Nutunurk 2/2009

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Nutunurk 2/2009

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 334 total)
  • Autor
    Postitused
  • #247006 Reply

Aitähh kaasa elamast! Meie masin oli Hobby Hallist tellitud-2003 aastal.Ei teagi?

#247007 Reply
    Guest

Pole Hobby Hally’gi enam.

#247008 Reply
    Member

@Drex wrote:

JA kui pesumasin on vana, nii umbes 5-6-7 aastat siis kaalu juba uue soetamist (muidugi küsi hinnapakkumist parandusest), Tihtipeale on paranduse hind nii suur, et natuke pane juurde ja saadki lausa uue masina

Minu eelmise masina laagrid läksid läbi vist 4-5a peale ostmist, lasime ära vahetada ja masin teenis pärast seda meid ilma ühegi veata veel 10a :P

#247009 Reply

Ei ole jah enam hobby halli ja ega see remont läbi selle firma poleks vist kuigi lõbus olnud!Eks uurin asja,aga ega minu haigete kätega ei kujuta käsipesu ette küll!

#247010 Reply
    Member

Aga sa pöördu Whirlpooli volitatud hooldaja poole, tänapäeval ei pea garantiiremonti läbi kaupluse ajama, võib otse hoolduse poole pöörduda. Ostukuupäeva tõestav dokument peab muidugi alles olema.

#247011 Reply
    Silpsolps
    Member

😯 Ei tea, kus ma küll elanud olen, aga ma ei teadnudki, et Hobby Halli enam pole. Ega ei ole sealt ammu tellinud ka midagi. Aga kodulehel on neil selline tekst, just garantiiremondi kohta.

#247012 Reply
    Guest

Kuus aastat vana masin ei ole üldse nii vana ,et ei tasuks parandada.Kui garantiid ei ole, siis otsige ise firmat või Fie-t. Mul parandas kuu aega tagasi Fie. Ta käis tütre masinat ka vaatamas ja ütles ausalt, et odavam on uut osta. Ja raha ei võtnud kohale sõidu, ega vea otsimise eest.Tütar ostiski Whrilpooli.

#247013 Reply

Kas keegi oskab Tartu paranduste kohta ka midagi öelda?Mul pole neid teenuseid veel vaja läinud! Et kus asjalikumad-teadjamad koos.

#247014 Reply
    Member

Peavalu ja halb olla juba teist päeva jutti, ei tea kauaks nüüd 😥

#247015 Reply
    Member

Külli, mul sama marki pesumasin on käinud 2x garantiiremondis selles firmas:
    http://www.tavatronic.ee/

#247016 Reply
    Mercar
    Member

Meie kutsusime remondimehe koju firmast mis asub Aleksandri 6. Firma nime ei tea. Käisime kohal muret kurtmas ja töömees arvas et saab kohapoeal asja tehtud. Tuli koju ja tegi masina korda.

#247017 Reply
    Member

Meie pesumasinaid parandab Tartus Majest Service OÜ, aadressiga Pikk 12, telefon 7402030. Seal on üks väga asjalik mees, me oleme alati julgelt küsinud ka, et kas on mõtete parandada või oleks targem juba uus osta.

#247018 Reply
    Member

:angry: Kurram ,hommikul Tartu poole sõitma hakates ei saanudki rohkem sõita kui vast 10 km ja autol immelik hääl ja kisub . Väljas selgus tösiasi – keski krokodill oli rehvi suure augu hammustanud ja naela ka veel siise trüginud 😥 😥 😥 Egas midagistki , varu alla ja koju tagasi ja hea kui on teine auto võtta aga sel bensiini napib aga välja vedas Tartusse koguni Viljandi mnt Nestesse . Ja nüüd tagasi ja meil igatahes tuiskab nüüd – las tulla !

#247019 Reply
    Member

Sul võtsid krokodillid tüki rehvi aga ma ükskord hommikul läksin kodus uksest väja, toppisin lapsed autosse ja ise ka siis rooli ja kukkusin juhtima aga võta näpust – auto nagu kohalt ei lähe ehkki kõik tundus õige. Mõnda aega andsin aga gaasi ja üritasin kohalt võtta, no ei miskit, lõpuks siis ronisin välja vaatama, et onś miskit ratta ees või aga vaata imet, mida pole, on üks tagumine ratas!!! Keegi oli öösel autol ühe ratta alt ära varastanud ja mina muidugi ei pannud tähelegi enne. Majas akende peal on meil ikka igavlevad vanainimesed, küll neil võis veider vaadata olla, kuidas ma kolme rattaga sõitma tahtsin minna. Nüüd alati enne autosse istumist katsun veenduda, et auto all oleks vähemalt neli ratast!

#247020 Reply
    Adelliine
    Member

Oi kurjam, praegu tahaks kohe karjuda… Laps oskas kohe nii efektse näpuliigutuse teha, et alumine tegumiriba on kohe 2cm lai…. Ja siis need kalli raha eest muretsetud küüned… Juba iga nädal käi ja lase remontida, oleks veel ilmatuma kurrunurru-kiisu omad või maainimene kes maad käib kaapimas, ma ju ainult koon ja heegeldan ja koristan kodus…. Ja küüned said just pandud, et südamerahuga saaks käsitööd teha, sest iga asja peale murdusid lihani nii et veri väljas… 😥

Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 334 total)
Reply To: Nutunurk 2/2009
Your information: