Nutunurk 1/2009

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Nutunurk 1/2009

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 971 total)
  • Autor
    Postitused
  • #213131 Reply
    Guest

Ega keegi mul ikka kodus õhtuti külas käima hakka, et ma kududa saaksin :(. Ühe korra näidata ette, siis saan ise ka pihta :D. Aga paraku pole näitajat ja ega ainult foorumi abiga ka ei saa.

#213132 Reply
    Member

MustKass, internetis peaks videosid ka olema.

#213133 Reply
    stuart
    Member

Kudumisega on jah nii, et kui ikka nn “regivärss” ette antakse, siis on selle pealt ikka kole saast kududa. Pilti, paluks.
    Endal heegledamisega sama häda, no oskan küll, eks, aga kui see joru lühendeid ja numbreid ette antakse, siis on jokk. Isegi eesti keeles :(

#213134 Reply
    Member

@Põhjatäht wrote:

2 kuud on mul siis tavapärase 2 lapse asemel 3 last kodus ;)
    (kui kipsjalg nende hulka arvata)

:D Jube tuttav. Meil oli suvel sama olukord. “Too see, vii see. Kas sa saaks… “jne jne. Ja endal oli pidevalt hirm, et äkki teeb mees endale haiget (on siiani). :)

#213135 Reply
    Rees
    Member

@Rees wrote:

Krt, krt, krt! Vabandust, aga selline avalik hala toob natuke kergendust! Millegipärast on selline tunne, et kui juba jamasid tulema hakkas, on natuke veel lisa oodata…

Ei oodanudki kaua- suitsiidikatse lähisugulaste hulgas on hull asi. Hullem veel ootab homme-mina pean olema see, kes aitab tollel heledalt ja kiiresti põlejal proffide abi leida. Olen väga väsinud…

Annaks jumal, et sellega mõõnad lõpeksid!

#213136 Reply
    Member

@Rees wrote:

mina pean olema see, kes aitab tollel heledalt ja kiiresti põlejal proffide abi leida. Olen väga väsinud…

Annaks jumal, et sellega mõõnad lõpeksid!

Ei oska midagi öelda, ainult mõttes häid soove ja jõudu sinu poole saata.

#213137 Reply
    Pireparm
    Member

Heledalt ja kiiresti põleja vist ei vaja enam abi- aga ma ei saa ilmselt asjale pihta. Igatahes abistajale jõudu

#213138 Reply
    Member

Meie perele tõi uus aasta karmi ja reaalse tõsiasja, et kui ma kiiresti tööd ei leia, siis on nälg ning kodutus väljapääsmatu 😥
    Olen töö otsingutel juba 3 kuud – ei miskit. Siit kolkast lihtsalt ei saa mõistlikul ajal bussiga liikuma ja osalisest töö ajast ei taheta kuuldagi ning kui mainid veel põhjuse, et pead jõudma lapse lasteaeda ja sealt koju tuua, siis lõpetatakse jutuajamine koheselt. Olen otsinud kohapealt inimest, kes väikese vaevatasu eest viiks poega hommikuti lasteaeda, aga pole keegi huvitatud nii varasest ärkamisest ning abikäe ulatamisest.
    Mul on mõistus otsas – ja nutuste ning uneta öödega on pisaradki otsa lõppenud.

#213139 Reply
    Annyliis
    Member

aili62 :| ei teagi kuidas lohutada… suur kalli, ehk saatus ikka ulatab peagi abikäe ❗

#213140 Reply
    annejeanne
    Member

Aili62, jõudu Sulle! Ja muidki häid soove kuhjaga!

#213141 Reply
    Guest

@aili62 wrote:

Meie perele tõi uus aasta karmi ja reaalse tõsiasja, et kui ma kiiresti tööd ei leia, siis on nälg ning kodutus väljapääsmatu 😥
    Olen töö otsingutel juba 3 kuud – ei miskit. Siit kolkast lihtsalt ei saa mõistlikul ajal bussiga liikuma ja osalisest töö ajast ei taheta kuuldagi ning kui mainid veel põhjuse, et pead jõudma lapse lasteaeda ja sealt koju tuua, siis lõpetatakse jutuajamine koheselt. Olen otsinud kohapealt inimest, kes väikese vaevatasu eest viiks poega hommikuti lasteaeda, aga pole keegi huvitatud nii varasest ärkamisest ning abikäe ulatamisest.
    Mul on mõistus otsas – ja nutuste ning uneta öödega on pisaradki otsa lõppenud.

Palju jaksu teile! Meilgi raske seis ja võlad kasvavad ja ise kooli kõrvalt käin ka tööl, aga koos ja ühiselt on võimalik hakkama saada. Ürita mõelda positiivselt, et leiad töö ja varsti ehk lähebki kõik paremaks.
    Ma tean lapsest saati, mis tähendab elu, kui igat senti loeti ja palk sai nädal enne otsa. Raske värk..

#213142 Reply
    Member

aili62
    Ma tean, mida te tunnete.

Meil on ka päris karm aeg käes ja seda seetõttu, et üks firma, kus mu mees töötas, ei maksnud talle mitu kuud korralikult palka, see oli üleelmise aasta lõpu poole, aga siis tekkis meil üüri eest võlg ja ei saa nüüd seda ära makstud ka mitte kuidagi. Andsime juba augustis maksekäsu kohtusse, seaduse järgi see asi pidi juba ammu lahendatud olema…. homme helistan ja küsin, mis seis on, aga mul on selline tunne, et siin riigis saavad ainult pätid, vargad, joodikud ja muud kaabakad normaalselt elada.

#213143 Reply
    Guest

Kahjuks ei oska ka reaalselt ja käegakatsutavalt abistada, kuid soovitan kindlasti pöörduda KOV sotsiaaltöötaja poole ! Sots.töötaja töökoht on just selleks sisse seatud, et aidata inimestel probleeme lahendada ja eluga hakkama saada !

#213144 Reply
    ussicke
    Member

Aili62 – mis eriala inimene oled, millist tööd otsid? Mida kõvema häälega ja suurematele massidele sellest teada annad, seda suurem võimalus, et keegi kuuleb, kellel just sind vaja on. Siin foorumiski liiguvad ju rahvamassid ringi :)

Kuidas nt mõne tõlketöö või toimetamisega oleks?

#213145 Reply
    Member

Te kujutate ju ette, mis tunne mul on, kui ma tahan kampsi kuduma hakata ja ma ei leia selle kampsi jaoks ostetud lõnga oma kodust üles!!! Olen kõik lõnganurgad sada korda ümber tõstnud, lõng on ka ostetud alles mõne kuu eest, nii et koid ei oleks ka jõudnud seda nii otsa ära süüa veel, aga ei leia. Nagu alati tiksub peas pildike sellest, kuidas ma seda pakki hiljuti näppisin ja no ei tea, kuhu pistsin peale seda (no oli vaja näppida, eksole, muidu oleks vbl “õiges” kohas). Nutt tuleb peale kohe 😥 Mitte et mul midagi muud kududa poleks, aga ma tahan just praegu just seda kampsi tegema hakata.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 971 total)
Reply To: Nutunurk 1/2009
Your information: