Öökudumine 26. juunil 2009 Pärnus

Homepage Forums – ISETEGIJA – isetegijast Öökudumine 26. juunil 2009 Pärnus

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 411 total)
  • Autor
    Postitused
  • #234483 Reply
    Member

Kuna 26. juuni on reede, siis pakun, et alustamise aeg v6iks olla ca 18.00.
    Mitte varem, sest inimesed on ju reedel tool. 😉

#234484 Reply
    Urri
    Member

Paar sõna minu poolt kah veel. Mis põhitegevuseks siis jääb – kas isetegijate kudumine? Siit lisaküsimus – kas isetegijate koht ka kuidagi tähistatakse mingi sildiga, siis kust see silt tuleb ja milline?
    Kui pearõhk läheb suure ühissalli tegemisele, siis tuleks seda enam selgeks teha kes ikkagi kohal on ja kaua, sest see asi ju mõne tunniga ei valmi. Lõnga ostmist ma heaks mõtteks ei pea, üldse tahaks et see asi jääks nii odavaks kui saab, kohale sõit maksab pajudele omajagu ja kindlasti on ka neid kes hinge poolest tuleks kohale küll aga kellel pereliikmed töötud ja paarsada krooni on võibolla suur raha. Aga endal tui mul tegelikut selline mõte et mis värk on salli kudumise osas Guinnessi rekordite osas?

#234485 Reply
    Guest

Rekordit ei tea (aga peab kurssi viima ennas 😆 ). Pakun välja veel, et kirjutada Pärnu lehes aegsasti sellest ühiskudumisest, ja Pärnu raadios oleks ka hea rääkida. Pole mul ainult õrna aimugi, kas ja kui palju reklaami eest raha küsitakse? aga vbl on häid inimesi (tuttavaid entusiaste) kes tasuta reklaamiks.

#234486 Reply
    Guest

aa ja veel, et minu arust jääb kell 18.00 hiljapeale. saan aru, et inimesed tööl, aga kui selgub pärnu tegijatest ja olijatest juhtgrupp, siis võiks uurida, kas juba päeval (puhkus äkki) ei saaks algust teha. Väiksed lapsed, memmed jne. õhtul äkki tuduvad juba 😆

#234487 Reply
    Member

Kui rõhuda nö inimestele tänavalt ja nende kaasamisele (mis on vahva idee), siis tuleks ikka päeval pidu püsti panna, sest Hansapäevad ju kestavad ja lõppeks on ju suvi ja puhkajaid ikka ka. Öösel pevad ilmselt kudujad suuresti ise hakkama saama selle sallikudumisega. Kindlasti leiaks neid, kes saaks-tahaks just päeval tulla asja vedama ja pärast võib ju lisanduda öökudujate armee.

#234488 Reply
    Member

Ja ma ei vasi jalle kysimast, mismoodi siis jaab … millist salli me koome?

#234489 Reply
    Guest

nõus Muhviga, pakun et võiks “tänavakudujatele” välja käia aja 12 – 24, kes viitsib võib ju ennast lõkke äärde ka öösi sättida, aga öösel oleks nagu siis IT üritus rohkem ja kudurahvaga?

#234490 Reply
    Member

ok, panin siis selle esimesse postitusse ka kirja

et tanavakudujatele aeg 12-24.00 ja soovi korral kauemgi, oosel siis it rahvas p6hiliselt ookudumas

#234491 Reply
    AlleRaa
    Member

2005.a Guinnessi rekord oli 53 km!!! pikk sall 😯

#234492 Reply
    Member

Ja ma ei vasi jalle kysimast, mismoodi siis jaab … millist salli me koome?

Ja kas yhekordse yritusena Parnus ookudumisena v6i labi mitme linna?
    Kaldun arvama, et labi mitme linna kudumise organiseerimiseks on aeg napp.
    Kui labi mitme linna, siis oleks 6ige arvestada ka kohalike kasitoo-suuryritustega.
    Rakveres on naiteks suve tippsyndmus Pika tanava kasitoolaat ja see on juba 6-7. juunil.
    St promomiseks jm on aeg juba natuke hiljav6itu, kui tahta asja korralikult teha …

#234493 Reply
    Member

Ja l6ngana on ikka minu arust parim see, mis igayhel just parasjagu on kaasa v6tta.
    = just nimelt saastuaja sall l6ngajaakidest oleks ju tore!

#234494 Reply
    Guest

Põhjatäht, aga käsitöölaadad? ja IT kogunemised? ja lapisaatmised? Mul on vist suurusehullustus 😯
    Äkki ikka sügiseks venitaks selle pikemaks kui Pärnus tehakse? Ja mis ajaks näiteks planeerida valmimist?

#234495 Reply
    Member

Mina arvan, et teeme ikka asja Pärnus ja Pärnule, katame mingi puu või teeme palju väikest või teeme lihtsalt…
    Võib olla ei pea eesmärk olema ASI, ehk hakkama lugema ja kuidagi naljakalt ära märkima, et mitu kudujat päeval on olnud, et igaüks, kes on teinud vähemalt ühe aasa, et kirjas….

#234496 Reply
    Member

Vat peakski ara otsustama, millist salli me teeme.
    Rakvere kasitoolaat on just 6-7 juunil.
    Kui t6esti otsustada, et see kaib labi mitme paiga, siis tahaks seda ikka vaga-vaga ruttu teada saada, et midagigi j6uaks siis ka Rakvere kasitoolaadale organiseerida.

Selleparast ma ka peale kain oma kysimusega, et kuidas siis jaab?

#234497 Reply
    Member

Minu hääl vabadisainiga triibusallile nö juhuslikust lõngast. Tuleb nagu tuleb :)

Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 411 total)
Reply To: Öökudumine 26. juunil 2009 Pärnus
Your information: