Nutunurk 1/2010

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Nutunurk 1/2010

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 211 through 225 (of 301 total)
  • Autor
    Postitused
  • #263015 Reply
    Member

Külma oleks pidanud hoopis peale panema, soe suurendab turset. Võib olla nikastus, ei pruugi kohe murd olla.

#263016 Reply
    Member

meery, mine kohe, traumapunkt on ju lahti. Hommikul võib asi juba hullem olla.

#263017 Reply
    meery
    Member

panin külma peale, praegu hoian külm viina peal.

#263018 Reply
    meery
    Member

traumapunktis käidud, ongi mingi luu puru, nüüd käsi kipsis. Kudumine aidaa 😥

#263019 Reply
    Verpin
    Member

Pai! o9m9

#263020 Reply
    Member

Pai, pai – see nüüd küll hea uudis pole vastu kevadet 😥

#263021 Reply
    yllep
    Member

Ma olen kurb ja õnnetu….matsime just oma armsa kiisu, kes peaaegu 13 pikka aastat meiega veetis :(

#263022 Reply
    Member

Ei oskagi sind lohutada. Pai ja kalli kulub ehk ikka ära.

#263023 Reply
    Snowdrop
    Member

Head paranemist! Kukkusin ka eelmisel aastal randme peale, õnneks jäi luu terveks, ranne sai kõvasti muljuda ja nüüd valutab jubedalt iga ilmamuutuse ajal. Ainukese valuvaigistina aitab punane villane lõng ümber randme.

#263024 Reply
    yllep
    Member

Aitäh Meka, hoolivast sõbrast ja lohutavatest sõnadest on ikka abi.

#263025 Reply
    Member

meery:
    Lohuta end sellega, et sul teine käsi toimib.
    Mul oli ca 15 a tagasi selline seis trepist alla kukkudes, et parema käe randmes mingi luu läks ja vasak oli ka kapitaalselt muljuda saanud => mõlemad käed olid ühtemoodi paistes ja ühtemoodi kasutuskõlbmatud.
    WC-s üksi hakkama saada oli esimestel päevadel ilmvõimatu. 😆
    Süüa samuti ise ei saanud = käsi suuni ei ulatunud.
    Alles mõne päeva pärast oli eduseis selline, et 1-2-3 ja hoplaaa … kas jõudis toit hooga suhu või ei. 😆
    Ja juhtus kõik detsembri viimasel päeval. 😆
    Vot see on vedamine. ;)

#263026 Reply
    meery
    Member

ex inimene harjub ju kõigega, süüa teha mulle ei meeldigi ja selle üle ma ei kurda, aga täna olen siis istunud päev otsa käsi rüpes 😆 No jama, proovisin kududa, nukid käivad vastu kipsi ja kätt keerata ei saa ja valus on ka. Sama heegeldamisega ja koristamisega, millegipäeast nüüd paistab elamine väga sassis. Nojah, ega teatud riietusesemeid selga ei saa, tuleb vist mõnda aega öö T-särgiga ringi käia :D
    Elus esimest korda on kips ja enda pärast käisin ka esimest korda traumapunktis. Tegelikult olen isetegijatele tänulik, et nad ikka utsitasid mind takka. Ei meeldi mulle arsti manu iga asja päeast joosta ja ka seekord ma oma lapsi ei kuulanud, kuigi neil oli õigus :)

yllep – ma ei kujuta ette, mida sa läbi elad, kui minu kiisudega peaks midagi juhtuma, siis ma nutaks omal silmad peast välja, nii südame küljes on need karvaajajad.

#263027 Reply
    yllep
    Member

Meery….just nii ma tunnengi nagu sa kirjeldasid.

#263028 Reply
    eria
    Member

Miks inimeset arvavad, et võivad kokkulepitud üritustele mitte tulla. Lepid kokku ja arvestad ja siis kui ürituseni paar päeva ,võtab tema õiguse sellest ära öelda. Mida ma teen ei tea enam isegi ei taha kõiki alt vedata kuid kust võta kiiresti uus läbi viia?????
    Peale kaupa jõudsime eile vanema tütrega tilgutite alla , ja selle peale mõeldes ei lähe ma sinna kohvikusse enam kunagi sööma, lapsel tekkis peale magustoidu söömist selline allergiline reaktsioon ja nii kiiresti, et ajab siiani hirmu nahka. Ja samas on laps kõike tervem ei ühtegi allergiad kunagi, sööb kõike ja väga liikuv ja vot näed siis.

#263029 Reply
    Susa
    Member

Taevake, sel magustoidul oli siis midagi tõsist viga, kui mõlemad tilgutite alla sattusite! 😯 Sellest peaks vast tervisekaitse ametit vms kohta teavitama.

Yllep – sulle suur-suur kallistus! Lemmiku kaotusest on nii raske üle saada..

Viewing 15 posts - 211 through 225 (of 301 total)
Reply To: Nutunurk 1/2010
Your information: