovima.
    Või siis üldse nii nagu padjapüürid on, pealekeeratud otsaga – on keegi proovinud?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)
Reply To: Paluks abi tekikoti õmblemisel?
Your information: