Olete kõik palutud lastekonkursi züriiks!

Homepage Forums ARHIIV ISETEGIJA SUUR ARHIIV Olete kõik palutud lastekonkursi züriiks!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)
  • Autor
    Postitused
  • #2908 Reply
    Sibulaplix
    Member

Kuna on tekkinud kahtlused, et lastekonkursi vanema vanusegrupi hindamine ei ole olnud õiglane, siis olen otsustanud mitte arvestada lõpptulemusena selle vanusegrupi hindeid pildialbumis.
    Palun aga kõiki teid nüüd appi neid töid hindama, sest lapsed on teinud tubli tööd ja ma ei taha, et osalejatele jääks hinge kripeldama, kas tulemus oli aus või ei.
    Aega tööde hindamiseks on 21 septembri südaööni. Tulemused teatame 23 septembril kõigile vanusegruppidele.
    Täpsem info on järgmises postituses!

#129847 Reply
    Member

Palun pange oma hinded siia TABELISSE (enne salvestage tabel endale) ja saatke siis õigeaegselt aadressile mari.marike@gmail.com

Hindamine on vaba, igaüks võib hinnata nii nagu soovib (s.t. kas kõiki või ainult lemmikuid), kuid pingerida avalikustatakse ainult kohtadele 1-3, teised jäävad sõbralikult jagama kohti 4-10.

Head hindamist ja tänud abi eest! :D

#129848 Reply
    Member

Ma pean nüüd tiba mõtlema.
    Raske on uuesti hinnata, teades, et on käinud väike susimine ja ole nüüd siis objektiivne…

#129849 Reply
    Sibulaplix
    Member

@Bubbly wrote:

Raske on uuesti hinnata, teades, et on käinud väike susimine ja ole nüüd siis objektiivne…

Teen ettepaneku hinnata nii, nagu enne hindasite. Kui hindad praegu ala, et see vist enne tegi sohki, sellele panen kohe mõnuga ühe, siis ei hinda te selle lapse tööd enam…

#129850 Reply
    Member

nõus!

#129851 Reply
    Member

Nii ma ise ka mõtlesin, aga hetkel niigi paha tuju ja kisub kangesti “tagasi tegema”.
    Ehk tuleb enne 22-st ikka hea tuju ka tagasi, siis hindan :)

#129852 Reply
    vikike
    Member

mina hindasin ära sedasi nagu ennegi ja loodan, et sellest on abi :)

#129853 Reply
    nilsson
    Member

Saatsin enda poolsed hinded teele.

#129854 Reply
    Sibulaplix
    Member

@Bubbly wrote:

seda veel ka, et See et mahahindamine kindlalt aset leidis, ei ole kinnitust leidnud, küll aga lugesin lastekonkursi avatud teemast välja, et pandi hindeid upitamiseks ja see juba pole enam õige hindamine, ma loodan, et olete sellega nõus kõik!
    vaatamata sellele, kas midagi toimus või ei, on kõik lapsed konkursi jaoks miskit teinud ja vaeva näinud ja konkursi idee oli hinnata lapse tööd, mitte tema kasvatust, käitumist ega iselooomu. Seega palun unustada igasugu kahtlused jms, usun, et kui mingi sohitegemine toimus on tegija sellest aru saanud ja südametunnistus omalgi piinab juba…olgu see talle karistuseks!!! Ja edaspidi me sel teemal enam ei räägi, ega sildista kedagi.

#129855 Reply
    Member

Ma olen sinuga 100 % nõus.
    Lihtsalt viimased päevad on tuju nii paha olnud (põhimõtteliselt just sellisel petta saanud teemal) ja esimene reaktsioon oli, oi nüüd teen ära. Aga ma ju pole selline tegelikult. Ausalt. Ning et kindel olla, et ma ei lase iseenda tujul hindamist segada, ei saatnudki kohe neid hindeid ära. Igaks juhuks.

Offtopic: Pakiteade on sinuni jõudnud?

#129856 Reply
    Member

no aitäh, ma tunnen end niigi nii s****ti, et must valesti aru saadi ja ma mõnele lapsele tahtmatult haiget tegin, nüüd tehakse veel mind selles ümberääletuses süüdi ka. No eks ma siis olen, kui teistel sellest kergem hakkab, ega pole vahet kui palju eest ma nutan, mul seda silmavett jätkub 😥
    mis puutub upitamisesse, siis ei olnud see nii mõeldud, vaid mul hakkas tõsiselt neist lastest kahju, kel oli hinne nibinnabin üle 2 ja kuna ma enne polnud neid hinnanud põhjusel, et kui ma (ja teised ka) kõigile viied panen, siis kuidas pingejärjekord tekib? sellepärast panin 5 ainult kolmele lemmikule ja teistele ei pannud üldse hinnet. selle segaduse peale otsustasin, et kõik on 5 väärt kasvõi julguse ja kohusetundliku osalemise eest ja ma hindasin ka kõiki teisi 5ga. KÕIKI! kui see on upitamine – ok. kuigi ma ise seda sõna kasutasin jah, aga mitte selles tähenduses nagu oleks tegu ebaõiglase hindega, vaid vastupidi, ma üritasin hindeid vääriliseks “upitada”.

kui ma üldse veel julgen siin foorumis sõna võtta, siis saab see olema puhtalt kuduteemaline, sest tundub, et mul puudub oskus oma mõtteid ja tundeid edastada nii nagu nad minus tegelikult mõeldud on. smile_pkl

#129857 Reply
    Member

Ärgem unustagem, et meil on tegemist lastega, kellelt ei saa oodata samasugust kogemust ja oma tegude eest vastutamist nagu täiskasvanutelt. See on käsitööfoorum, mitte Rate. Sibulaplix andis meile uue võimaluse. Hindame või jätame hindamata laste tööd ja lõpetame ära süüdlase otsimise. Risti võime ta lüüa siis, kui ta oma teo üles tunnistab. Kui tunnistab.

#129858 Reply
    Member

Muhvikene, ma ei usu, et keegi sind nüüd süüdistada tahab hinnete olulises muutmises. Täitsa ausalt siiralt tegelt ka usun, et nii see ei ole. Pealegi, sibulaplix ju ütles, et see pole ka kindlaks tehtud.
    Ja interneti teel trükkides ei saagi 100 % omi mõtteid ja tundeid väljendada. Mõni loeb koma välja, mõni ei loe. Ja nii need arusaamatused ka tekivad. Rääkimata sellest, et nt irooniat ja muid väljendusviise ei saa ju siia kirja panna. Ja kui saaks, siis alati leidub keegi, kes ikka omamoodi asjast aru saab.
    Nüüd teeme pluti- pluti ja suunurgakesed tõusevad vups- vups ülespoole. On ju. Jaa! Mhmh! Pluti- pluti swi6

#129859 Reply
    Sibulaplix
    Member

@Muhv wrote:

no aitäh, ma tunnen end niigi nii s****ti, et must valesti aru saadi ja ma mõnele lapsele tahtmatult haiget tegin, nüüd tehakse veel mind selles ümberääletuses süüdi ka. No eks ma siis olen, kui teistel sellest kergem hakkab, ega pole vahet kui palju eest ma nutan, mul seda silmavett jätkub 😥
    mis puutub upitamisesse, siis ei olnud see nii mõeldud, vaid mul hakkas tõsiselt neist lastest kahju, kel oli hinne nibinnabin üle 2 ja kuna ma enne polnud neid hinnanud põhjusel, et kui ma (ja teised ka) kõigile viied panen, siis kuidas pingejärjekord tekib? sellepärast panin 5 ainult kolmele lemmikule ja teistele ei pannud üldse hinnet. selle segaduse peale otsustasin, et kõik on 5 väärt kasvõi julguse ja kohusetundliku osalemise eest ja ma hindasin ka kõiki teisi 5ga. KÕIKI! kui see on upitamine – ok. kuigi ma ise seda sõna kasutasin jah, aga mitte selles tähenduses nagu oleks tegu ebaõiglase hindega, vaid vastupidi, ma üritasin hindeid vääriliseks “upitada”.

kui ma üldse veel julgen siin foorumis sõna võtta, siis saab see olema puhtalt kuduteemaline, sest tundub, et mul puudub oskus oma mõtteid ja tundeid edastada nii nagu nad minus tegelikult mõeldud on. smile_pkl

Muhv, anna andeks. PIGEM MINA panin oma mõtte valesti kirja. ma ei mõelnud seda halvustavalt. ma oleksin teinud sama, kui ma poleks kohe kõiki hinnanud. Minu esimene reaktsioon neid 1 ja 2,,… punkte nähes oligi see, et krt ma pidin kohe kõik ära hindama. Loomulikult ei ole ükski neist töödest väärt hinnet 1 ega 2 ja kolm ka on vähe… ja sa ei olnud ainus, kes nõnda tegi ju….Ma saan aru, et seda tehti õilsa eesmärgi nimel….
    samas kuna kahtlused olid foorumis ja omale tundus ka kummaline et hinded olid enamus nii alla kukkunud….vahepeal siis kahtluseuss närib mindki ikka veel, et kas ja mis toimus ja sellepärast pidasin vajalikuks võtta kasutusele nö abinõud. Ma ei süüdista mitte kedagi ju…. Lihtsalt juhtus nii ja kogu asjal ongi halb maik küljes 😳 Tahtsin head, aga välja tuli…. ja ma ei oska seda enam kuidagimoodi siluda…. 😥

#129860 Reply
    Sibulaplix
    Member

@Bubbly wrote:

Offtopic: Pakiteade on sinuni jõudnud?

jah, eile tuli, koos teisega…homme katsun järele jõuda

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)
Reply To: Reply #129857 in Olete kõik palutud lastekonkursi züriiks!
Your information: