Niisama lobamiseks arhiiv – 2005

Homepage Forums ARHIIV ISETEGIJA SUUR ARHIIV Niisama lobamiseks arhiiv – 2005

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 446 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Pink Hello Kitty Laptop 😆 Tehke järgi! Kaks teistsugust läpakat on seal lehel veel.

Nicole
    Member

oh sa tibu!
    peaks mehe tööläpakale küüned taha ajama 😆

Member

@Krentu wrote:

Mul on ka selline probleem, et ideid on nii palju, et ühelegi asjale varsti ei suuda keskenduda enam… nt koon kampsunit, aga mõtetega olen juba järgmise kampsuni juures….peaks vist kõik ideed ilusti kirja panema, siis pole ohtu, et mõni eriti väärtuslik meelest ära läheb. Ehk siis saab hing rahu ja äkki saaks õhtul kergemini uinuda ka :D
    Aga nendest varrastest, mis te kaltsukatest ostate- kuidas nende kvaliteet on? Ma mõtlen, et sellistega nagu vanasti olid – alumiiniumist ja mingi kummist juhtmega ringvardad – et ega need ometi sellised pole- et sellistega küll enam ei tahaks kududa? Kui on head, peaks ka sellise vardapilguga ringi vaatama hakkama kaltsukates.

varrastega on lood sihukesed et inox vardad on põhiliselt seal kust mina vardadid ostsin ja on ka muid aga mitte need veneaegsed nirud… 😆 neid ma ise ka ei salli:) (kuigi eks neid ka leidub) Vahel on mõnel heal vardapaaril mis peeneb nr on üks varras veidi kõver aga see ei sega ju kudumist :) alates nr4 vardad on kõik täitsa nagu tutika välimusega, nii et ei ole viga miskit neil :)

Member

@sibulaplix wrote:

mul käed igatahes koovad detsembris sündivale beebile komplekti (plaanis traksipüksid kampsun müts ja papud, tegemisel alles vaid püksid :) ) mõte ja jalad aga kipuvad vägisi rongile minema, et need paelajupsid ikka koju vedada ja noh vabanduseks linnaminekule toome selle, et komplekti jaoks tuleb lõngast puudu 😉

Ma just tulin tallinnast kanga jms. tuurilt :) ostsin ka oma detsembris sündivale beebile komplekti kudumiseks lõnga :) ja ka neid 2 kr paelu ostsin hulgim, et äkki tuleb veel koti tegemise isu peale, siis paelad kohe võtta :)

@Aette wrote:

Mind huvitaks ka, kus Tallinnas on selliseid kaltsukaid, kus lõnga müügil oleks. Vanasti oli Mustika keskuse taga putkade vahel selline koht, kus lõnga ka oli. Ja ühes putkas sees ka. Jõudsin seal paar korda käia, siis lükati putkad kokku :(

Balti jaama turul olen näinud. Seal taga-taga on lausa üks pood, kus suured lõngakerad ripuvad aknal. Lisaks on aeg-ajalt (nt laupäeva hommikuti) autokärudest ka müüdud. Suured pakid, mitte tüki kaupa, vaid vahel võid saada mitu kera ühesugust.
    Sokilõngad olen ise saanud kohalikust kaltsukast paar aastat tagasi. Siis oli lubatud veel siinkandis selline auto kohale ja kile maha müük. Enam pole, politsei trahvib. Aga tookordsed retked panid aluse minu ja tädi mitmeaastasele sokivarule :P Nimelt keskendus tol ajal üks nendest automüüjatest mingiks ajahetkeks ainult lõngadele. Kohalikud käsitööklubid said omale varud ja muud huvilised kiibitsesid siis ka ;)
    Aga sellist väga korralikku lõnga, millest suurt kampsunit teha, peab ilmselt ikkagi poest hankima.

Member

nii… tooge oma lõngad ja vardad kõik siia – ma paar päeva voodirezhiimil ilmselt. Komistasin lahtise tänavakivi peale ja no… hästi läks, et jalaluu terveks jäi.

Sibulaplix
    Member

ma just pakkisin oma kerad kokku ja hakkan bussipeale minema, vaja lasteaed minna lapsele järele

Member

Ja ma istun tööl 👿 hing haige kodus ootavate tegemiste pärast :(
    Ampsakule kiiret paranemist ❗ Ma ise selliste vigastustega olen jube püsimatu ja muudkui kepslen ringi, kuigi peaks pikutama. Aga kui liigud, siis seo kindlasti jalg kinni-paraneb paremini.

Member

Head paranemist ampsak!

Ma otsustasin veel kaks asja käsile võtta. Samaaegselt see tähendab :D Üks kinnas on ka isegi valmis (ilma pöidlata muidugi). Viskan blogi pilte ka kolme paiku, siis sul vähemalt on vaadata midagi kui kodus passima pead :P Sõbrannale kolmapäevaks punane sall sünnipäevaks (loodetavasti kannab kah) ja selle boolero üritan hõlmik kampsuniks teha. Kuna lõng on villa segune ja meie kliima ei ole nii soe selle sagedaseks kandmiseks ja hõlmikut tahaks.. 😈 Ja teise kinda üritan kah lõpuni teha, ainult mõni rida veel aga sümmeetriast on asi väga kaugel 😥 Ja pöidlad kah kududa, kaunistamiseks nänni tuleb osta Tallinnast, nädala lõpus.

Ja avataril olevad roosad kindad on ka vaja valmistada lõpuni, pöidlaid pole, ainult augud :P

Krentu
    Member

Ma hakkasin ka sellist bolerod tegema kuna tundus huvitav et kuidas oleks vahelduseks kudumist kaelaaugust alustada ja on küll huvitav :D Aga mul oli jälle lõnga nii palju, et mõtlesin, et teen sellest hoopis pluusi ja see hakkab valmis saama varsti varsti:) Kas teeme võidu 😆 ? Tegelikult ma pole tükk aega nii palju mõõtnud ja harutanud kui selle bolero puhul sest töö käigus on nii laia asja nii raske mõõta ja siis kui selga paned, siis alles selgub, et ikka liiga lai on…
    Ampsakule soovin minagi paranemist ja selliste asjade puhul nagu sul juhtus soovitab minu ema jääd peale panna:)

Member

Ma kahandasin ka selja pealt ikka mõned silmused, sest sealt jäi kole lai. Hetkel teen punast salli, nii et selle võistluse võidad sina! :P See sall läheb mu mantliga hästi kokku, ei kingigi äkki ära 🙄

Ja nüüd kus sul muster selge, räägi mulle kuidas ma saan selle hõlmikuks? Ise lootsin lihtsalt kasvatada neid ääre silmuseid nagu koguaeg tehti ja kui juba ulatub mõlemale poole, siis edasi alla kududa ruudu kujuliselt midagi pitsilisemat või soonikus. Peaks saama eks?

Krentu
    Member

Jah ma teeksin ka nii! Aga kuidas sa seda kinni hakkad panema? Prossiga, nööbiga, paelaga, shleifiga? Ma mõtlen, et kui paelaga, nii nagu osad hommikumantlid käivad, et parema hõlma peala torkad vasakust küljeõmblusest läbi ja siis selja tagant läbi ja ette kokku – et siis peab vist sinna külje kohta väikse augu tegema? Igal juhul peab selle alumise hõlma kuidagi külje külge kinnitama sest muidu langeb alla.
    Üks variant, mida ma kaalusin, on muidugi lihtsalt eest lahti kududa, et siis enam ei kasvata sealt ääre juurest ja pärast nööbid, paeld vms ette. Aga hõlmik vist trendikam? :)

Member

Eest lahtiseid kampsuneid mul juba on, hõlmikut veel ei ole ühtegi. Ja poe omi ei taha just sellepärast, et nad ei ole alt soonikust ja on ümber ringi käiva paelaga, mis teeb mind vorstiks, sest alumine ots ei liibu kenasti. See ema hõlmik istub isegi hästi seljas aga ikkagi need mitte venivad paelad ahistavad ja varruka pikkus.. naljakoht! 😆 🙄

Ise mõtlen nööbid vast kuhugi sisse panna, ilmselt mitu tükki, sest muidu äkki hõlm vajub ära ning välja võib ju ilu pärast lehvi ka panna aga nööp oleks vast mugavam. Eks näis. Pole veel tegemagi hakanud! :P

Member

Mulle tundub, et olen siin kuskil põgusalt näinud lille heegeldamise õpetust, aga ei suuda leida (lapsel vaja kaunistada heegeldatud kotti). Kui keegi viitsib õpetuse või viitega aidata, siis olen juba ette tänulik.

Member

Näiteks teemas ➡ Detailid ja motiivid

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 446 total)
  • The topic ‘Niisama lobamiseks arhiiv – 2005’ is closed to new replies.