Nutunurk 1/2009

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Nutunurk 1/2009

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 971 total)
  • Autor
    Postitused
  • #213146 Reply
    randlind
    Member

Hehee, Muhv, nutunurk küll aga ma ei saa naeru pidama. Tegelikult mitmes mõttes tuttav tunne. Nii kaduma läinud asjade suhtes kui vajaduse suhtes just praegu nimelt seda asja kududa…
    Mu isa ikka vilistas kui midagi kadunud oli, et ehk tuleb siis vile peale välja, või haukus…

#213147 Reply
    Mimm
    Member

Suured paid ja kallistused, armas Aili o9m9

#213148 Reply
    Sibulaplix
    Member

Kas sa Muhv köögikappi juba vaatasid? :P

#213149 Reply
    quenelle
    Member

Ailile kallistused ja hoian pöialt!

Muhvile:
    Minu otsimise taktikad:
    1. “Kuskil siin ju peab see olema”-kõik läbi otsida, teistpidi keerata
    2. “Kui ma oleks (lõngakera) kuhu ma ennast siis peidaks”- sama mis esimene aga veidi rohkem läbi mõeldult.
    3. “Ma ei otsigi (lõngakera) ja mul pole teda üldse vaja vaid hoopis muud”- st hakkan otsima midagi muud, nii leitakse rahakott külmkapist, või heegelnõel pesusahtlist
    4. “Mina enam ei viitsi”- siis enam ei otsigi ja tal hakkab igav ja tuleb ise välja. Vahel küll alles siis kui sul teda enam vajagi pole ja sa oled poest juba uue ja samasuguse ostnud.
    5. “Ma tean”- vot see on kõrgem tase. Seisan toas käed puusas, vahel panen silmadki kinni ja ma lihtsalt tean kus see on mida otsin. Enda rõõmu varjutab siis muidugi alati see, et teised süüdistavad mind asjade ära peitmises, kiusamises jne.

(kuna tegu nutunurgaga siis teemakohaselt: kommid said otsa :( )

#213150 Reply
    Sibulaplix
    Member

Ma püstitasin öösel viimase viie aasta palavikurekordi oma peres. Kraadiklaas näitas 40,6. Järjekordne angiin. :( Häält pole ja kõik muu jama ka…

#213151 Reply
    Member

Löika kurgumandlid ää smile_pkl saad neelupöletiku , nagu mul . Üks ajab teist taga ! Tegelt pole üldse naljakas ! Jõudu paranemiseks !

#213152 Reply
    Mercar
    Member

@pirre wrote:

Löika kurgumandlid ää smile_pkl saad neelupöletiku , nagu mul . Üks ajab teist taga ! Tegelt pole üldse naljakas ! Jõudu paranemiseks !

Tere kaaskannataja. Neelupõletik + kole nohu hetkel siitpoolt välja pakkuda.
    Nina alune selliseid lõhesid juba täis, et nuusata saab vaid läbi pisarate, sest nii valus on.

Sama siin, et enne mandlite eemaldamist olid angiinid. Nüüd neelu ja kõripõletikud.

#213153 Reply
    Hettel
    Member

Valusale ja katkinuusatud ninaalusele leidsin imerohu – hanerasvasalv nuluõliga. Esimese hooga tundub jube kallis – pisike purgike 80.-, aga mina olen selle pisikese purgikesega juba terve selle talve laste rinnaesist, varvavahesid ja kõiki valusaid ninaaluseid määrinud ja peaaegu pool on veelgi alles.
    Soovitan soojalt.

#213154 Reply
    vikike
    Member

sain just teada, et homsest olen jälle netitu määramata ajaks :(

#213155 Reply
    Verpin
    Member

@Mercar wrote:

Sama siin, et enne mandlite eemaldamist olid angiinid. Nüüd neelu ja kõripõletikud.

Aga minul kasvas paar aastat tagasi äralõigatud mandli asemele rakukogum, mis arvab, et ta on kuri mandel ja püüab kõik viirused kinni ja minu külmetused näevadki juba mitu aega välja nii – kõiksepealt läheb paiste ja mädanema see asi, mis arvab et ta mandel on ja see ajab ninaneelu põletikku ja sealt edasi kuni hingetoru alguseni ja nii iga jumala kord.

#213156 Reply
    Member

Hommik on õhtust targem, teadis juba vanarahvas. Hommikul leidsin otsitava lõnga kõige esimesest (!) kotist, kuhu vaatasin. Tõsi, ta oli koti põhjas. No ma ei tea, kuidas ma seda eile seal mitmekordsel vaatamisel ei näinud 😈

#213157 Reply
    karmen
    Member

Mul just jooksis jutt südame alt läbi … kõhe tunne on. Öösel nägin õudukaid.. ju tulevad täna ka… Kõigele muule lisaks – hakkas hammas valutama…

#213158 Reply
    Verpin
    Member

Proovi unes asjast niipalju üle olla, et muudad ise asja kulgu – piinlesin aastaid õudukate käes – kuni õppisin neid ise suunama, korduvunenägudes näiteks kõndisin teise suunda või jätsin uksed avamata jms

#213159 Reply
    stuart
    Member

Noh, mul on pidevalt imelikud unenäod, õudukaid tuleb küll õnneks harva ette, aga enamjaolt sügad hommikul kukalt ja mõtled et mehhh??

#213160 Reply
    Member

Ma näen ka viimasel ajal imelikke asju ja mõtlesin, et peaks unenägude seletaja ostma, ehk siis saan aimu, mida ja miks ma näen!

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 971 total)
Reply To: Nutunurk 1/2009
Your information: