Nutunurk 2/2009

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Nutunurk 2/2009

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 334 total)
  • Autor
    Postitused
  • #246916 Reply
    helikene
    Member

o9m9 , ruby83, kõik saab korda!

#246917 Reply
    Guest

Rubi83 ole tugev! Loodan et nüüdseks on juba teada , mis lapsel viga on ja ravi käimas.Head tervist teile kõigile!

#246918 Reply
    Guest

Mina nutaks siis ka natuke. :( Viimasel ajal üks silm koguaeg valutab. Hommikul ärkan siis pole ,aga kui midagi tegema hakkan-käsitööd näiteks, hakkab jälle valutama. Ma ei tea, kas olen nad liiga ära väsitanud või on asi milleski muus. Samasse silma pritsis kuu aega tagasi liha praadides rasva ka. Mitte nüüd palju, aga pisut. Vahel kardan, et sellepärast-siis see silmavalu algas. Vahepeal kadus ära, aga viimastel päevadel on õhtuti juba päris raske. Kas keegi oskaks nõu anda mida teha? Peaks äkki arsti poole ikkagi pöörduma? 😥 Täitsa paanika hakkab juba…

#246919 Reply
    Guest

Kindlasti tuleb silmaarstile minna ! Ja mida kiiremini, seda parem !

#246920 Reply
    Sapsi
    Member

Piiga esimesed katsetused iluuisutamise vallas lõppesid kahe õmblusega otsa ees 😥 Ei tasu ikka tädidega koos nn. kuiva trenni teha. Piruettideks veel vara. Vähemalt on ta oma uue “salliga” pea ümber rahul. 🙄

#246921 Reply
    kyllikek
    Member

Mina tahaks teada, kui kaua v6ib yks tarkusehammas kasvada. 👿 Iga poole aasta tagant j2lle natuke. Saaks juba t66lt koju saaks kummelikotikese suhu toppida :)

#246922 Reply
    Member

@kyllikek wrote:

Mina tahaks teada, kui kaua v6ib yks tarkusehammas kasvada. 👿

Üks mu tarkusehammastest andis endast esimest korda märku 06. oktoobril 1997 (klassiõel oli sünnipäev, seepärast on hästi kuupäev meeles). Ja siiani aastas korra ikka “sügeleb”.
    Seega…natuke aega ikka :P

#246923 Reply
    Member

kui midagi ikka juhtub siis köik korraga. hakkasime mehega lauta vilja imema. paned masina käima ja siis nagu tolmuimejaga imed torusse ja sealt kaudu lähevad lauta viljasiilu. Panime torud paikka ja köik oli ilusti korras. Mees jäi lattu imema ja mina kontrollisin, et kuskilt midagi yle ei tuleks ja ja täitsin viljajagamis roboti. siis läksin tuppa. täpselt poolteist tundi ja siil on täis. –tavalliselt. olin vist kymme min. toas olnud kui yks osa torust katki läks. aga ega mees seda lattu ei näe. Imes muudkui edasi ja kui löpuks avastas, siis oli terve öu meil vilja täis. Järgmine aasta on teada, et meil muru ei kasva –ainult hästi tihe vili.

Siis ytles ömblusmasin yles–minu uus elektrooniline masin –ainult kaks aastat vana. viisin siis parandusse. Myyä ainult podises –korgid on vist läbi. tule taevas appi.(ömblusmasinal korgid) seisin, siis poes suu ammuli. önneks läheb veel garantiisse.

#246924 Reply
    Member

Laudas läks robot segi. jagas terve lauda lehmade jahu yhe lehma ette. See oli muidugi söönud nii palju kui jaksas. ja lehm muidugi yks paremaid. istud ja ootad looma arsti, et kaks meetrit voolikut lehmale kurku lykata ja lehtriga rohu segu paar ämprit otsa valada. Vihkan sellisid yle liigseid yllatuslikke töid, kus pead pool ööd laudas istuma.Önneks on lehm nyyd korras. Tavalliselt elavad sellise myrgitusega paar päeva ja siis on köik.

Noh ja siis ei saanud ma oma telefoni laadima ja majas ainult yks ladur mis mulle sobib. olin siis kaks päeva ilma telefonita.

Nyyd vist on köik ok.

#246925 Reply
    Pireparm
    Member

Oi Katakesekene. Ma ei kadesta ! Nii tuttavad lehmalood. On ikka see maaelu- võlud ja valud!

#246926 Reply
    Pets
    Member

Öö läbi magamata 👿
    Ostsime eile omale sügavkülmiku,aga see müriseb ja muliseb nii kõvasti 👿 👿
    5min on vaikust ja siis 5 min mürinat ja nii juba eilsest saati. Mina sellise õrna unega ja nuta või naera,aga magada ei saanud.
    Tahtsin juhtme seinast välja tõmmata,aga mees arvas,et ehk on see alguse asi ja vaatame,mis hommikuks teeb. No hea rääkida,kui inimesele on hea sügav uni antud.
    Kapil on ka endiselt see 5min reziim sees-ei teagi,kas peaks nüüd juhtme seinast tõmbama ja poodi tagasi viima 9chin aga sellist”elukat” küll koju ei taha.

#246927 Reply
    Mercar
    Member

Külmkappe tohib transportida vaid püsti. Ilmselt on seda transpordi käigus keeratud. Siis jah lärmab.
    Üldiselt öeldakse et peale transporti kui seda on nt küllili keeratud tasuks ca ööpäeva õiges asendais hoida. Aga ka see ei pruugi päästa. See torudes olev vedelik on vist üsna viskoosne ja ei pruugi enam oma õigesse kohta tagasi valguda tahta.

#246928 Reply
    Member

Külmad ja niisked ilmad – nohu – nina sisse on tekkimas/tekkinud ohatis. Panen küll vatipulgaga salvi peale aga no mida ta mõjub kui kohe vaja jälle nina luristada, muidu on rida rinna peal. Valus on ja paistes on ja muidu paha on 😥
    Ma kadestan neid inimesi kellel ei ole kunagi ohatisi olnud.

#246929 Reply
    Adelliine
    Member

Hm… Külmikujutu jätkuks, et meil vanemate pool on külmkirst ja selle loomulik hääl ollagi selline nagu hiiglase kõhukorin. Mina ka maal samas toas selle külmikuga magada ei saa :D . Ikka tunnen öösel muret et egas see ometi minu kõht pole mis nii koledat häält teeb….

#246930 Reply
    Member

@Rotibor wrote:

Külmad ja niisked ilmad – nohu – nina sisse on tekkimas/tekkinud ohatis. Panen küll vatipulgaga salvi peale aga no mida ta mõjub kui kohe vaja jälle nina luristada, muidu on rida rinna peal. Valus on ja paistes on ja muidu paha on 😥
    Ma kadestan neid inimesi kellel ei ole kunagi ohatisi olnud.

Mina ka.

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 334 total)
Reply To: Nutunurk 2/2009
Your information: