Niisama lobamiseks arhiiv – 2005

Homepage Forums ARHIIV ISETEGIJA SUUR ARHIIV Niisama lobamiseks arhiiv – 2005

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 446 total)
  • Autor
    Postitused
    Elsa
    Member

@Põhjatäht wrote:

Aga millises ajakirjas on kootud linikute mustreid?
    Mis selle ajakirja nimi on?
    Kas yldse on sellist ajakirja?

Paari nädala pärast ilmuvas “Käsitöös” on! :)

Member

Ingelise on Rootsi ajakiri-minu viimane parim avastus selles valdkonnas. Sisaldab õmblemist, kudumist, heegeldamist. Igatsugu huvitavaid õpetusi on ja lõiked on moekad. Ise pole ma veel neid lõikeid kasutanud, sest kui leian aega endale õmelda, konstrueerin enamuse lõikeid ise, aga peaks üks päev ikka ära proovima. Mul küll ajakirja soetusel kaalul mitte ainult isiklikud motiivid 😆 Igatahes soovitan seda soojalt.

Heegeldamise kohta…….ikka liigub mu arust kioskites suht palju saksakeelseid heegeldamise ajakirjakesi.

Sibulaplix
    Member

sibulaplix on enda peale hirmus kuri praegu 👿 panin eile lapse eest ringvardad kuhugi ära ja “korralikult” panin. enam üles ei leia, aga hirmsasti tahaks poisile vesti kududa nendega 😥

Member

@Elsa wrote:

@Põhjatäht wrote:

Aga millises ajakirjas on kootud linikute mustreid?
    Mis selle ajakirja nimi on?
    Kas yldse on sellist ajakirja?

Paari nädala pärast ilmuvas “Käsitöös” on! :)

Kas mingeid uuemaid mustreid – mis pole eesti keeles varem ilmunud?
    V6i vanade kordustrykk?
    Kas “Käsitöös” hakkab regulaarselt ilmuvaks kuukirjaks ka? (Oleksin kohe tellija!)

Kas mingit valismaist ajakirja kah on?

Elsa
    Member

@Põhjatäht wrote:

Kas mingeid uuemaid mustreid – mis pole eesti keeles varem ilmunud?
    V6i vanade kordustrykk?
    Kas “Käsitöös” hakkab regulaarselt ilmuvaks kuukirjaks ka?

Peatoimetaja kindel seisukoht on ajakirja panna _ainult_ originaalmustreid :) Nii et küllap ka need (ise pole näinud).
    Praegune number on ametlikult Pere ja Kodu ning Kodukirja eriväljaanne, aga ehk saab kunagi eraldiseisvaks ajakirjaks. Esialgu on planeeritud, et piisava müüginumbri korral saaks ilmuma 2 korda aastas. Kuukirjaks sellise mahu juures (80lk+2) vaevalt et saab :D

Member

drex
    See Türil olev pood on Käsitöökauplus. Samas majas on veel kalapood, lemmiklooma pood ja vist üldse see maja peaks kuuluma Türi Aiandus-ja mesindus seltsile (oli vist nii see nimetus). Igatahes turuv värava vasta külge jääb. Kui käid, anna teada, mis olukord seal praegu on, kas ikka neid ajakirju seal veel müüakse.

Member

Muideks, nende lehepunkti ajakirjadega on veel selline tore asi, et saab ka järele vaadata, kus konkreetset asja on müügil (muidugi, kui pole otsa lõppenud).

Susa
    Member

Mul on tellitud Lehepunktist endale e-mailile automaatne teavitus kuna minu soovitud ajakirja uus number müügile ilmub. Väga tõhus asi! Pole vaja pidevalt putkasid pidi käia :)

Member

Ma vahest mõtlen, et pean varsti vist ise kodunt hakkama välja kolima 🙄 Vat nii palju on juba aastatega kogunenud ajakirju-käsitööalaseid, Burdasid, sisustusajakirju……ja ikka vaja veel juurde osta ja tellida :(
    /käsi koob ja koob oma salli, mis edeneb kuramuse aeglaselt. Lihtsam oleks olnud sall valmis õmmelda 😆 /

Member

mul on ka ikka üsna palju igasuguseid käsitööga seotud ajakirju :) Oleks juba oma raamatukogutuba varsti vaja:) Aga täna kolasin oma ajakirja riiulites ja leidsin suuure suure hunniku neid nõukogude naise vanasid mustri ja lõike lehti … ja sirvisin neid niisama ajaviiteks. Ja leidsin ikka päris palju ilusaid ja huvitavaid heegel- ja kootud mustreid. Ja seal oli ikka väga palju naiste pluusikesi jne, väga kaunite mustrite ja tegumoodidega :) ühesõnaga väärt lehed, kuigi mu mees ütles kunagi kui need vanaema juurest koju endale tassisin et kas meil prahti kodus vähe või… võin vabalt talle vastata et see on väga väärt kraam mitte praht 😆
    Veel oli seal ilusaid beebi tekkide heegeldamiseks mustreid ja üldse beebi komplektide heegel mustreid… endale leidsin ühe heegeldatud mütsi mustri, hakkangi nüüd seda tegema.. vaatab mis välja tuleb :? Aga seal käistsi joonise peal (müts naisepeas) nägi väga kena välja :)

Nii et kui otsite heegel mustreid oma pluuside, seelikute, vestide jne asjade japks siis esimene asi sukelduge vanadesse nõukogude naiste mustrilehtedesse 😉 sealt leiab ikkka üht teist põnevat 8)

Nicole
    Member

peaks vist enda omad ka suvilast koju venitama. aga kas mind nendega tuppa ka lubatakse 🙄

Member

Nurusin täna meest, et sõidaks meie vanasse maakodusse, kus peaks olema mul kapis hulgaliselt vanemat käsitööajakirjandust. Kus sa sellega, täna ei saavat 👿 Nu loodan, et siis ehk tuleval nädalal saab :( Mul peaks seal ka olema nii vanu “Nõukogude Naisi”, kui “Käsitööd” ja veel mingeid 40-ndate saksa moeajakirju, kus olid väga ilusad naiselikud kleidid. Oma keska lõpukleidi lõike muide võtsin sealt, uskumatu :D
    Kui kellelgi on ripakil vanu “Kunst ja Kodu ” ajakirju, siis maoleks vägagi huvitatud.
    Üritan praegu panna üles pilt.ee-sse pilte. Täiesti võimatu 👿 Aga küll ma nad sinna saan.

Member

@käsi wrote:

Mul peaks seal ka olema nii vanu “Nõukogude Naisi”, kui “Käsitööd” ja veel mingeid 40-ndate saksa moeajakirju, kus olid väga ilusad naiselikud kleidid.

Mina näiteks võtan kudumismustrid enamalt jaolt sellisest raamatust, nagu Silmuskudumine, aastast 1957 :D

Kui oma lillelised kindad, mütsi ja salli valmis saan, näitan teilegi 😉

Member

Kas kellelgi on veel pühapäeva õhtuks kallal kohutav väsimus? Et pole nagu puhata saanudki? Täitsa kohutav on olla, aga magama ei raatsi veel minna.

Sibulaplix
    Member

mul see väsimus hommikuti on, et tahaks hirmsasti magada, õhtuti istun ja nokitsen alati. no vahel väga harva kukun ka kell 6 juba voodisse ja enam välja ei saa sealt, kraana ka ei tõsta 😆

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 446 total)
  • The topic ‘Niisama lobamiseks arhiiv – 2005’ is closed to new replies.