Õlarätikud (juhendid)

Homepage Forums – KUDUMINE – Kootud esemed, mustrid ja juhendid Õlarätikud (juhendid)

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 120 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Kootud pitsist õlarätik koos mustriskeemidega -1-, -2-, -3- ja -4-.

shalla
    Member

Kuna ma tahan kududa mõnd õlarätikut hakkasin ka mustreid otsima.
    Birds Eye Shawl ingl.k
    Daisies Shawl ingl.k

Member
    Member

kas te äkkiste teate ka selle venekeelse krempli aadressi kus ma saaksin kootuid õlarätikuid. Et paljud need õpetused ja asjad teil kusagilt venekeelselt netilehelt, aga ma venekeeles võihik ja ei oska otsida. Tahan niiiiiiiiii väga omale lahedat õhulist õlarätikut kududa, soovitavalt kolmnurkset, aga kui pole ilust mustrit siis vist käiks kandiline kah

Member

@Põhjatäht wrote:

-2-,

hakkasin siis mina seda kuduma ja peaks ütlema, et ma varsti annan otsad, kuna seal on niiiiiiiiii palju vigu sees või maisaa sellest aru :( hakkan täna poolt üles arutama ja uuesti midagi meisterdama :( eile pidin tigedusest lõhki minema

Member

Lingikogu rättide ja sallide kudumiseks.
    Osad lingid kahjuks ei tööta (eriti sellised, mida nagu just vaja oleks 👿 )
    http://www.yarnover.net/web/patterns/shawls.html

randlind
    Member

Üks imeilus pitsiline suur kolmnurkne õlarätt
    Algul võivad küsida, et kas tahad surveyd teha, ei pea, Canadian Living lihtsalt korraldab seda hetkel. Pildi all olevale linglile klõpsates näeb rätti täies hiilguses.
    Ja veel http://www.berroco.com/194/194_zeta.html

leili33
    Member
    Member

leidisn ka midagi huvitavat ja väga pitsilist 😉

http://www.heirloom-knitting.co.uk/free_pattern.html klikates pildil saab alla laadida ka mustriskeemi

LillySmuul
    Member

Shetlandi stiilis õlarätt,pilt ja võimalus muster osta.
    Paabulinnusaba õlarätt.
    Palju ilusaid rätte,muster tuleb kahjuks osta. 🙄

LillySmuul
    Member

@rändlind wrote:

Üks imeilus pitsiline suur kolmnurkne õlarätt

Jumala ilus 😯 ,hakka või pusima. ma küll kasutaks vist mõnda teist lehemustrit keskosaks ,kuna see tundub pildil nats kitsas ja kiskuv olevat.

Member

hakkasin selle mustri järgi tekki kuduma, esimesed 30 rida tehtud, aga praegu panin kõrvale, sest haapsalu sall vaja enne valmis teha.

Member

Laisk kirjutas:

Shetlandi stiilis õlarätt,pilt ja võimalus muster osta.
    Paabulinnusaba õlarätt,otsin mustrit mööda netti,kui keegi teab kust saada ,andke teada.
    Palju ilusaid rätte,muster tuleb kahjuks osta.

See paabulinnusaba muster, mida Sa otsid on ju Su oma antud kolmanda lingi all täitsa saadaval -Peacock Feathers Shawl- i nime all :D

LillySmuul
    Member

Jah 😆 ,ma leidsin selle u. tund hiljem. 🙄
    postitus ootas kuni netist huvitavaid asju kokku otsisin. ma algul lootsin seda tasuta leida,kuna üsna paljud on seda oma blogides teinud-näidanud.
    Jube kiusatus oleks seda saada,aga ei teha ainult ühe mustri eest niipalju välja käia(bargain hunter(allahindluse otsija) nagu ma olen 😉 ).

leili33
    Member

üks väga ülevaatlik ja põhjalik rätikute linkide kogu, mis jaotatud lõngakulu järgi gruppidesse, bold-kirjas on märgitud tasuta juhendid.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 120 total)
  • The topic ‘Õlarätikud (juhendid)’ is closed to new replies.