Päeva pärlid 2010

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Päeva pärlid 2010

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 496 through 510 (of 775 total)
  • Autor
    Postitused
  • #263899 Reply
    Guest
    #263900 Reply
    Member

Taevake !!! 😆

#263901 Reply
    triny
    Member

Jessas, on ikka viitsimist olnud 😯 😆

#263902 Reply
    Lynx
    Member

Mul on vist väga vildakas arusaam aga mulle tundub, et tegemist on lõnga raiskamisega…no mida selle miili pikkuse värgiga peale hakatakse? Kudum peaks olema eelkõige praktiliselt kasutatav…sokid, müts või kampsun…

#263903 Reply
    Sokike
    Member

Ei, Lynks, meie Sinuga oleme normaalsed mehed. 😉
    Ma mõtlesin ka, et kas ta kingib selle värgi nüüd kaelkirjakule või?
    Oleks võin’d parem lõnga mulle selle saata, ma oleks midagi KASULIKKU teinud. :P

#263904 Reply
    Verpin
    Member

Mina mõtlesin, et tore jah, aga … sellest lõngast oleks ju terve kool sallid saanud, nüüd miskine rekord ainult. Samas olen ma ka vanamoodne ja igav inimene 😆

#263905 Reply
    helikene
    Member

Tore, et ma polegi ainuke, kellele tulevad seda pilti vaadates pähe praktilised mõtted. 😆

#263906 Reply
    Member

Jätsin eile selle salli kommenteerimata aga, täna on kohe hea lugeda, et on ka teisi , kellel lõngast ja ajast kahju on 😆

#263907 Reply
    Guest

Kas see on sall?1? 😯 Mina arvasin, et keegi on omale hiiglapika puksiirtrossi kudunud… smile_c0ti 😳 Ja mõtlesin veel, et kas see liialt venima ei hakka… sunny

#263908 Reply
    meery
    Member

Mees on tütrele kingitust otsimas. Barbide riiulil on:
    Shopping Barbie, 14,90 Eur
    Beach Barbie, 14,90 Eur
    Disco Barbie, 14,90 Eur
    Ballerina Barbie, 14,90 Eur
    Astronaut Barbie, 14,90 Eur
    ja lahutatud Barbie, 199,50 Eur
    “Miks lahutatud Barbie nii kallis on?”, küsib mees müüjalt.
    Müüja imestades ja silmi pööritades – “Lahutatud Barbi saab kaasa Kenny auto, Kenny maja, Kenny paadi , Kenny mööbli , Kenny arvuti ja ühe Kenny sõbra!”.

#263909 Reply
    Member

😆 Arvestatav põhjendus!

#263910 Reply
    Member

Minul tuli seda miilisalli vaadates pähe mõte (kuna paistab olevat kootud ripskoes), et kas miil on saadud venitades või tavaliselt, ja kui venitada, kui pikk veel siis on? Aga praktikuna arvan kah, et oleks võinud parem sokke kududa :)

#263911 Reply
    Guest

Kui ma nüüd ausalt üles tunnistan, siis olid mul ka seda kootud miili vaadates peas ainult 2 mõtet, et küll on ikka viitsimist inimesel olnud ja ,et huvitav mis sellest edasi saab. Nagu Lynx ja teised juba eespool mainisid, siis praktilist väärtust asjal tegelikult ju pole.
    🙄

#263912 Reply
    Susa
    Member

Oh teid, praktilisi inimesi! :)
    Mina mõtlesin hoopis, et vaata kui lahe kollane piiiiiiik sall! Et selle saaks meie kodusele tammele talveks ümber tüve kruttida või tõmmata endale ümber koduaia – kodule soe sall kaela. Või mõnele koolimajale ümber tõmmata ja laheda lehviga kinni siduda. Lapsed saaksid seda Jõuluks kaunistada. Ja siis mõtlesin, et see sall oleks võinud olla triibuline ja selle kooli laste endi tehtud.
    Musta huumori nurga alt mõtlesin, et kui telefonis tädiga räägin ja ta kurdab kuidas neil suures majas ei köeta ja kole külm on, siis soovitaks majarahval kõik koos majale soe sall kududa..

Kuduge pikk triibusall, keerake see oma aias ümber õunapuu ja terve talv on teil endil ja naabritel seda nähes hea tuju ;)

#263913 Reply
    helikene
    Member

Kui see sall oleks kusagile kaunistuseks tõmmatud, poleks ilmselt praktilise pilguga vaadanudki. Aga niimoodi pagasnikus…

Viewing 15 posts - 496 through 510 (of 775 total)
Reply To: Päeva pärlid 2010
Your information: