Otsin Muhu lilltikandi mustreid

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Tikkimine Otsin Muhu lilltikandi mustreid

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 64 total)
  • Autor
    Postitused
  • #227080 Reply
    Mareli
    Member

Mina kasutan täitsa tavalist joonistuspliiatsit, täiesti tavalisest joonistuskarbist ja väga ütlematta hea on. Kasutan seda nii linase, puuvillase, kui villase kanga peal. Su lastel joonistuspliiatseid pole ??

#227081 Reply
    Smile
    Member

On. Valget pole. Tea, kas kollane aitab. 🙄 Teen kohe proovi.

Jep! Sobib ka kollane. :D

#227082 Reply
    Guest

Tere!
    Kas keegi oskab öelda, kus võiks saada Mardilaada pildil oleva rukkililledest moodustatud vöö mustrit? Kas selline on olemas Muhu Tikand raamatus?

#227083 Reply
    Mareli
    Member

Et kus seda pilti näha saab ? Äkki lisad lingi siia, või aadressi.

#227084 Reply
    Guest

:D Endalgi oli naljakas oma postitust lugeda :)
    http://www.muhutikand.ee/mardilaat-2009-saku-suurhallis
    Kohe esilehel oleval pildid on rukkililledest motiiv, mis mulle nii meeldib, aga see on suht väike seal pildil :(

#227085 Reply
    Mareli
    Member

See muster on karbi peal, milles mustrilehed. Sa kirjuta privaatsõnum Muhulasele, tema on need mustrid-karbid kokkupannud, äkki saadab sullegi selle rukkilillemustri.

#227086 Reply
    Guest

Aitäh vastuse ja soovituse eest ;) Teen nii!

#227087 Reply
    Member

Kas seda õiget muhutikandi lõnga karnalux kaupluses ka on? Või seda võimalik ainult Hansaplantist muretseda?

#227088 Reply
    Mareli
    Member

@armazkati wrote:

… Või seda võimalik ainult Hansaplantist muretseda?

Hansaplantist ???
    Sellest ei tea ma küll midagi, ma mõtlesin seal müüakse taimi ?? 😯

Karnaluksis on ka villaseid tikkimislõngu, aga neid on veel Pika tn. käsitööpoes ja Hobipunktis. Kindlasti veel mitmes kohas, nagu näiteks Balti jaama lähedal asuv väike lõngapood ja mingi klaasist kaubamaja Viru tn, kus all keldris on Pronksi lõngapood.

#227089 Reply
    Mimm
    Member

Ma usun, et eelmine postitaja mõtles seda Muhu tikandi kursust, mis detsembris Hansaplantis toimus. Seal müüdi peenvillast tikkimislõnga 😉

#227090 Reply
    Member

Uued 2010 aasta talvel valminud mustrid said lõpuks raamatusse.

Tule uudistama.

http://www.muhutikand.ee/raamat-muhu-tikand-2010

Kasuta kindlasti ka eeltellimise soodustust:)

Lillelist suve kõigile.

#227091 Reply
    Member

Muhu tikand! oheart Ma leiutasin selle asi alles äsja – nii ilus! Neljapäeval tulen Tallinnasse ja kavatsen osta Leida Kirstu raamatu. (Karnaluksisse ei lähegi, sest igasugust käsitöömaterjali mul jätkub – eestikeelseid käsitööraamatuid mitte.)

#227092 Reply
    annejeanne
    Member

Kasutan teemat, et küsida, kust ja missugust alusriiet Muhu tikandile muretsete – proovisin mitmes Tallinna kangapoes, aga leidsin ainult villaseguseid.
    Ja muuseas, kus asub see kuulus Balti jaama lähedal olev lõngapood? Olen seda kord ka otsimas käinud, aga tulutult.
    Muudetud: kirjavea parandus.

#227093 Reply
    Member

See on tõesti vahva pood ;) KUi nt trammiga linna poolt tulla, siis asub see esimeses beezikas/valkjas puumajas, mis poe sisaldumist varjab päris hästi. Poe nimi on “pesu ja lõng” vms Maha tuleb tulla Balti jaama peatuses ja siis natuke tagasi minna. Samas reas on ka juuksur ja mingi hiina imevigurite pood.

#227094 Reply
    annejeanne
    Member

Aitäh, martaberta – lähen homme kohe uurima, ma siis otsisin tookord õigest kohast, aga ilmselt ei osanud sissepääsu leida!

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 64 total)
Reply To: Otsin Muhu lilltikandi mustreid
Your information: