Niisama lobamiseks arhiiv – 2005

Homepage Forums ARHIIV ISETEGIJA SUUR ARHIIV Niisama lobamiseks arhiiv – 2005

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 446 total)
  • Autor
    Postitused
    Pailaps
    Member

Ma leidsin oma ema kodust midagi, mis viitab, et vähemalt keegi meie suguvõsast on aktiivselt käsitööd (pigem siiski küll õmblustööd) teinud:

Naumanni õmblusmasin

Sibulaplix
    Member

nonii, nuuskisin mina teie blogides ringi ja ikka kohe tahaks sada asja korraga teha 😯 tahaks paeltikandiga kotti ja siis heegeldatud kotti ja siis õmmeldud kotti ja siis kindaid teha ja siis vesti kududa lapsele mille peale peaks tulema jalgratas ja siis…ja siis….ja siiis….paljusid asju tahaks järele teha mis te ees teete….igavene ahvatlus on see foorum 😆

tikkida tahaks ka, leidsin kapist ühe koerapildi mille tikkisin 12 aastaselt, kui saan kunagi näitan pilti ka :)

Nicole
    Member

mina kaaa, mina kaaa 😆
    ma just kurtsin, et esmakordselt elus käitun ma nagu tõeline kaksik. mul on pooleli kindad, lapitekk, kõhutantsu puusarätiku kulinate külge õmblemine/heegeldamine ja aplikatsiooniga õlakott. tantsukostüümi seelikule on vaja veel litreid ja pärle õmmelda ja valmis teha hõbedased tantsusussid.
    ja siis tahan ma proovida paeltega tikkimist ja freeform’i, mütsile mõned lilled heegeldada ja õmmelda talveks ühe sportlikumat laadi õlakoti ja kindlasti veel midagi, mis hetkel ei meenu 😆

Sibulaplix
    Member

sibulaplix ohkab kergendatult, et pole ainuke 😆
    no tegelikult mul ennemalt ka olnud sellist asja, aga nii suurt ideede üleküllust kui siin foorumis kolades tekib, pole enne ette tulnud. praegu jonnakalt üritan titekampsunit kududa, “tervelt” 15 rida juba valmis 😯

obukakk
    Member

@Pailaps wrote:

Naumanni õmblusmasin

Ka meil seisab Naumanni masin juba paar aastat teenitud puhkusel. Pole digikat, muidu teeks pilti. On teine vähe teistmoodi kui Pailapsel.

Sibulaplix
    Member

ampsak, kuidas jalaga lood? loodetavasti juba parem :)

Member

pole suurt paremaks läinud – aga lonkan üha osavamalt! Õhtul oli selline mega-paistetus, et isegi mu muidu rahulik teine pool oli ähmis. Arsti muidugi jälle kätte ei saa… tavaline värk. Õhtul saadan mehe poodi lõnga ostma ;)

Sibulaplix
    Member

nii kauaks juba koju jäänud, et varud otsas 😯 või on nagu mul, et kodus on laadung lõnga, aga kui millegi tegeiseks läheb, siis tuleb poest tuua, sest pole sobivat värvi või materjali :P
    kas mees ostab hääämeelega lõnga :D mu oma on ka ostnud ja korra isegi ringvardad ostis, aga ütles, et enam ei tee, sest kõik vaatasid imelikult kui ta sorteeris lõngu ja siis veel vardad kah asjatundja näoga välja otsis 😉 😆

Maki
    Member

Varrastest – kas mina olen mingi friik, või siis… probleem selles, et ostsin mingist odavast poest nr 5 vardad , aga vaat kududa nendega ei saanud – no ei libise lõng lihtsalt :( Kaapisin siis need hallikast materjalist kallid vardad välja ja kohe hoopis teine tera!

Member

no vardaid mu mees käis esmaspäeve õhtul ostmas (umbes kell pool üksteist :D) – vastu ei põtkinud. Küllap saab lõngaga ka hakkama. Lõngaga on jah nii, et midagi nagu on kodus, aga sobivat värvi pole jah – mul mantlil helelilla krae ja sinna juurde siis mingeid kindalisi vaja.

Sibulaplix
    Member

@Maki wrote:

Varrastest – kas mina olen mingi friik, või siis… probleem selles, et ostsin mingist odavast poest nr 5 vardad , aga vaat kududa nendega ei saanud – no ei libise lõng lihtsalt :( Kaapisin siis need hallikast materjalist kallid vardad välja ja kohe hoopis teine tera!

mul tundub, et need vardad mis mul on nagu sellisest plastikust, ei taha ka libiseda, aga teistega pole probleemi

Member

Helelilla kraega mantli juurde lähevad tumedamast lillast kindad väga hästi! 😉
    Ma meeletult lillat see hooaeg!

Sibulaplix
    Member

mul meheõde tellis just mu käest lilla roosi rinnas kandmiseks

Sibulaplix
    Member

vaatasin neid “kärnakindaid” mis siin koote ja mulle need hirmsasti meenutavad mu sõbranna maale 😆

kes tahab saab siit vaadata, miks ;)http://www.zone.ee/kerttus/

Krentu
    Member

Minu mees on lõngaostmises ka väga treenitud ja talle juba meeldib see asi :D Ükskord isegi sõitis mööda lõngapoode ja otsis sobivat :D
    Aga ma olen ka vardafriik – varras peab hästi libisema et kudumisest rõõm oleks!
    Mul on ka heameel, et pole ainuke, kellel kodus lõngaladu, aga kui midagi uut hakkan tegema siis ikka kõigepealt lõnga ostma :D

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 446 total)
  • The topic ‘Niisama lobamiseks arhiiv – 2005’ is closed to new replies.