Nutunurk 2/2010

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Nutunurk 2/2010

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 465 total)
  • Autor
    Postitused
  • #8521 Reply
    Susa
    Member

Uus kuu, uued nutud (loodame, et neid saab vähe!)
    😥

#278843 Reply
    AlleRaa
    Member

Minu juunikuu küll hästi ei alanud :( Autole sõideti tagant sisse, kui pidurdasin valgusfoori ees. Pole küll minu süü ega suur kahjustus, aga ikkagi esimene avarii ja vaja siin võõras riigi hakata asju ajama kindlustusega. Uhh, ei taha mõeldagi.

#278844 Reply
    Must Kitty
    Member

Minu kasutütar (kes on õigemini minu abikaasa tütar)kasutas kurjasti minu usaldust ja nagu eile välja tuli, täiesti juhuslikult, on korduvalt korraldanud meie kodus jooma-orgiaid, mille tulemusena on joomakaaslased ära varastanud minu raha, ehted, lõhkunud lapse mänguasju, loopinud aknast igasugu asju välja, teinud minu magamistoas vanainimese asja, käristanud puruks hulga raamatuid, sodinud raamatud värvidega ära ja ülejäänud värvituubid puruks pigistanud või lahti jätnud, nii et kõik on ära kuivanud.
    Olen toimunust täielikus šokis.
    See siis tänu selle eest, et olen talle kodu pakkunud ja tema eest terve aasta hoolitsenud.
    :angry:

#278845 Reply
    Verpin
    Member

Kui õudne!

#278846 Reply
    Mareli
    Member

😯

Uskumattu !

#278847 Reply
    ussicke
    Member

:omg: :omg: :omg:

Kle, Kitty, MIS TOIMUB 😯 ?! Kes ja miks saadab sulle selliseid rünnakuid? Kõigepealt kiusab mingi äkane kõuts sinu Kitut, siis korraldatakse kodus orgiaid… Täiesti õudne! Tahaks nüüd päris näha, kas keegi tuleb kepsutades teadustama “mõtle positiivselt” ja “igaüks loob ise enda reaalsuse” jm blablabla värki.

Kui kaua ta sellist aktsiooni siis varjata suutis? Ja mis isa asjast arvab?

#278848 Reply
    Triin27
    Member

USKUMATU!!!!! :omg: :omg: :omg: :omg: :omg: :omg: :omg:

#278849 Reply
    Susa
    Member

Kepsutada ei kavatse :? , aga mõtlen, et kuidas on võimalik pikemat aega omas kodus selliseid asju korraldada? Ok, vanemad on kodunt ära, toimub läbu, aga esimesest korrast jäävad ju juba lõhutud ja määritud ja varastatud asjade jäljed maha.. 🙄

#278850 Reply
    Member

Hull on see, et tüdrukul paistavad olema autoriteediprobleemid, ja tema tuttavad on suisa pahatahtlikud, kes temaga ilmselt tegelikult ei arvesta. Kes siis pubekana ei oleks vanemate äraolekul pidusid korraldanud, koos alkoholiga. Aga sinna juurde lagastamine tavaliselt ju ei käi, sest külla kutsutakse siiski head sõbrad, kelle hulgas ka sõna maksab ja üksteist respekteeritakse, ja kui kogemata midagi juhtub, (näiteks veini tilgub põrandavaibale), siis peidetakse koos püüdlikult jälgi. Aga siin tundub, et on üritatud “populaarsust” võita sellega, et külla kutsutakse ükskõik keda ja lubatakse neil teha ükskõik mida. Kui juba vargused ja lõhkumine mängus, pole need enam tavalised noorte peod.

#278851 Reply
    ussicke
    Member

Susa, tänapäeva pubekad on oi kui andekad konspiraatorid :?. Esiteks suudavad tänu mobladele jm isiklikele varjatud suhtlemiskanalitele organiseerimistöö vanemate eest väga hästi ära varjata. Siis saavad ülilihtsalt alkoholi jm prahi kätte, millega ennast kasti kammida. Ja koristada oskavad nii, et mitte kui miski ei reeda. Kas sina nt oskaksid tulla selle pääle, et maha läigatatud alkohol võtab põranda naksuma? Ja põrandat tuleb pesta palja veega, mitte vahendiga, sest vahendi hais jääb õhku hõljuma ja vanemad hakkavad kahtlustama, et mis pani selle teismelise räpakolli äkki puhastusvahendiga elamist küürima? Ja öörahu jälgivad omapead olles kah sekundipealt, nii et naabrid ei tule pärast vanematele ütlema, et “kas te teate, mis trall ja möll siin käis, kui teid kodus polnud”?

