Nutunurk 2/2009

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Nutunurk 2/2009

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 334 total)
  • Autor
    Postitused
  • #246901 Reply
    Member

Minulgi kodus hiitrega probleeme. Eelmisel aastal oli ka rottidega. Poest sai siis toodud roostat mürki, mis pidi neid seest kuivatama. Paar nädalat hiljem hakkasin suurt kibuvitsapõõsast ratsima ja sealt alt leitsin laiba, mis ei haisenud vaid oli muumiaks muutunud. Aastaid tagasi oli toas laibahais aga laipa kuidagi ei leidnud. üks kord tuli külla veidi pikem inimene, kellele otsa vaadates pidi üles vaatama ja siis nägin, et hiir oli ära surnud uksepiida kohal. Pea oli august väljas nagu nukuteatris.

#246902 Reply
    Adelliine
    Member

Surun hambad kokku ja mõtlen, et kõik läheb hästi….. Silmarõhk… ja vanust alles 36….

#246903 Reply
    meery
    Member

silmarõht!? Mis siis sellega on? Mul on silmarõhk juba mingi 5 aastat kõrge ja arst ainult kutsub iga poole aasta tagant kontrolli, siiani pole miskit tehtud.

#246904 Reply
    Adelliine
    Member

Mul on geneetiline soodumus glaukoomile, algab see kõrgenenud silmarõhuga. Samuti olen lühinägelik. Ja pole veel üle 40, mil on normaalne, et silmarõhk on kõrgem…Nüüd pean iga kolme kuu järel kontrollis käima hakkama. Lisaks igasugu analüüsid üldise tervisliku seisundi kohta. Kas hüvasti käsitöö? Hirm on nahas…

#246905 Reply
    Heily
    Member

Hiirtest veel…
    Ma elan korteris ja mõned aastas tagasi vannituppa minnes leidsin tillukese hiire vannist – täitsa elusa. Minul muidugi paanika (kuigi ega ma ju omast arust hiiri ei karda), vaju ju hiir ikka vannist kätte saada. Mees oli Norras, koju tulemast keeldus. 😉 No aga vend oli kõigest Otepääl ja õnneks ka kohe Tartu poole liikumas – tema tuli ja päästis mu… (Pärast oli jah naljakas, siis ei olnud…) 😆

#246906 Reply
    Member

Mina olen nüüd väga õnnetu 😥 Eile ostsin omale uued poolsaapad, kuna mul on täna sünna ja tahtsin olla ilus ja kena 9iyi Täna läksime Käbreri Säästumarketisse sisseoste tegema. See oli viimane kord, kui ma sinna poodi oma jalga tõstsin. Võtsime kaks korvi, valisime mõlemasse korvi kaupa ja läksime juba kassasse, kui mulle meenus, e tunustasin pärmi osta. Läksin siis mina sinna riiuli juurde, kus pärm on. Leti ees seisis see rauast käru, millega kaubakaste saali tuuakse. Täitsa tühi käru, inimest kõrval polnud. Mina ettevaatlikult astusin üle selle, võtsin pärmi ja hakkasin tagasi astuma, kuid see käru serv jäi mulle ette ja saapa nina jäi serva alla, mille tõttu on minu saabas nüüd kole, kuna seal on nüüd see pealmine kangas kriimustatud ja väike auguke ka sees. Mul viskas silme ees mustaks ja ma nõudsin juhatajat. Kassapidaja oli selleks liiga hõivatud ja appi tõttas turva. Juhataja tuli ja kui ma talle olukorda seletasin, siis ta teatas, e tei oska mind abistada. Mul jäi suu ammuli lahti. Krt küll, kui mina peaksin kauba ära lõhkuma, siis mina plekkin selle maksumust kinni ja kui poetöötajate lohakuse pärast mina rikkun oma asju, siis nad ei oska aidata. Juhataja teatas, et mina pean ise oma jalge alla vaatama (!), seda siis poes ja vahekäigus ja nemad pole midagi rikkunud (ja-jah), et neil käib kaupa väljapanek (ilma kauba ja inimeseta ja). Homme hakkan asjaga tegelema, aga olen nii õnnetu nüüd, mul on nii raske jalatseid leida ja kui leian, siis kannan ühe päeva ja kogu lugu…. 😥 Sünnipäeval ka..ja hommik oli nii positiivne…. 😥
    Ahjaa..korve kaubaga jätsin kassa ette, ütlesin turvamehele, et ei hakka ma seda kaupa tagasi laduma ja läksime minema.Kõige viisakam ja abivalmim oligi turvatöötaja.

#246907 Reply
    Annyliis
    Member

Oi, Katja… sulle tahaks õnne soovida (sünnipäevaks muidugi), aga antud hetkel tundub see nii kohatu. 😳

Ka mina olen korra Säästumarketis pettunud, nimelt Tartu Anne omas.

#246908 Reply
    meery
    Member

Katja! Palju õnne ja ära heida meelt!!

#246909 Reply
    Member

Katja! Palju õnne sünnipäevaks!
    Saabastest on muidugi kahju. Aga… olen ka teenindajana töötanud, ja antud juhtumi puhul ei oska küll kauplusetöötajate süüd näha.

#246910 Reply
    Member

Kallis Katja! Soovin Sulle õnne ja mul on väga väga kahju, et selline vastik asi pidi juhtuma.

#246911 Reply
    Member

Töötaja süü või mitte, aga kui sa julged poes nende ripakile jäetud kärusid või kaste nihutada, et kaubale paremini juurde pääseks ja end üle nende vigaseks ei koogutaks või kraabiks, siis saad veel tihtipeale sõimata ka!

#246912 Reply
    ussicke
    Member

Ei teagi, kas panna nutunurka või röökimise nurka, aga igatahes on mul selline tunne, et keegi tegeleb sihilikult minu saboteerimisega. Eile hommikul nimelt minu traditsioonilise regulaarsusega ummistuv kanalisatsioon tegi jälle nägu, et umbes on. Kell 7 hommikul. Esinaisel telefon väljas. Kõllasin siis toruabisse – nemad ei saa enne pärastlõunat tulla. Selleks ajaks on äkki bassein juba majas?! Toru24 poisid lubasid 11 tulla. Asi seegi.

Nii, lidusin siis tööle – trammid ei liigu. 15 mintsa ootasin peatuses, siis ei mahtunud enam sinna, sest ootajaid muudkui tuli juurde. Helistasin kolleegidele, et ma jään veits hiljaks, aga harrastan lendamist. Seiklesin kahe bussiga tööle, napilt jõudsin isegi õigeks ajaks. 11-ks jooksin koju torutrossitajaid vastu võtma. Kolkisid püstaku kallal ja said toimima. Tööle tagasi ja lõuna ajal ÄKKI nohu ja kurguvalu 👿 😡 👿 😡 👿 😡 Kes mulle selle kaela aevastas?! Roomasin kuidagimoodi koju, kallasin ennast teed ja Citrosepti täis. Nohutabletid peaaegu otsas, 2 päeva jagu on. Nii et täna pean apteegi kaudu koju roomama.

Ja täna hommikul. Märksõna “peldik”. Õige, vesi imbub vaikselt ja vähehaaval, selle asemel et kolinal alla koliseda 😡 😡 😡 😡 😡

#246913 Reply
    metsamaku
    Member

Mnjah, häda ei tule kunagi üksi, ikka võtab sõbra kaasa 👿 Jõudu ja kannatust sulle!

#246914 Reply
    ussicke
    Member

Vot jõud on see, mida enam pikemat aega ei ole kohanud 😥 Lihtsalt kurnatud juba sellest tõmblemisest, kus hingamispausi vahel ei ole.

#246915 Reply
    Guest

noh 😈 eile siis kihutas mees pojaga2,5, haiglasse palavik 39,7,40.Mõistus sai otsa rohi kui mõjus sai isegi 38 aga nii kui rohi toime kaotas oli palavik jälle laes..
    Nyyd kodus oodates pisipiigaga 1kuu9päevane tean ainult seda,et põletik vist..
    jube hale on olla tahaks ju ise kohal olla tunne nagu rongaemal..
    A kuhu ma ikka torman beebiga :?

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 334 total)
Reply To: Nutunurk 2/2009
Your information: