Olen blogi loomises algaja ja soovin abi.

Homepage Forums – ISETEGIJA – Meie blogid – tehnilised teemad Olen blogi loomises algaja ja soovin abi.

• This topic is empty.
Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Autor
    Postitused
  • #7495 Reply
    Guest

Tere! Ei osanud mujalt küsida, seepärast küsin siit. Olen isetagijas veel algaja. Lõin omale blogi, kuid tahan seal lauset muuta, kuna lause lõpp on kuhugile kadunud. :( Ja kuidas sinna oma tegemisi kirja panna? Aitäh abi eest!

#257070 Reply
    Member

Alusta selle mahuka alafoorumi läbilugemisega. Ja kena oleks, kui ka oma blogi lingi abipalvesse lisaksid.

#257071 Reply
    Guest

https://stage.isetegija.net/mkportal/blog/anelly.html
    Lugesin seda alafoorumit. Kui õigesti aru sain, siis lisa/muuda posti alt saab muuta. Kas kirjutan õige teksti sinna kasti ja saadan ära, ning pärast vajutan muuda. Ja muutub hiljem, kui on üle vaadatud? Samuti toimub oma jutu kirja panek blogisse. Aitäh.

#257072 Reply
    Member

Muuda nuppu kasutad ainult siis, kui sul on vaja juba olemasolevat postitust muuta.

#257073 Reply
    Guest

Tere hommikust! Ei saanud hakkama.Tahan muuta seda pealkirja, kus paar tähte puudu. :( anelly tahab kõike ise teha )

#257074 Reply
    Guest

Lugesin siit vanadest postitustest, et ka teistel on nii, et lause lõpud kadunud.
    Miks on nii? Kas pealkiri näiteks liiga pikk? Kas pean muutmisesks vajutama lisa/muuda nuppu ja kasti kirjutama uue pealkirja. Saatma selle ära. Siis vajutama oma blogis muuda nuppu. Kas muutub kohe või läheb aega. Olen proovinud ja midagi ei muutu.

#257075 Reply
    Susa
    Member

Blogi pealkiri on liiga pikk.
    Seda saad muuta valides blogide nimekirja lehe vasakmenüüst “Seadista blogi”. Sel lehel on koht, kuhu pealkirja kirjutad. Kui see valmis, siis klõpsad lehekülje allosas olevale nupule “Salvesta eelistused”.
    Korras.

#257076 Reply
    Guest

Sain muudetud. Nüüd hakkan piltide lisamist õppima.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
Reply To: Olen blogi loomises algaja ja soovin abi.
Your information: