Päeva pärlid 2010

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Päeva pärlid 2010

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 775 total)
  • Autor
    Postitused
  • #263419 Reply
    Member

Mina luban, et kui endale ükskord päris oma (mitte mehe ;) ) auto saan, siis pintseldan sinna küll “käsitööd” peale ;)

#263420 Reply
    Guest

No punasele autole tuleb Lihula seeliku v saaniteki muster siis ❗
    Mnjah, eks meestega on nii, et kõik oleneb kui suur osaline ta auto juures on. Meil on paraku kuid õnneks nii, et autost ei tea ma rohkem kui,et sellega sõidetakse ja seega ainus asi millele olen vastu hakanud, et auto ei tohi olla 2 uksega. Paljast 2 uksega auto nägemisest kasvab mulle juba muhk pähe 👿
    Muust kodutehnikast ei tea seevastu mees jälle ööd ega mütsi. Sinna võiks ma mida iganes peale maalida kui ainult oskaks. paintingise

#263421 Reply
    Susa
    Member

Oh, appikene küll.. Mõte muhu mustriga autost pani mul suu vett jooksma! Oleks nüüd üks nunnu muhk kuskil läheduses, siis võõpaks küll mõnuga!
    Pärnus tiirutab tibukollane Hummer, kunagi nõukaajal sõitis ringi lepatriinuks maalitud muhk, miks siis mitte Muhu või Kihnu või arhailise tikandi mustriga muhk või Smart!

Hullud naised! Ehk leidub ka see hull, kes selle triki ära teeb :D

#263422 Reply
    Member

Nooh … kui mõelda, siis jalgratas minu oma ja seal pakiraamikotid vajaksid tuunimist küll ;)
    Veekindlasse materjali kahju nõela sisse lüüa :m8hh:
    Peaks mingid värvid otsima …
    Igal juhul hiljemalt 2010 suvel vurab “kondiauru-veerem” ringi küll tuunitult ;)

#263423 Reply
    Susa
    Member

TK pimp my ride? ;)
    2008 Helsingi turul kohatud jalgratas:

#263424 Reply
    Member

:m8hh: … käiste mustri võiks ju küll rattale minisuuruses joonistada … :m8hh:
    Kas tavalised akrüülid kestavad seal?
    Või … mis värvid valida?

#263425 Reply
    Mareli
    Member

Appi !!!!!
    Te olete segased !!!
    Ma tahan ka endale muhu tikandiga musta autot !!!
    Kohe!!!
    smile_sik

#263426 Reply
    toopink
    Member

Oh, see oleks küll lahe. Eriti see Susa pakutav unistuste Muhu muhk. Kahjuks on minu käsutuses olev liikumisvahend heleroheline – ei haaku hästi, muidu jookseks juba värvide järele. 😆 Jalgrattaga peaks tõesti alustama, või tegelikult soome kelguga, mul üks just kuuriall ootamas, selline vana ja natuke väsinud. Muhu tikand meeldiks mu kelgule küll.

#263427 Reply
    Susa
    Member

Sellise auto pagasnikus võiks ehk olla ka taolised tööriistad? ;)

#263428 Reply
    Annyliis
    Member

Oh, nüüd mu unistused täienesid sellise aiavarustuse näol 🙄

#263429 Reply
    Kuradike
    Member

@Must Kitty wrote:

Mh, võiks oma autole muhu mustri maalida….
    😉

Meil on peaaegu must auto maja ees seismas 😆
    Mees oli peaaegu nõus, st kui on vaja hakata roosteplekke ülevärvima. Ei tea, mida ARK sellest arvaks?

#263430 Reply
    Guest

ARK-i puhul on minu meelest küsimus teise värvi %, et millal peab tehnilisse passi värvimuudatusse kirja panema kahevärvilisena. Nt teist värvi kapott või katus ei tähenda, et pead selle fikseerima ARK-is. Pigem on nii, et ei pruugi ülevaatusel läbi saada kui roosteplekke liiast ❗ Kasutatakse ju igasuguseid kleepse nii et pool külge täis ja kapott ka. Lillekesed on lihtsalt sinu kui käsitöölise firmalogo. Kui tütart näen küsin üle kuidas tehnilised tingimused on sellistel juhtudel. Seda tean kindlasti, et võistlusnumbritega ei tohi ringi kimada.

#263431 Reply
    toopink
    Member

Oi millised sulnid labidakesed! ma ei raatsiks ääraseid kaevamiseks kasutadagi.

#263432 Reply
    Member

Miks võistlusnumbritega ei tohi ringi kimada, ma ei teadnudki? Off-roadi autod sõidavad küll nii ringi, olen näinud.

#263433 Reply
    Guest

@Muhv wrote:

Miks võistlusnumbritega ei tohi ringi kimada, ma ei teadnudki? Off-roadi autod sõidavad küll nii ringi, olen näinud.

Offroad’i vennad paistavad numbrikandmisega silma küll. Vat ma ei ole nende võistluste üldjuhendi, tehniliste tingimuste ja võistlusmäärusega kursis, aga sellised asjad on seal kirjas ➡

*Sõidukile tuleb paigaldada kogu võistluse ajaks korraldaja poolt ettenähtud kohtadele võistlusnumbrid.
    *Sõidukil ei tohi olla nähtaval teiste võistluste stardinumbreid ja sümboolikat; usulisi, poliitilisi, rassistlikke, ebaeetilisi ning Keeleseadusega vastuolus olevaid loosungeid ja sümboolikat
    *Pärast võistlust tuleb autolt eemaldada (mitte ainult kinni katta) võistluse tunnuskleebised (sh võistlusnumbrid).
    * Katkestanud meeskond peab katkestamise põhjustest koheselt teatama võistluskeskusesse edastama korraldajale kirjaliku teate (blankett legendiraamatu lõpus) kohtunikele või lõpuautole ja eemaldama koheselt võistlusnumbrid.

Numbrite-reklaamide paigutamiseks on igal rallil oma skeem ja isetegevus lõpeb:
    * Reklaamide omavolilist ümberkujundamist (lõikamist) käsitletakse rikkumisena. Rikkumisel rahatrahv 1000 EEK või starti mittelubamine
    Rallisõitjad pole nii edevad ka tõenäoliselt. Need keda mina olen nr-tega ringi sõitmas näinud ei kuulu rallisõitjate hulka vaid on lihtsalt oma auto ära ”ehtinud” või mõni fännklaab. Eks lugege akna pealt, kui seal on Särk& P…. vms, siis pole vaja 3x arvata
    Päris rallikas muidugi omal jalal tavaliikluses ei tohi üldse esineda ja tema puhul pole probleemi :D Rahvaralliautod on aga tavalised sõiduautod millel võib lisaks olla põhjakaitse, lisatuled ja porikaitsekummid. Osa neist sõidab ise võistlusele ja tagasi, siis ei hakata kohe peale võistlust tavaliselt ikka numbreid maha kiskuma, sest see võib suure värvikaotusega uksel lõppeda 😈 Võistluspäeval ei ole noritud ka, aga kui jäädki oma ehitud autoga virvendama oled raudselt politsei huviorbiidis ja leiab sulle paragrahvi millega vaest EV sponsoreerida. Nimekleepse on kallis lõbu igaks võistluseks uuesti kleepida, need on ikka aknal kogu aeg. Seega pead alati korralik olema, sest sa ei ole nimetu tegelane. :?
    Olen viimases hädas ise ka, kui kõik vähegi liikuvad sõiduriistad majapidamises rajalt maas, täies ilus st nr+reklaamid, rahvarallikaga poes leiva järel käinud. No hästi nõmeda memme tunne on. :? Muhumustrilisega käiks küll 8)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 775 total)
Reply To: Päeva pärlid 2010
Your information: