Oma Pere Päkapikk – 15.november kingid käes!

Homepage Forums – ISETEGIJA – Heategevus Oma Pere Päkapikk – 15.november kingid käes!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 223 total)
  • Autor
    Postitused
  • #190546 Reply
    kaksti
    Member

No mina ei tea nüüd, kas sai õigesti, aga ma vähemalt proovisin.

#190547 Reply
    Member

Nii armas smile_lil

#190548 Reply
    Mimm
    Member

Soovin osaleda :P

#190549 Reply
    Sunray
    Member

Mina tahan ka anda. tahan päkapikuks!

#190550 Reply
    Member

@lammas wrote:

Mina tahan ka anda. tahan päkapikuks!

Tere tulemast päkapikkude hulka :D

#190551 Reply
    Member

Võtate ehk mind ka kampa? :)

#190552 Reply
    Member

@sukanõel wrote:

Võtate ehk mind ka kampa? :)

Juba oledki kambas mh7mh

#190553 Reply
    Member

Hurrrraaaa! See on mu esimene kord milleski kaasa lüüa, loodan endast parima anda. Kui tekib piltide panemise või muuga mure, ehk aitate :)

#190554 Reply
    Member

isetegijad aitavad alati 😉

#190555 Reply
    Member

Mina veel ei tea, kas osaleda. Olen nimelt 12-nda augustini Eestis ja siis alles jõulude paiku – mõtlen veel kas jõuan kingid valmis (augusti algul siis) – midagi olen juba teinud, aga kõik sõltub ju paki suurusest. Sellega seoses ka mõned küsimused:
    * Kui mahukad pakid kavatsete teha? Kas pisike kootud ese või mängiasi + natuke ehteid tüdrukule/võtmehoidja poisile + kaart ja kommid on sobiv paki suurus? Oleks ju hirmus ebavõrdne, kui mõni pakk oleks üüratu ja teine selline väikseke nagu mina hetkel plaanisin. Kas komme on üldse mõtet pakki panna – praegu on ju juuli lõpp/augusti algus – äkki lähevad vanaks?
    * Kuidas pakkimisega on – kas võib kohe lõpliku pakkimise ära teha (siis peaks vist ligikaudu sobiva lapse vanuse juurde märkima, sest imikul ja 10-aastasel on päris suur vahe ju nii kasvus kui meeldimistes) või jääb see, Imbi, Sinu õlule?

Aga iseenesest, algatus on vahva ja soovin kõigile indu päkapikutamisel :D

#190556 Reply
    Member

@perenna wrote:

Mina veel ei tea, kas osaleda. Olen nimelt 12-nda augustini Eestis ja siis alles jõulude paiku – mõtlen veel kas jõuan kingid valmis (augusti algul siis) – midagi olen juba teinud, aga kõik sõltub ju paki suurusest. Sellega seoses ka mõned küsimused:
    * Kui mahukad pakid kavatsete teha? Kas pisike kootud ese või mängiasi + natuke ehteid tüdrukule/võtmehoidja poisile + kaart ja kommid on sobiv paki suurus? Oleks ju hirmus ebavõrdne, kui mõni pakk oleks üüratu ja teine selline väikseke nagu mina hetkel plaanisin. Kas komme on üldse mõtet pakki panna – praegu on ju juuli lõpp/augusti algus – äkki lähevad vanaks?
    * Kuidas pakkimisega on – kas võib kohe lõpliku pakkimise ära teha (siis peaks vist ligikaudu sobiva lapse vanuse juurde märkima, sest imikul ja 10-aastasel on päris suur vahe ju nii kasvus kui meeldimistes) või jääb see, Imbi, Sinu õlule?

Aga iseenesest, algatus on vahva ja soovin kõigile indu päkapikutamisel :D

Tegelikult ei ole kingi suurus oluline, tähtis on see, et kink tuleb südamest!
    Ja kõik isetehtud kingid on jube armsad ja vahvad 😉 Üks kogemus on ju olemas ja pildialbumis ka. Oma Perel on juba praegu ütlemata hea meel, et me päkapikutame nende lastele!!!!
    Arvan, et kommid võiks küll ära jätta. Oma Pere juhatajaga jäi kokkulepe, et kõik kingid oleksid isetehtud:) Pakkimise võiksime jätta ka Jõuluvana hooleks, sest meie ju lapsi täpselt ei tea. Usun, et Oma Pere inimesed oskavad meie poolt tehtud kingid ja lapsed kõige paremini kokku sobitada. Mul on siiani hõikamata Oma Pere kutse peole, mõtlesin et praegu on nii suvine olemine, aga noh kaugel see jõul enam! Kõik kingitegijad on oodatud Rakvere teatrisse Oma Pere jõulupeole ka :D

#190557 Reply
    Member

@imbi wrote:

Tegelikult ei ole kingi suurus oluline, tähtis on see, et kink tuleb südamest!
    Ja kõik isetehtud kingid on jube armsad ja vahvad 😉

Tore. :D Siis osalen!!!
    Palun paki postitamise aadressi privasse. yt56

#190558 Reply
    Member

Palun mind ka kirja panna. Pole varem üheski projektis osalenud, aga seekord on kohe selline tunne, et vot, äge asi, teeme ära :P Põhimõtteliselt tean ka juba, mida teha 😉 Aga ootan samuti infot, et kuidas ja kuhu asjad toimetada.

#190559 Reply
    lilleriin
    Member

Ohh, kui vahva, et peole ka saab! Ma just tükk aega juba mõtlesin, et tahaks neid peresid ise näha, aga ei julgend küsida ka. Tahaks ise ka kunagi lapse peresse juurde võtta, aga praegu enda omad veel liiga väikesed ja julgust ka veel napib. Kui ära näeks, kuidas need pered suhtlevad ja kuidas need lapsed sinna peresse ära sulandunud on, siis tuleks vast julgust ka juurde.

#190560 Reply
    Member

Ise ka mõtlesin, et pakkimine jäägu jõuluvanale ja tema abilistele. Ei saa ju paki sisus nii kindel olla, kui näinud pole. Aga mul ka kohe-kohe esimene kink valmis :) Pildid tuleks lisada asjade valmimisjärjekorras? Või kõik koos? 😳

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 223 total)
Reply To: Oma Pere Päkapikk – 15.november kingid käes!
Your information: