Niisama lobamiseks arhiiv – 2005

Homepage Forums ARHIIV ISETEGIJA SUUR ARHIIV Niisama lobamiseks arhiiv – 2005

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 446 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Mina kaa, mina kaa! Pensionäriks! Aga ma ma võin noor ja ilus edasi olla? 🙄 :D Lihtsalt istuks kodus ja nikerdaks ennast oimetuks :D

Member

Nu eks sa võid noor ja ilus edasi olla jah :) aga pensionole võiks ikkagi saada vastavalt vajadusele. Nu selleks ajaks on sada häda muidu ja ei suudagi ehk nikerdada. Kui ma veel kuulan pensonäre kurtmas., et neil ka pole aega, siis tekib tõsine hirm, et millal siiiiiiiiiis, on aega teha iagtsugu asju 👿 Ma juba mõtlen, et ei tahagi hommikuti mugavalt mehega koos autoga linna sõita, parem sõidaks rongiga-seal saab kududa või heegeldada :P

Sibulaplix
    Member

noh ma olen näituseks puha kodune ja ikka rahul ei ole :P ajast jääb ikka kõvasti puudu, et teha kõike mida tahan 😆 ja siit foorumist ideid tuleb nigu…. täna tegin lahti ühe lingi ja see leht mis avanes on siiani lahti

….saaks see beebikomplekti kamsa ometi valmis 😈

jutt siis sellest lehest enne käis ➡ http://www.maggiescrochet.com/index.htm

Member

Nu ma sellele lehele juba hulk aega magama pannud 👿 Ja ikka uurin ja puurin. Ja teisi veel ka, mis statsionaarselt avatud 🙄 Tööl muudkui kiikan siia foorumisse ja ise teen nägu, et kole asjalikult teen tööd 😳 Vat õhtuti koolis ei saa muud teha, kui kuulata, kirjutada, mõelda jne. Seal kui arvuti taga, siis ainult erialane programm ees ja loengus ma pole siiani näputööd väja võtnud 🙄 Aga seda aega enam kuidagi ei leia, millal kodus kursusetöid teha 👿 Kuidagi peaks ju selle viimase aastakese ära punnitama ❗ ❗ ❗

Sibulaplix
    Member

mul kampsunist nii umbes 10 rida kududa veel, a pääle seda tuleks komplekti lisada veel müts ja sall ja papud ja see kõik tuleks korrutada kahega ja liita veel ühed püksid. kampsun teisest komplektist juba pea kaks aastat valmis :P😛 et siis umbes detsembri keskpaigaks vaja kahte täiskomplekti (ise ma otsustasin kasutada mitteneutraalseid värve)

kindlasti vaja veel lähiajal teha pojale vest ja tütrele müts ja vest ja sall

aga muud ideed ründavad mind armutult 😈

Nicole
    Member

@sibulaplix wrote:

…et siis umbes detsembri keskpaigaks vaja kahte täiskomplekti…

et siis topelt tulekul :?: lahe :D

Member

ei tule siin sibulaplixil miskit topelt põnne:P üks ikka mu teada peaks tulema:D

Nicole
    Member

😆 siis mul on lihtsalt juhe suurest heegeldamisest koos

Sibulaplix
    Member

topelt teen selleks, et vaatamata tehnikaimedele ei ole mulle avaldatud oodatava põnni sugu ja saladuseks see sünnihetkeni jääbki. :P kuna sisetunne räägib tüdruku poolt hakkasin tegema roosa-kollasega komplekti, aga unenägudes on poiss mis poiss, seega tuleb teha teine komplekt veel nii igaksjuhuks 😆 haiglasse võtan mõlemad kaasa ja selle mis üle jääb ehk kingin kellelegi ära seal….detsember kingikuu ju niikuinii :D

kampsik sai ka valmis…võib magama minna ka :D luku õmblen miski teine päev ette

Member

Käisin täna tiiru Kaubamaja lõngapoes. No igatsugu ilusaid lõngu oli seal. Isegi poolekiloseid tokke 🙄 Ostsin toki heleroosat mohhääri, kuna mul roosa salli kudemine pooleli, siis pidasin plaani mohhäärist talle pärast servad heegeldada. Selle lillede heegeldamise ajakirjakese ostsin ka. Ja siis käisin Montoni poes, appike, ma ostaks kõik nende kollektsiooni ära sel hooajal. Võrratud seelikud. Peab vist ise järgi vohmima hakkama. Ja siis veel see mure, er küsisin kudumise rubriigis ühe heegelmotiivi kohta, ehk keegi oskaks seda skeemi joonistada, aga mitte keegi ei ole mind tahtnud aidata 😥

Drex
    Member

käsi
    mis lillede heegeldamise ajakirja :?: . kuna siin kus asun pole mingeid ajakirju müügil, siis olen homme tallinnas, mis ajakirjast jutt?? 🙄

Member

Oda, ma kohe teen pildi ja panen kusagile üles, siis saad näha. Aga ostsin selle Viru keskuse R-kioskist. Seal majas tasub ka minna üles raamatupoodi. Seal on taga servas nurga taga palju vene käsitööajakirju.

Elsa
    Member

@drex wrote:

käsi
    mis lillede heegeldamise ajakirja :?: . kuna siin kus asun pole mingeid ajakirju müügil, siis olen homme tallinnas, mis ajakirjast jutt?? 🙄

Ehk mõtleb käsi seda praegu müügis olevat ajakirja:

Member
    Drex
    Member

aitäh, lähen ja tuulan :D
    meil siin r-kiosk on küll, aga häbematult tühi käsitöö kohalt

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 446 total)
  • The topic ‘Niisama lobamiseks arhiiv – 2005’ is closed to new replies.