Kitty, tunnen kaasa ja hoian pöialt… igatahes mina olen seda meelt, et nüüd on lapse isa kord oma tirtsukesega tõsiselt rääkida.

#278852 Reply
    Susa
    Member

Ojaaa, hästi koristama sai tõesti omal ajal õpitud :) Tark on enne pidu teha tubadest digikaga klõpsud, sest siis on hiljem võimalik kõik samadesse kohtadesse tagasi panna kui alguses oli.
    Ma mõtlesin pigem seda, et kui mänguasju ja raamatuid on lõhutud, värvituubid tühjaks tehtud ja ehted-raha varastatud, siis kuidas seda saab nii hästi varjata, et seda lausa korduvalt on võimalik märkamatult teha?
    Tõesti vist “andekad” teismelised..

#278853 Reply
    Must Kitty
    Member

Jah, nii ta on, need nn. sõbrad kõik 8-15 aastat vanemad, mõni mitu korda vangimajast läbi käinud. Või mis sõbrad, lihtaslt juhututtavad.
    Vahele pole jäänud seetõttu, et asi pole nii hullusti üle piiri veel läinud. Toad koristab hommikul ära, tuulutab, prügikastid viib välja. See on ju enam-vähem teada, mis kell me maalt tulema hakkame, ennem veel helistab ja küsib kiisu häälega, et mis kellaks söök teha. Aga see kõik oli vaid aja küsimus ja vahele jäädakse alati pisiasjadega. Mul oleks võinud mitu aastat minna, enne kui teatud kuldasjade kadumise oleks avastanud, sest ma ei kanna neid ja need on ilusasti karbiga ära pandud.
    Põhiline on see, et meil on tüdrukuga väga kindlad piirid kokku lepitud ja iga kord ma olen rõhutanud, et ära kutsu võõraid külla. Aga mis siin rääkida, kui lastetuba puudub, no mida mina saan nüüd enam täiskasvanud inimesega teha.

#278854 Reply
    ussicke
    Member

No mul eks oli kõrgema klassi läbuorganisaator – näiteks sättis isegi vetsupapre rulli nii nagu see oli enne vanemate äraminekut, et ei saanud isegi selle järgi järeldada, mitu(kümmend) inimest oli kemmerit kasutanud ja paberit tarbinud 😯 Põrand sai puhtaks küüritud kut prillikivi, AGA pärast sai ikke nurkadesse-servadesse tolm TAGASI PANDUD 😯 Et ei jääks liiga puhast muljet.

Ju on teisi samasuguseid õpetamas, kuidas nemad oma läbude järelt on rookinud.

#278855 Reply
    Must Kitty
    Member

Mänguasjade lõhkumine oli esmakordne, raamatuid polnud lihtsalt märganud, olid ilusasti riiulile sokutatud (meil on väga palju raamatuid), värvidega polnud ka juba mitu nädalat midagi teinud. Algasid need peod paar kuud tagasi.
    Nüüd tagantjärgi ma tõesti märkan igasugu vihjeid, näiteks seda et eelmisel nädalal oli minu voodipesu ära vahetatud ja mustad voodilinad ka ära pestud, ja korter on iga kord niiii puhas ja üle lakutud. Aga mina, hea inimene, ei oska selles halba näha. Koguaeg kiitsin teistele, et nii hea tüdruk, nii puhas ja korralik, koristab ja teeb söögid valmis, kui me isaga maalt tuleme. Nüüd siis on, olen hoopis madu põues soojendanud.

#278856 Reply
    ussicke
    Member

@Must Kitty wrote:

Aga mis siin rääkida, kui lastetuba puudub, no mida mina saan nüüd enam täiskasvanud inimesega teha.

Näiteks elamisest välja visata? Kui vana see täiskasvanu on? 18 täis ikke?

Sa oled ise selline rahumeelne ja mõistlik inimene ja laps pole ka päris oma, sellepärast sa ennast eriti karmilt kehtestanud ei olegi. Ja pole ka vajadust ilmselt olnud. Aga nüüd on küll aeg ja koht nähvitsa taltsutamiseks, et ta aru saaks, mis p*** ta on kokku keeranud ISEENDALE. Edasiseks eluks tuleb ainult kasuks – ega nt tulevane tööandja ei hellita, kui tirtsukene firma rahad oma taskusse poetab või muud moodi usaldust kuritarvitab. Kodu peab olema ühiskonna mudel ja põhjus-tagajärg seosed peavad sarnanema nendega, mida kujutavad endast seadused ja head tavad väljaspool kodu. Võid näiteks lugeda, millega karistataks “usalduse kuritarvitamise”, “tööandja vara rikkumise” ja “tööandja vara kuritahtliku võõrandamise või sellele kaasa aitamise” eest.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 465 total)
Reply To: Nutunurk 2/2010
Your information: