Niisama lobamiseks arhiiv – 2005

Homepage Forums ARHIIV ISETEGIJA SUUR ARHIIV Niisama lobamiseks arhiiv – 2005

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 406 through 420 (of 446 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

hehee… mul neid nimesid pakutud küll ja küll :P aga nu miks mitte vaatame mis pakutakse… Kahe eelneva lapse nimed on Carl-Johann ja Frederick ja kuna tulemas arvatavasti jälle üks poiss siis vaja poisi nime :)
    Aga tingimused on selised :P :
    1. mitte väga levinud nimi (no ei tahaks et kui laps lasteaeda/kooli läheb et siis rühmas/klassis mitu ühe nimelist last oleks)
    2. mitte väga “ulmekas” nimi :P

Nii et jah raske sellist nime leida eks :P aga eks kui laps sündinud ja talle otsa vaatan… siis kindlasti torkab kohe pähe et mis võiks nimeks tulla :)

Member

Mulle jälle meeldib, kui on 1 nimi. Ja eriti meeldib, kui see on kõige tavalisem ja lihtlabasem eesti nimi. Ma selline protestimeelne 😉
    Mu meelest on ikka täiesti eriline panna tänapäeval lapsele nimeks Ants või Toomas või muu seesugune.

Seoses nimedega oli mul selline juhus, et tütre sõbranna, kellel mitte eestipärane tuletisnimi, tegi juttu, et neil trennis uutel poistel on nii imelikud nimed. Ja mis välja tuli, et need imelikud nimed olid…..Ants; Jaan; Ain jne 😯

Member

icc.. imelikud nimed :P

Member

ise olen ka ühe nime pooldaja ja oma lastel ka vanad eesti nimed (Agur ja Hiie), aga Carl-Johanni ja Fredericku kõrvale sobiks pigem jah mõni võimsam nimi – pakun Thor-Theodorit :)

Member

Meil ei ole ikka veel kuuske, kohe helistan isale! 😯 Vähemalt valged tuled riputasin akna külge, jõulukolmnurk põles kah jälle läbi.. :?

Laste nimedest.. üks mulle meeldib aga seda ma parem ei ütle, sest siiamaani pole see veel kellegile teisele meeldinud 😥

Member

@nonn wrote:

ise olen ka ühe nime pooldaja ja oma lastel ka vanad eesti nimed (Agur ja Hiie), aga Carl-Johanni ja Fredericku kõrvale sobiks pigem jah mõni võimsam nimi – pakun Thor-Theodorit :)

Vat see Thor-Theodor kuulub minu jaoks juba sinna “ulme” nimede hulka 😆

Member

sul ju puha meestevägi kodus ju :D
    Aga nime eriti küll soovitada ei oska, sest ise valisin lihtsad ja mis perekonnanimega hästi kokku sobiksid. Esimese lapse nimega sai natuke orki lennatud, sest polnud selle esinemissagedusega kursis ja nii kannab ta poppi nime Markus, kuid noh enam ei kujutaks ka muud nime ette. Tüdrukuga oli nati kergem, sest kõik kolm pereliiget olime ühel arvamusel ja tahtsin, et ka venna oskaks ilusti õe nime öelda, nii on piiga nimeks Kärt.
    Sulle aga ilusat ootusaja lõppu ja küll lapsele otsa vaadates ka see õige nimi huulilt tuleb 😉

Sibulaplix
    Member

mu pojal ka imelik nimi ;) Jaan-Eerik,

Susa
    Member

Vaatan raamaturiiulit ja näen seal:
    Henrik-Woldemar
    Gert-Bernard
    :D

Aga rasked nimed oled valinud küll! Ega sinna juurde midagi samaväärset leida on omaette kunsttükk. Ma ise olen ka selles leeris, kes paneks lapsele nimeks Toomas või Johannes või Pille-Riin või Liisi :)

krist68
    Member

Kui siin juba liitnimedele on jutt läinud, siis näiteks minu poeg on Otto Toomas

Member

minu poeg oleks ilmselt siiamaani nimetu 😆 .üks oli kindel-r peab sees olema sest ma ei salli haledaid mehenimesid(näit.andu,teedo jne).mul mõlemad tütred ja ühe nimi oli juba siis olemas kui issitki veel ei tundnud(noorem-Marianne).esimene on Tiina-see siis pugemise mõttes issinimest tuletatud :D .kolmandale saaks nimeks Annemari,aga seda ilmselt vist ei tule.
    aa kift oleks kui esimene nimi ikka Carl ja teine siis misiganes 😉

Nicole
    Member

Christopher Robin oli üks tore sell ;)

Epu
    Member

Jeah, see nime otsimine on keeruline, meil ka mehega kaua oli nõutus. Aga üks hetk koitis mehel ja nii saigi nimetatud – Arto. Tingimused olid täidetud: mitte liiga tavaline, mitte liiga eriline, o-lõpuline ning perekonnanimega kokkusobiv :D
    aga seesama põngerjas on minu käsitöö tegemist oluliselt piiranud(mingi kiku lõikumine ja siis kõhuviirus, mis looodetavasti mulle ka ei nakku, siis kaks hädalist koos) ja olen graafikus maas ja osad jõulukingid vist ei valmi õigel ajal (oleks võinud ju varem alustada 💡 ).

Member

ega ma seda Thor-Theodor -it eriti tõsiselt võtnudki kuigi endale hakkas nüüd nagu veidi meeldimagi :D

Member

Taavet, Mattias, Andreas, Egert, Alver, Urmet, Kuldar, Gabriel

Viewing 15 posts - 406 through 420 (of 446 total)
  • The topic ‘Niisama lobamiseks arhiiv – 2005’ is closed to new replies.