Nutunurk 1/2009

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Nutunurk 1/2009

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 971 total)
  • Autor
    Postitused
  • #5619 Reply
    Susa
    Member

Uue aasta väiksemad ja suuremad murekesed ja lohutused.

#213117 Reply
    Member

Jah , just praegu kui mul on vasak käsi kipsis – tahan mina kududa! :tramp: Mötetes niipalju asju teha aga enne vist löpeb jälle aasta ära!

#213118 Reply
    Sokike
    Member

Ui-ui, pirrekene, ei taha mitte mõeldagi! Ei tea, kuidas tänapäeval nende kipsidega on, ehk ei aja kihelema, aga mäletan lapsepõlvest, kui vennal käsi kipsis oli, siis varras oli kõige mõnusam kipsialuse sügamiseks. :)
    Kui parem käsi vaba ja oskab, siis joonista kõik kavandid suurejooneliselt üles, et meelest ära ei läheks, mida teha plaanisid! Kiiret paranemist muidugi ka!

#213119 Reply
    ussicke
    Member

Kui pää ei jaga, jagavad jalad, jah? Mul ei jaga need ka enam. No millega paganas seletada seda, et ma mitu aastat passin, et kui nüüüüüüd tuleb Karoliine Hõbelõnga film, siis võtan linti ja vaatan millal tahes. Täna siis kaesin kava – ja nägin, et nimetet film ÄSJA LÕPPES. 👿 Ja korraliku originaaliostjast kodaniku jaoks seda endiselt poes müügil pole, eks ole?

#213120 Reply
    Rees
    Member

Pirre, sinul surun käppa (seda tervet siis).

Ja ise tahan natuke ropendada.
    Esiteks- 22.12 Saksamaalt posti pandud raamat on kurat teab, kuhu kadunud! Sidest venitati, et püüühad-püühad, olgu-olgu, aga ma tahaks pitsi kududa ju! Sellest raamatust!
    Teiseks- aasta lõpp tõi kaasa väga halvad terviseuudised. Jakob, meie pisike, on nüüd astmapoiss. Seda need kuudepikkused köhad tähendasid. Igal õhtu tablakas põske, peaasi, et aitab. Ema ja õde peavad uue aasta sees kindlasti silmalõikusele minema. Emal on seis väga kriitiline- saja rohuga püütakse päästa praegust seisu. Et ikka oleks, mida stabiliseerumisel opereerida (tal on siirdatud sarvkest ja vist seljataga juba kümne lõikuse kanti).
    Kolmandaks- tänase halva uudisena kuulsin endise ülemuse surmast. Väga naksis naisterahvas oli. Põhimõtteliselt jõi end ära, leiti aasta esimesel hommikul uppununa. Tema puhul võib öelda, et põles heledalt ja kiiresti…
    Krt, krt, krt! Vabandust, aga selline avalik hala toob natuke kergendust! Millegipärast on selline tunne, et kui juba jamasid tulema hakkas, on natuke veel lisa oodata…

#213121 Reply
    Hetty
    Member

Rees- selleks see nutumüür siia pantud ju ongi, et vahel leida kohta kuhu nõjatuda. Aga loodan südamest, et sul ja su lähedastel läheb siiski kõik hästi. Pai-pai!!!

#213122 Reply
    Guest

… kõigile, kelle hinge ning südant mingil põhjusel vaevavad valu ja ängistus

#213123 Reply
    Guest

Ma ei oska kududa 😥

#213124 Reply
    Pireparm
    Member

@MustKass wrote:

Ma ei oska kududa 😥

Küll Sa ära õpid, siin nii palju oskajaid koos.

#213125 Reply
    Guest

Kui juhendaja kõrval, siis ma oskan. Aga ise ma mingit inglise keelset juttu jälgida ei oska. Ei saa üldse tehtud.. Nüüd siis leiutan ise mingit jama.

#213126 Reply
    Verpin
    Member

Kalli-kalli Sulle Rees!

#213127 Reply
    Member

@Rees wrote:

Esiteks- 22.12 Saksamaalt posti pandud raamat on kurat teab, kuhu kadunud! Sidest venitati, et püüühad-püühad, olgu-olgu, aga ma tahaks pitsi kududa ju! Sellest raamatust!

Detsembri alguses pandi järjest päevadel teele raamatupakid USAst ja Saksast ja kohale jõudsid täpselt ühel ajal, 2 nädalaga.

#213128 Reply
    Member

Kallis Rees!

Jagatud mure on ju pool murest!

Kallid teile kõigile! :)

#213129 Reply
    Member

Meie peres kah kipsjalg.
    Mees jõudis enne aastavahetust oma luu murda nii, et see otsapidi vist hüppeliigesesse ulatub …

2 kuud on mul siis tavapärase 2 lapse asemel 3 last kodus ;)
    (kui kipsjalg nende hulka arvata)

#213130 Reply
    Hetty
    Member

@MustKass wrote:

Ma ei oska kududa 😥

Oh küll sa õpetajaid leiad. Egas Rapla kandis neist ometi puudus pole. Ole ainult julge abi küsima 😆

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 971 total)
Reply To: Nutunurk 1/2009
Your information: