Õpime tegema asju pärlitest

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Pärlimängud Õpime tegema asju pärlitest

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 961 through 975 (of 1,045 total)
  • Autor
    Postitused
  • #45564 Reply
    Guest

Mis jämedusega traati võiks kasutada ehtenõelte ning kõrvarõngaste haagi tegemiseks? ->
    http://beads.ee/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=11&Itemid=2&lang=et

#45565 Reply
    Guest

Need pehmed värvilised kattega traadid küll ei sobi, 0.4 ja 0.25 ei sobi ka kindlasti mitte. 0,6 hädapärast ajaks ehk asja ära, aga ise valiks ehk 0,8mm.

#45566 Reply
    Adelliine
    Member

@cernit wrote:

Mis jämedusega traati võiks kasutada ehtenõelte ning kõrvarõngaste haagi tegemiseks?

Ehtenõelte jaoks sobib suurepäraselt traat 0,8mm, kõrvarõngastele sama või 1mm.

#45567 Reply
    Guest

Mina kasutan just 0,6 mm traati, 0,8 mm tundub liiga paks olema ja jääb liialt domineerima ehtes. Aga eks see sõltub ka sellest, kui suuri helmeid kasutada. Kui on ikka 3-6 mm, siis võiks olla 0,6 traat, kuna seda on kergem keerata nii pisikeste helmeste juures. Pehmematest (nn soft) traatidest kasutan seevastu just 0,8 mm, sest peenemad sobivad vaid mähkimiseks.

#45568 Reply
    Guest

Hm, tänud teie soovituste ees. Nüüd mul ongi väike dilemma, kas osta 0,6 mm või 0,8. Selline kiusatus on ära osta http://www.parlipuudjad.com/epood/—traadid/?products=1&sm_id=19935 hõbedase ja kuldse 0,6 mm rulli ning seal toodete kirjelduses on ka öeldud, et hea tugev traat … :)

Aga selline küsimus minu poolt veel, et mida saab teha eelpainutatud traadiga?

#45569 Reply
    Guest

kuidas saab tehe pärlitest kuule /palle? olen näinud pildil ja väga meeldis, oleks väga tänulik kui keegi õpetuse saadaks

#45570 Reply
    Guest

Üks võimalus on keerutada (nt ümber sukavarda :p ) traadist spiraal, ja see siis näppude ja tangide abiga palliks mätsida. Päris kena jäi :)
    Teine võimalus on lihtsalt ümber mingi pärli või helme mässida.

#45571 Reply
    helikene
    Member

YouTubes on näiteks selline õpetus. 😉

#45572 Reply
    Guest

Otsisin mis ma otsisin, aga ikka ei leidnud.
    Tahan teha väikestest pärlitest (nö seemnetest) suuremat pärlipalli..
    Kust võiks sellise õpetuse leida?

#45573 Reply
    undukas
    Member
    #45574 Reply
    Guest

Issand 😳
    Endal oli see leht veel bookmarkides ka.. Häbi mulle.

Aga tänud, saan nüüd ära proovida lõpuks :D

#45575 Reply
    Guest

Tere,
    nüüd olete minu ka pärli pisikuga nakatanud. Olen täiesti algaja . Meisterdanud olen 3 päeva. Kas oleks mingeid pärli lille skeeme, millega saaks hakkama ka täiesti algaja nagu mina. ( vabandust kui kusagilselline teema olemas)

#45576 Reply
    Guest

Hakka sedasama teemat otsast vaatama, kindlasti leiad skeeme. Lisaks vaata pärlimängude õpituppa. Edu!

#45577 Reply
    Guest

Aitäh, pärlimängude õpitoa lehekülge otsisingi. Sealt leitsin teisigi juhendeid mida otsisin. Selle teema olen läbi vaadanud.

#45578 Reply
    Guest

Kui mina ehtetegemise nakkuse sain, siis veetsin enamuse oma vabast ajast kõigepealt siin foorumis ja uurisin järjest kõik teemad ja arutelud hoolega läbi, klikkasin kõikidele linkidele ja salvestasin arvutisse hästi palju pilte. See tuleb kindlasti ka kõikidele teistele algajatele kasuks.
    Kusjuures olen väga palju ka nn “jalgratast leiutanud”, st et kui õpetust ei leia, siis püüan ise pildi järgi samasuguse asja kokku pusida. Enamasti on see ka õnnestunud:)
    Kindlasti on siin mõne teema all ka pärlilillede õpetuste linke leida, nii et jaksu ja kindlat meelt selle ülesleidmisel (usu mind, sul tekib vahepeal miljon muud paremat ideed, kui siin vähegi ringi tuhlad :D)

Viewing 15 posts - 961 through 975 (of 1,045 total)
Reply To: Õpime tegema asju pärlitest
Your information: