Päeva pärlid 2010

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Päeva pärlid 2010

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 601 through 615 (of 775 total)
  • Autor
    Postitused
  • #264004 Reply
    Member

Tundub, et tatokas on sääremarjal

#264005 Reply
    Member

Susa fotole lisaks 😉

#264006 Reply
    Member

:omg: :omg: :omg:

#264007 Reply
    ussicke
    Member

Nõrganärvilistele ei soovitata… See ei ole ju ei lind ega loom 😯

#264008 Reply
    Verpin
    Member

Kusjuures mind paneb alati imestama, miks inimene oma sõbrale niimoodi tegema kipub. See käib muide nii edevate looma-aksessuaaride, kui moekate värvimängude juurde – ma ei saa aru 🙄

#264009 Reply
    triny
    Member

Appi! 😯

#264010 Reply
    Must Kitty
    Member

Julm looma narrimine! 😈

#264011 Reply
    eidzu
    Member

Just mõtlesin, et hea, et see koer end ise ei näe aga teiseks püüdsin ette kujutada mida see koer siis teeb kui end kuskilt peeglist või vaateaknalt nägema juhtub… 9chin

Ma arvan neil inimestel on kas enesehinnangu või muu säärasega probleeme kui nad loomadega nii teevad.

#264012 Reply
    Member

Appikene kui kole puudel. Mulle need niigi ei meeldi, sellise soenguga on lihtsal õudne. Peremehel on vist mingi maania :)

#264013 Reply
    ussicke
    Member

Ma sattusin korra seda Kanal 11 koera-võistlussaadet vaatama, kus spetsialist selge sõnaga keelas koerte riietamise. Põhjuseks see, et teised koerad ei saa tema kehakeelest aru. Et mõjub koera sotsiaalelule halvasti. Huvitav, kuidas teised koerad sellise fassongiga penisse suhtuvad 🙄 Näevad veel mitu päeva õudusunenägusid?

#264014 Reply
    Hetty
    Member

Kohutav – koerast hirmus kahju!

#264015 Reply
    kaksti
    Member

@ussicke wrote:

Ma sattusin korra seda Kanal 11 koera-võistlussaadet vaatama, kus spetsialist selge sõnaga keelas koerte riietamise. Põhjuseks see, et teised koerad ei saa tema kehakeelest aru. Et mõjub koera sotsiaalelule halvasti. Huvitav, kuidas teised koerad sellise fassongiga penisse suhtuvad 🙄 Näevad veel mitu päeva õudusunenägusid?

No päris ilma riieteta alati ei saa. Mu poolesentimeetrise karvakihiga taks oleks talvel viie minutiga sügavkülmutatud verivorsti moodi, kui talle miskit lisa selga ei paneks. Aga pitside-satside (sellest kohutavast soengust rääkimata) toppimine koerale on tõesti nagu mõnel mehel khm…pikendus.

#264016 Reply
    Member

Kuidas sellega on, kas koerad on tänapäeval õrnemaks muutunud? On see mingi tõuaretuse tulemus? Tahetakse, et koer oleks rohkem inimese moodi? Või imporditakse neid soojadest maadest? Ma lapsepõlvest mäletan, et riietati ainult neid tillukesi punnsilmseid, kes kogu aeg värisesid, tõu nime ei tea. Praegu Mustamäe vahel juba pea kõik koerad riides. Karvastest ma saan aru, et neil kiledressid mudase ilmaga seljas, muidu tassivad kõik selle tuppa, mis õues külge jääb.

Selle puudli juurde tagasi tulles, siit lehelt leiate midagi samasugust ka meestele, klõpsige neid linke. 😉 http://underwear.sew-ing.com/
    (Muuhulgas sisaldab ka täitsa asjalikke lõikeid)

#264017 Reply
    Mercar
    Member

Vot mina ei saa aru, kuidas see taks siis nii külma kardab? Muidugi poejuurde ketti koera ei pane, aga liikuval loomal ei tohiks küll külma hakata. Meie koer küll suure külmaga kimab ringi ja teeb endale nii sooja. Just pehmel talvel minu koer ei armasta pikki jalutuskäike sest siis tekivad käppadele lumeklombid.
    Samas loogiline ka et kui looma ilmaga ei harjuta ja ei jaluta siis ta jah sellega harjunud ei ole ja võib talve nö ainsal korralikul jalutuskäigul külma saada.

#264018 Reply
    Guest
Viewing 15 posts - 601 through 615 (of 775 total)
Reply To: Päeva pärlid 2010
Your information: