Õmbleme koos: Burda 10/2007 seelik mudel 106

Homepage Forums – ÕMBLEMINE – Õmbleme koos Õmbleme koos: Burda 10/2007 seelik mudel 106

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 73 total)
  • Autor
    Postitused
    Monique
    Member

vähemalt 1,3 lai ja 1,5 pikk :D

Member

ma hetkel pusin hoolega ja hetkeseis on nii, et ühe külje teen ma ringi – esiteks mulle lipendav külg ei meeldinud (kui suvise teeks, siis võiks minupärast lipendada) ja see viis järgmise probleemini… seega tükk nr 2 hakkab mul välja nägema nii

Member

ma pole veel lõikeid võtnud ja mõõte võrrelnud, aga kas sel juhul ei või see alumine esiosa olla samasugune kui alumine tagumine (no et samast lõikest kohe)?

Member

vot kui niimoodi joonistada, siis ju nagu oleks :) mul oli muidugi juba kokku õmmeldud see osa, aga lõikumisruumi veel veidi on – homme pusin edasi lukuga

Kissu
    Member

Aitäh vastajaile :)
    Ostsin miski riide ära, nüüd veel voodrit ja lõiget :) vaja…

vikike
    Member

loveshower aitähh dots, lõiked käes ja hakkan nv õmblema icon_g020

Dots
    Member

Võta heaks sunny

Monique
    Member

Väike teade õmblejatele!

vaadake http://www.abakhan.ee

äkki on kelllelegi abiks see sooduskupong
    👿 , ise käisin juse eile ja ilma selleta :(

Member

raporteerin – jändan juba mitmendat õhtut lukuga (tahab kuidagi lainetama jääda) ja seepärast ei saa ega saa valmis

Member

Ampsak äkki aitab see sind hädast välja, kui paned luku juurde õhukese liimipaela ( kontrollides eelnevalt, et see riidest läbi kumama ei jää). Proovi 🙄

Member

kumama ei tohiks jääda (ma värvli juures katsetasin), aga proovin täna ja kui õnnestub, siis saab homme uue seelikuga tööle tulla :P

edit kell 21:11 – saingi valmis! alati saab paremini, aga muidu olen rahul (pekki võiks ka vähem olla – minul, mitte seelikul). Pilti saab siis kui saab ilmselt

Member
    toopink
    Member

Liituksin ka kohe seelikutegijatega, sest minu lemmikseelikul rebenes eile lukk pooleks, nii vana juba teine 😥 riiet veel ei ole ja kuna poed kaugel, siis ega enne nädalavahetust ei saa alustada.

Member

Ampsaku seelik on lihtsalt super!

Ma praegu harjutan õmblemist ühe teistsuguse ja lihtsama seeliku peal.Kui sellega hakkama saan, siis võtan siinse ette. :)

Kissu
    Member

Ampsak! smile_aplaus smile_aplaus smile_aplaus
    Väga ilus seelik.
    Mul seisab riie tööl kapis, voodrit ja lõiget pole endiselt, lisaks torkasin eile üht teist seelikut õmmelda püüdes omale nööpnõela peopessa. :(

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 73 total)
  • The topic ‘Õmbleme koos: Burda 10/2007 seelik mudel 106’ is closed to new replies.