Niisama lobamiseks arhiiv – 2005

Homepage Forums ARHIIV ISETEGIJA SUUR ARHIIV Niisama lobamiseks arhiiv – 2005

• This topic is empty.
Viewing 11 posts - 436 through 446 (of 446 total)
  • Autor
    Postitused
    Susa
    Member

Peaks ka sellise süsteemi sisse viima! Mulle sobiks kohe ideaalselt :)

Member

Mul tuli vahepeal isu midagi uutmodi kypsetada ja just v6tsin ahjust pannitaie h66gveini ja metsapahklitega tehtud muffineid!

Jube head!

Ainult … kaneeli ja nelki oleks v6inud rohkem olla … vist …

Lynx
    Member

@Susa wrote:

Peaks ka sellise süsteemi sisse viima! Mulle sobiks kohe ideaalselt :)

Proovi ainult :mrgreen:

master
    Member

@Nicole wrote:

tubli, tubli! kikukas koob usinasti ja master tegeleb koristustöödega 😆 😆

hea et skännimist ja infojagamist kah koristustöödeks peetakse :P

kikukas
    Member

@master wrote:

hea et skännimist ja infojagamist kah koristustöödeks peetakse :P

niiet siis ei koristagi ve?:shock:
    einoh, ma oskan karkudega ka karata, igatahes alustan vana-aasta saatmist……nüüd…..tähelepanu, valmis olla, läks! smile_coc

Susa
    Member

Cheers kikukas!
    Mina lõpetasin selle aasta töötamised ametlikult eile. Aitab! Tööd tehtud küll :D
    Täna heegeldan ja kokkan :D

Member

Mul üks küss, kas keegi eile vaatas kanal2-st seda Natalia seebikat… ma vaatasin.. ja jäi silma seal ühel tegelasel (Sandra) seljas olnud heegeldatud top… sellline mõnus roheline oli… ananassimustris heegeldatud ja selline ruudu kujuline, paeltega käis ümber kaela ja eks selja pealt kinni…(kunagi kodukirjas olid ka sama poindiga topi õpetus :P )
    Kandis seda siis teise tavalise topi peal… igatahes väga ilus oli… kordus peaks kah millaskil olema .. äkki esmaspäeva ommikul 😆
    Aga tegelikult mulle üldse viimasel ajal televusserit vaadates jäänud silma kootud ja eriti heegeldatud rõivaesemeid… icc vaat kus see käsitöö sõltuvus viinud on… ennem ma ei osanud vaadatagi sihukesi asju 😆

Sibulaplix
    Member

mina nägin seda toppi :P😛

Sibulaplix
    Member

avastasin just, et raamatukoi internetipoes maksab 200 ruutu raamat 163 eek 😯 (ja poes 171) mina olen seda poodides mujal näinud 200-220 eeki maksvana. ja üleeile just raamatukoist tellisin ja uusi raamatuid ei vaadanud siis. ainult ühte pole mõtet ju ka tellida, siis võib juba poest ostma minna….loll pea on kerele vaevaks ikka küll 😆

sibulaplix vaatab nüüd raamatud uuesti hoolega üle :P😛 ehk on seasl veel miskit head, et tellida

Member

Apollos on see ruuduraamat 169 krooni.

Sibulaplix
    Member

ehh ma apollost saaks lausa 160,9 kätte selle, aga tegelikult oleks selle ammu omale juba soetanud kasvõi 120 eeguga kui seal joonised ka oleks

Viewing 11 posts - 436 through 446 (of 446 total)
  • The topic ‘Niisama lobamiseks arhiiv – 2005’ is closed to new replies.