Nutunurk 2016

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Nutunurk 2016

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
  • Autor
    Postitused
  • #12939 Reply
    Verpin
    Member

Nuttagi on vahel vaja.

#350299 Reply
    Guest

Ei nuta, aga hing on küll viha täis ja vannun, mis kole.
    Tulin täna koju, olles ära olnud vaid vaevalt paar tundi, kui leidsin eest nugade-kahvlite kohvrid ja pottide kastid. Süda aimas halba. Mõne aja pärast saabus ka mu isa, ise õnnetu. No loomulikult oli mingi ungarlane talle tänaval need pähe määrinud- põlvili laskunud, anunud. MU ISA ON ÜLE KAHEKSAKÜMNE!!! Tegelt on ta oma vanuse kohta kobe ja mõistus selge, aga no näed – ei läinud see pauk meistki mööda 👿 Ühesõnaga seltskond, kelle eest ammu hoiatatud, tegutseb endiselt edukalt edasi ja nendel hinge pole 👿

#350300 Reply
    Guest

Kus kandis need ungarlased tegutsevad?

#350301 Reply
    Member

Need pole ungarlased, vaid mustlased, Ungarist, Rumeeniast ja mujalt sealtkandist. Sõidavad igal pool ringi.

#350302 Reply
    Guest

Jah, eks nad ühed mustlased kõik ja aastate jooksul on olnud neid tegutsemas üle Eesti (üksvahe oli palju Tartus). See juhtum oli Tallinnas Pirital.

PS Täna TV3 uudistes näitas lõiku, kus politsei hoiatas, et sellised tänavamüüjad taas aktiviseerunud ❗

#350303 Reply
    Member

Eks ilmad lähevad soojemaks :) Osad müüvad, osad jõugud kerjavad niisama. Noored elujõulised mehed, kellel kõigil ühesugune puue selgeks õpitud – kes karguga, kes kurttumm. Ja suisa imelik on vaadata, kuidas inimesed annavad neile raha, eriti pensionielaised naised. Ega nad ju muidu tegutseda ei saaks, kui lihtsameelseid ei leiduks.
    Kes kusagilt kätte saab, vaadake Emil Kusturica “Time of Gipsies” – väga hea film sellest, kuidas see organiseeritud kuriteguvse süsteem töötab.

#350304 Reply
    AlleRaa
    Member

Eelmisel ööl ei saanud foorumisse sisse, server maas? Nüüd on hulga kasutajaid ja teemasid kadunud. Loodan väga, et keegi targem oskab foorumi taastada.

#350305 Reply
    Member

Mina üks nendest, kelle aastatepikkune ajalugu kadunud, nagu mind poleks olnudki. Hetkel tegin uue konto, aga mõtlen edaspidise üle. Kes see keegi peaks olema, kes peaks foorumi taastama? Mu meespool oletab, et osa kasutaja kontosid sai pihta ja kõik nendega seotu kadus. Põhimõtteliselt võimalik taastada, aga nõuab teadmisi ja suure hulga nii-öelda käsitööd. Igatahes neetult kahju …

#350306 Reply
    AlleRaa
    Member

Foorumi omanikule on Facebook ’i kaudu teada antud. Liikmete nimekirjas oli meil umbes 28000, nüüd on alla 9000 😯 Kahju küll, kui asja kiiresti korda ei saa. Niigi foorum vaikne, nüüd kaovad need vähesedki. 😥

#350307 Reply
    Member

Ehk et tõenäoliselt nii jääbki. Hea oleks info juhtunu kohta panna foorumi avalikku teemasse, sest minu jaoks oli see täielik šokk ja mingile infole enne uut kontot tegemata ligi ei pääsenud.

#350308 Reply
    AlleRaa
    Member

Mul kahjuks info puudub, mis toimub. Ootame, et foorumi omanik reageeriks.

#350309 Reply
    Member

Mõtlesin lihtsalt seda, et miks kasutajad äkki enam foorumisse ei pääse, et see halb õnn on tabanud väga paljusid ja tuleks natuke oodata, et teada saada, kas foorumit ja kasutajakontosid on võimalik taastada.

#350310 Reply
    Member

Ma kontrollisin enda andmed üle – on kõik alles. Väga huvitav, et siis osad, nagu mina, ei saanudki selle pauguga “pihta”.

#350311 Reply
    Kail
    Member

Väga kahju neist, kellel kõik kadunud.
    Ehk keegi nutikas ikka suudab eelmise päeva seisuga taastada.

#350312 Reply
    Member

Minu kasutaja oli samuti kadunud, ka postitused. Kuna olin üsna värske kasutaja, siis ei ole see minu jaoks suur kadu, aga nende pärast, kellel pikk ajalugu kadunud on, on küll siiralt kahju, sama tunnen tublide foorumi vedajate ja elushoidjate suhtes… :(

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
Reply To: Nutunurk 2016
Your information: