Õmbleme koos: soni ja lips Burda 9/2006

Homepage Forums – ÕMBLEMINE – Õmbleme koos Õmbleme koos: soni ja lips Burda 9/2006

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 35 total)
  • Autor
    Postitused
    -lola-
    Member

Mega mõnusad sonid siin teil valmimas:)

robiina
    Member

Lahedad sonid – tublid olete c555r4

Member

oo, mul see soni juba ammustest aegadest valmis 😆

stuart
    Member

Ma siin koos 6mblema ei hakka, aga l6ike panen tallele. Ehk kunagi hiljem, sest soni on ju nunnu. :D
    Kysimus aga, mis peaymberm66dule see v2ljaprinditav l6ige vastab? Ja kui suurendada oleks vaja, siis mismoodi seda k6ige parem teha oleks?

Liiisa
    Member

Mul ka sai valmis, natuke vaja nokitseda veel ja siis näeb ehk kunagi pilti ka.

Reelu
    Member

hmm mina ei saa linkide kaudu lõikeid alla tõmmata kuna nad lihtsalt ei tule kirjutab et vali sobiv konteering vms 😯 muidu mõtlesin et prooviks ka teha (A) 😉 aga eks ma vaatan äkki on koolis seda purdat saab laenuks võtta 😉

Mimm
    Member

Löön ka kampa :P

Mimm
    Member

Soni valmis loveshower

Koffikann
    Member

Mh..tundub,et osalejaid on vähe aga ma siiski üritaks ka omale soni teha, kui see teema veel aktuaalne on!

Member

Ma sain ka eile just printeri töökorda ja lasin lõike välja. Nüüd vaja hakata sobilikku riiet vaatama. Küll ma ta ükskord valmis saan :D

Liiisa
    Member

Ja lõpuks saan ka pildi üles.

Pikemalt blogis

Member

@stuart wrote:

Kysimus aga, mis peaymberm66dule see v2ljaprinditav l6ige vastab? Ja kui suurendada oleks vaja, siis mismoodi seda k6ige parem teha oleks?

Mõõtsin ära, see soni lõige on peaümbermõõdule 56 cm. Suurendus (ja ka vähendus) on siis vastavalt oma peaümbermõõdule. Kui on näiteks 54 cm peanupuke, siis vähendad mütsisiilu laiust mõlemalt küljelt 1,75 mm ehk siilu peale kokku 2,5 mm.
    Aga mulle on 56 täpselt paras :D

Püüan oma sonist pildi üles ka panna.

Member

http://www.isetegija.net/index.php?ind=gallery&op=section_view&idev=2

Pilt läks vale kategooria alla. Kuidas selle sealt nüüd ära saab?

master
    Member

http://www.isetegija.net/index.php?ind=gallery&op=foto_show&ida=5082
    paremas ülanurgas on Muuda nupp, valid Rubriik lahtris õige albumi ja ongi korras 😆

edit: tundub, et juba ongi korras, sest vana link enam ei tööta
    PS: selle märtsi-lilla tõstsin ise õigesse kohta …

Member

@master wrote:

http://www.isetegija.net/index.php?ind=gallery&op=foto_show&ida=5082
    paremas ülanurgas on Muuda nupp, valid Rubriik lahtris õige albumi ja ongi korras 😆

Tänud :) Pildi väiksemaks tegemisega läksin juba nii ähmi täis, et peale valesse kohta panemist ei taibanud enam ringigi vaadata. Soni on nüüd oma õiges rubriigis.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 35 total)
  • The topic ‘Õmbleme koos: soni ja lips Burda 9/2006’ is closed to new replies.