Päeva pärlid 2010

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Päeva pärlid 2010

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 631 through 645 (of 775 total)
  • Autor
    Postitused
  • #264034 Reply
    Urri
    Member

Ja mõelda, kui palju meil saadakse karistusi avalikus kohas urineerimises puhta täiskasvanute poolt? Idee kasvatuslikuks abivahendiks! Jääd vahele, pead nukule mitu pudelit õlut sisse jootma ja siis jõudma avalikku käimlasse, enne kui nukul aeg otsa saab. Ei jõua, saad trahvi.

#264035 Reply
    Mercar
    Member

Taksi teemal veel.
    Ja nii õpivad koeraomanikest lapsed, et see et koer junne sööb on normaalne. Sest eks seal mängus oli see kondi ja junni pasta taaskasutatav…
    On teatud koerad kes selle vastu ju päriselus vahel huvi tunnevad. Võeh, ja lapsed ilmselt arvavad et nii asi käibki.
    Igasugu parasiitide levimisest ei räägigi.

#264036 Reply
    Guest

Midagi hingele..kakava taksi teemale vahelduseks nuh 😆

#264037 Reply
    Member

Mida kõike võib magades juhtuda … ;)
    http://www.facebook.com/facekafe#!/video/video.php?v=160185327353032

Tantsime koos! ;)
    http://www.facebook.com/facekafe#!/video/video.php?v=157375857633979

* NB! Traditsiooniliselt linkida ei lase!
    Vaatamiseks kopeerige terve link aadressiribale!

#264038 Reply
    Member

@Põhjatäht wrote:

Mida kõike võib magades juhtuda … ;)

See ju vana hea pasteerimine 😆 Kes sügaval vene ajal pioneerilaagris käinud, need teavad…,.

#264039 Reply
    Member

Kosmosemutt:
    Mul mees andis selle lingi ja koos vaatasime = mõni kompositsioon seal pasteerimises tõi lausa naerupisarad silma. ;)
    Ja meenusid endagi tehtud analoogsed koerused … 😆

#264040 Reply
    Susa
    Member

Meie õuele saabus ka täna õnn:

#264041 Reply
    Verpin
    Member

Puhas tõde 😆
    Nüüd ma tean, kust kõik mu ülekilod tulevad! Kui käin duši all, siis läheb šampooni juuste pesemise ajal ka kehale. Täna alles taipasin, et sinna on kirjutatud, et lisab paksust, kohevust ja volüümi. Mida paganat..
    Edaspidi kasutan enda pesemiseks hoopis nõudepesuvahendit, sest seal on ju kirjas et „eemaldab ka kõige tõrksama rasva“.

#264042 Reply
    Guest

9chin Aitäh Verpin ! Seda on hea teada ! 💡 :D

#264043 Reply
    Member

mina enam kohevust andva šampooniga pead ei pese 😆

#264044 Reply
    Guest

Fairy aitab ju alati – on vaja müürisegu elastsemaks teha või kakast kassi pesta – väike nahaalune ihurasv on nii võimsale vahendile köki-möki. Viskame dušširuumist kõik muud pudelid välja nagu telekareklaamis ja aitab ainult Fairyst. :D

#264045 Reply
    Member

Ja kindlasti saatke prügikasti ka kõik ripsmeduššid, mis lubavad kaks korda pikemaid ja tihedamaid ripsmeid…Mõelge milline lisakaal nende kasutamisest tuleb! :P

#264046 Reply
    Hetty
    Member

@PostiPiiga wrote:

Ja kindlasti saatke prügikasti ka kõik ripsmeduššid, mis lubavad kaks korda pikemaid ja tihedamaid ripsmeid…Mõelge milline lisakaal nende kasutamisest tuleb! :P

Võib tekitada ka liigset karvakasvu mujale 😆

#264047 Reply
    Member
    #264048 Reply
    Sokike
    Member

Oi, Bubbly, täna ma naeran kõva häälega keset ööd ka kui külje keeramise aegu kiima- ja koomavastane šampoon meelde tulevad! :omg:

Viewing 15 posts - 631 through 645 (of 775 total)
Reply To: Päeva pärlid 2010
Your information: