Öökudumine 26. juunil 2009 Pärnus

Homepage Forums – ISETEGIJA – isetegijast Öökudumine 26. juunil 2009 Pärnus

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 271 through 285 (of 411 total)
  • Autor
    Postitused
  • #234603 Reply
    Essu memm
    Member

Võimas artikkel :D Tuleks ikka palju rahvast kokku. Hoian teile pöialt 😉

#234604 Reply
    Member

Algne variant artiklist (mille ma kokku panin) koos mõne pildiga lisaks peaks ilmuma sel neljapäeval Maalehe lisas Targu Talita.

Mina olen kohal ca 12-st päeval kuni järgmise hommikuni ;)
    Reeglina olen igas seltskonnas viimane, kes ära vajub …. kui vajun …. ;)

Polkovnik:
    Võid mu igasse gruppi kirja panna ;)

#234605 Reply
    Rees
    Member

Meedia kõmiseb mis hullu, aga… kas meid ikka tuleb piisavalt kokku? Millegipärast väike sabin sees, sest siin hõikujaid pole palju.

Rees oleks sääl viimases grupis, neljast kuueni ja siis kõige magusamal käsitöötamise ajal st öössi kah 😉

#234606 Reply
    Polkovnik
    Member

aga äkki tõstad grupid esimesse posti, sinna kuhu oled kogu vajaliku info koondanud. Tore, et oled kogu aeg olemas aga ma usun, et sinagi tahad vahepeal ehk veidi ringi jalutda, mõne ampsu süüa võtta või tualetti minna. Teeme parem nii,et jää ikkagi kirja ainult I-grupi juurde aga sa saad ju iga kell ka muul ajal kohal olla. Lihtslat sa tead, et sul on mingid hetked ka hingetõmbeaega. Või vähemalt jäta ühe grupi vahetused endale priiks. Päev ja öö on pikk. Ära palun pahanda aga ma ei tahaks,e t keegi meist end selle ürituse pärast pooleks peaks tõmbama. Natuke pausi ja siis jälle säravalt edasi kuduma.

#234607 Reply
    Polkovnik
    Member

Rees, praegu on miinimumprogrammist puudu ainult 8 inimest ja seda umbes tunniga. Küll me tiimid kokku saame. Ma ei kahtlegi.

#234608 Reply
    Member

Info esimesse postitusse tõstetud.

#234609 Reply
    Urri
    Member

Tunnistan et pole seni teab mis tõsiselt sellele öökudumisele mõelnud, aga kui asi juba pressis nagu lubadus väljas on siis toetaks kohaletulemisega küll. Aga taas küsimus mida juba kuskil eespool küsisin – vot ei viitsi otsima hakata kas see teema kuskil on arutusel olnud, äkki keegi teab ja ütleb – mis värk on riietusega? Varasematel hansakatel on müüjad kostüümides olnud, seda aga õmblema hakata ei jõua kuidagi. Mis teil seal seljas on?

#234610 Reply
    Member

Lisan siia Hansapäevade tingimused:

Pärnu Hansapäevad 26.-28. juunil 2009. aastal

Tallinna Värava ümbruses ja Vallikääru aasal.

Lugupeetud kaupleja ja osaline!

Olete registreeritud Pärnu Hansapäevade turule. Juhul, kui Teile ei ole eraldatud tasuta müügikohta, lisame arve müügipileti eest tasumiseks.

Turule tulles, palun võtke kaasa kohamaksu tasumist tõendav maksekorraldus!

Kõigepealt tuleb turule jõudes kauplejal end kohapeal registreerida infopunktis, mis asub Tallinna Värava esisel platsil ja on vastavalt tähistatud. Sealt saate info ka oma platsi asukoha kohta!

Turg on avatud: 26. juunil 12.00-20.00

27. juunil 10.00-20.00
    28. juunil 10.00-16.00 (kuna laval algab kell 15:00 viimane esinemine, ei saa platsile ükski auto enne selle lõppemist)

Oma inventariga kaubeldes on võimalik müügikohti paigaldada ka 25. juuni õhtul kell 20.00-22.00.

26. juuni hommikul toimub müügikohtade väljastamine kell 6.00-10.30

Kõik ettevalmistustööd – kauba kohaletoimetamine, kauba väljapanek, laudade/varikatuste ettevalmistamine – peavad olema lõpetatud üks tund enne turu avamist, see on kell 11.00!

Kauba ja inventari mahalaadimine toimub Ringi tänaval, lubatud on peatumine kauba mahalaadimiseks. Sõidukid lubatakse turu territooriumile kauba laadimistöödeks ainult väljaspool turu lahtiolekuaega.

Auto saab parkida väljastatud parkimisloa alusel ettenähtud tasuta parklates. Vt. Skeemi!

Turul on autode parkimine ja telkimine keelatud! Majutusinfo: Viivika Orula tel. 5214210

viivika@reiser.ee

Kõigil kauplejatel peab olema seljas keskaegne, talupoeglik linane või rahvuslik riietus. Palume kindlasti oma müügikoht varustada sobivas stiilis kaupleja nime kandva tähistusega.

Turu lahtioleku ajal on kauplemine kohustuslik. Soovi korral võib kaubelda kauem.

Öösel on müügiplatsil küll valve, kuid korraldajad ei võta endale vastutust kauplejate varade eest!

Edukat kauplemist ja toredat elamust Pärnu Hansapäevadel!

INFO:

Turu korraldus: Herdis Elmend tel. 55 36 321

Üldine korraldus Ulla Lehtsaar tel. 52 05 235

Parkimine Tervo Sadilov tel. 52 24561

Lastelinn Munamäel: Merle Luts tel. 50 20 327

Kõigil kauplejatel peab olema seljas keskaegne, talupoeglik linane või rahvuslik riietus. Palume kindlasti oma müügikoht varustada sobivas stiilis kaupleja nime kandva tähistusega.

Meie saame selga panna midagi linast-rahvuslikku-IT-triipu ;)

#234611 Reply
    Rees
    Member

Aga vata meie ei ole ju päris kauplejad!
    Minul on küll linane kleit, aga see ei näe väga “vanaaegne” välja. Riietuse pärast, ma loodan, ei saa üritus pidureid peale

#234612 Reply
    Member

Rees:
    Kindlasti mitte ei tohiks öökudumine riietuse taha jääda!
    Kellel võimalik, siis saab mingi linase selga panna.
    Kellel mitte, tuleb “linnakodanikuna” ;)

#234613 Reply
    Drex
    Member

mul on materjal,
    aga olen täiesti kindel, et õmblemiseks ei lähe. Homme pole aega, neljapäeval tööl, teistel päevadel on maja niigi ülerahvastatud.

Et siis… peab? olema linane. kui pole??

#234614 Reply
    Urri
    Member

Vot nüüd ongi küsimus kas saab pidurid või mitte? Mõeldes eelmistele päevadele ei kujuta justkui ilma kostüümita ette end seal, minu silma läbi on ajastu vaimus kostüümid seal müüva-korraldaval poolel umbes sama tähendusega mis kaubamajas müüjatel tööriietus, see rahvas on just kostüümide läbi eristatav. Samas mul ei ole seda kostüümi ja ka aja leidmine õmblemiseks on hetkel probleem. Paneb tõsiselt mõtlema.
    Vahest tasuks see lause riiete kohta lisada kah esimesse posti, äkki on mõni veel kes minu moodi on kül hansapäevade lehte lugenud aga mitte päris servast-serva ja pole riietusele veel mõelnud.

#234615 Reply
    Member

@Põhjatäht wrote:

Rees:
    Kindlasti mitte ei tohiks öökudumine riietuse taha jääda!
    Kellel võimalik, siis saab mingi linase selga panna.
    Kellel mitte, tuleb “linnakodanikuna” ;)

Mina jään näiteks IT-kanga juurde ;)

#234616 Reply
    Guest

Lotte vanaema sooviks liituda E-rühmaga (Rees) ja üritusest võtaks osa öösel kuni ülejäänud rahvalgi jaksu on.

Selga üks sooja ilma linane kleit on ning mingi Pärnumaa-laadse rõivakomplekti e triibuselik ja must punasega vest leian ka. Teha tõesti aega pole enam midagi.

#234617 Reply
    Polkovnik
    Member

Mina pean ka pattu tunnistama, et linast keskaegset riietust mul ei ole ja kuna ma vahepeal põikan ka ühte teise telki oma Häärberi asja ajama, siis olen mina valinud heleda (naturaalvalge) puuvillase veits pitsitatud seeliku-pluusi, võibolla ehk põll ka ette. Pisut romantiline ja vintage– hõnguline.
    Isetegija kangas seisab ja ootab head ideed. Võib-olla sünnib sellest mõni aksessuaar reedeks….

Viewing 15 posts - 271 through 285 (of 411 total)
Reply To: Öökudumine 26. juunil 2009 Pärnus
Your information: