Niisama lobamiseks arhiiv – 2005

Homepage Forums ARHIIV ISETEGIJA SUUR ARHIIV Niisama lobamiseks arhiiv – 2005

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 446 total)
  • Autor
    Postitused
    Krentu
    Member

Ma vaatan ka et inimesed niiiii tagasihoidlikud – mitu korda päevas käin siin foorumis vaatamas, et mida ka uut ja ei miskit! Kõik riisuvad vist lehti või siis teevad näputööd usinasti :D
    Ma isiklikult olen uhke enda üle et sain ühe asja tehtud nendest lõngadest, mis mul juba kolm või neli aastat kapis ootasid! Et muidu ikka ostan uued ja kuskile ei ole neid lõngu enam panna! Oleks mul ainult lõngad, aga peale lapitekikursusel käimist u 4 aastat tagasi ostsin suure tuhinaga abakhanist hirmus suure hunniku igasugu reste kokku aga lapitekkisid olen teinud ainult 2 😳 nii et üks suuuuur kapp on kõik täis minu kaltse ja lõngu :D õnneks mul mõistev kaasa ja ainult vahel natuke mokaotsast ütleb, et kas on ikka vaja kõike neid asju :D siis ma õmblen talle püksid et ta saaks ikka aru kui hirmus kasulik on omada niipalju kaltse ja õmblemisoskust 😆 nüüd plaanin elus esimest korda meestekampsuni kudumist… aga see mis mees välja valis, see on saksakeelne õpetus ja minu saksakeeleoskus on null. Pean vist sõbrannat kiusama hakkama või siis ehk kedagi siit foorumist? Omalt poolt võin soomekeelsete kudumisõpetuste tõlkimisega aidata :D

Sibulaplix
    Member

@Krentu wrote:

Ma vaatan ka et inimesed niiiii tagasihoidlikud – mitu korda päevas käin siin foorumis vaatamas, et mida ka uut ja ei miskit! Kõik riisuvad vist lehti või siis teevad näputööd usinasti :D

ma olen pea päevaläbi siin sees omadega, kui just kodust ära ei ole vahepeal. hetkel tubane reziim, sest pisipõnn pisut tõbine, seega pidevalt kohal 😆

Member

Tere ööd :) Ma ka veel üleval ja kiikan siia vaadata. Tegelikult see foorum mul nagu nuhtlus päev otsa lahti ja muudkui piilun. Kui just olen arvuti taga. Aga muul ajal tuleb veel koolis käia, kodutöid teha, lapsi kantseldada ja tööd teha. Igavene häda kohe sellega, et aina kisub siia foorumisse piiluma, mis uut ja mis toimub 🙄 Käsitööd tahaks ikka kõvasti rohkem teha, kui aega on. Ja minu kiuste vist on mul sadamusttuhat tahtmist teha üht või teist. Abikaasa peab ka veel kusagile vahele ära mahtuma 🙄

Member

jahh, ma olen tänu sellele foorumile perekooli külastamisest lahti saanud, aga samas istun, ma nüüd siin ja käin kogu aeg põlevate silmadega ja otsin, mida freeformi heegeldada 😆

Mina :?: ja heegeldan…. 💡

Member

see foorum on jah nagu pisik, ma nii mõnestki neti harjumusest lahti saanud tänu sellele …icc 😆 See foorum kohe ajab näputööle ja ka pool aastat tagasi pooleli jäänud asjad on veidike edasi arenenud :) ja palju muid ideid on saanud teostatud… hetkel koon tulevasele beebile komplekti jakki, kehaosa sain ommikul valmis nüüd vaja varrukad külge veel… siis püksid, müts ja papud kaa veel 😉 küll ma olen tubli:p enne foorumit mul kõik asjad nii ruttu küll ei edenenud, see siin annab nagu indu juurde et ruttu valmis saaks ja saaks teistele ka näidata millega ma hakkama olen saanud 😆
    nüüd lähengi jälle kuduma… alustan varrukatega:) siis ehk õhtuks beebi kamsa valmis:)

Sibulaplix
    Member

sibulaplix tahab ampsaku nukuriiete pilte :P näha

Member

@sibulaplix wrote:

sibulaplix tahab ampsaku nukuriiete pilte :P näha

selleks tuleks külastada ampsaku blog-i ;)

Sibulaplix
    Member

nujah nüüd ma selle sealt leidsin jah 😳 😆

Member

Aga Krentu sa siis ei usu sellesse, et mehele kampsuni kudumine toob teile halba õnne? Ma pole veel julgenud kududa :D :P

Krentu
    Member

Aga Krentu sa siis ei usu sellesse, et mehele kampsuni kudumine toob teile halba õnne?

Ma pole sellest kuulnudki! Äkki tõesti ei peaks siis 😯 Pealegi selle ajaga jõuaks ju endale mitu tükki teha 😆

Member

Välismaa foorumites see just läbi käinud :D

Aga kui nüüd peaga mõelda, siis toob see halba õnne kindlasti sellepärast, et mees peab seda poolikut juppi koguaeg proovima, ei saa enda asjadega tegeleda ja pärast kui kole on, peab veel naise rõõmuks kandma kah. Ja ongi halb õnn 😈 😉

Krentu
    Member

Ma küsisin siis mehelt, et kas kampsun võiks meid tülli ajada – ta ütles et tema ema ja isa ajasi küll! Et ema olevat isale kampsuni teinud aga isale ei meeldinud ja ju ta siis ütles ka seda ja ema oli vihastanud ja sedamaid kogu kampsuni ühe hooga üles harutanud… Aga vanasti olid ju suht peenikesed lõngad 🙄 Tükk aega olevat sellest tüli olnud…Ja tõenäoliselt ta rohkem oma mehele kampsuneid ei kudunud :?
    Seetõttu vist ka minu kaasa polnud kunagi eriti innustunud teemast “ma võiks sulle kampsuni kududa”. Aga mu ema nüüd kinkis mulle meeste Verena ja noh, mehele meeldis sealt ainult üks kampsun 😆 Neid on seal ikka üle viiekümne vist :)

Member

ampsak ega sul kapsast kodus pole, kapsa leht võtab hästi kõiksugu selliste asjade puhul hästi selle paistetuse maha
    ise olen igasugu jalaväänamisi ja vastu kivi löömisi nii parandand

Member

Mul oleks kah kapsast vaja. Laupäeva hommikust saati vigane. Aga nüüd juba täitsa käia saan aga paistes on ikka. Kõige kurvem on see, et trenni ei saa teha ja trennikaart kohe-kohe otsa lõppeb! 😥

Member

👿 hakkan kohe pensionääriks. Ma ei taha enam käia tööl, tahan muudkui nikerdada. Siin foorumis on niiiiiiiiiii palju huvitavaid mustreid, ideid ja veel tont teab mida, et ajab hulluks 🙄

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 446 total)
  • The topic ‘Niisama lobamiseks arhiiv – 2005’ is closed to new replies.