Niisama lobamiseks arhiiv – 2005

Homepage Forums ARHIIV ISETEGIJA SUUR ARHIIV Niisama lobamiseks arhiiv – 2005

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 446 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Mai mäleta. Hind on seal dollarites, kui krediitkaardiga netis maksma hakkad, siis ta arvutab ise automaatselt kehtiva kursi järgi. Sellepärast ma andsingi lingid, et saaksite otsesest allikast vastused oma küsimustele, ma tellisin neid plaate mitu tükki korraga, aga mitmes jaos, ja ma ei mäleta, kas hind on sestsaadik sama või on muutunud… aga umbes sama ta võis olla küll, nagu seal praegu paistab.

Member

kõigi nende imeilusate titariiete nägemine, mida te siin eksponeerite, ajab lihtsalt peast segi – kui enne sai mõeldud, et enne paari aastat beebit ei planeeri, siis nüüd käivad ikka tõsised isud. Peab vist mõne asja valmis kuduma – lihtsalt, et seda naiselikku natuke välja elada (ja siis salaja kapis vahtimas käia).

VintajRose
    Member

Heh, ampsak, kui suisa juba kuduma ajab, ega siis enam kaua vastu ei pea :). Mul on omad kogemused (täpsemini kolm kogemust). Mingil hetkel tahaks niii kangesti titat, et miski muu ei loe: ei pangalaen ega hea töökoht ega üürikorter.

Aga teemat muutes, mind huvitab hoopis see vilditud sall! Et kas see näiteks kandes ära ei lagune? No kui tahaks teist ikka ümber kaela siduda või üle õla visata jne. Äkki pudeneb laiali?

Member

Tee ikka piisavalt tihe sall mitte mingi hõre ja vanuta piisavalt kuumas vees. Ei ta siis pudene :D

Ja te ei arva iial ära keda või mida nägin mina reedel Kaubamaja Noorteosakonnas liikvel! 8)

Niisiis.. kõigepealt jään vaatama, et mis huvitav punane asi.. heegeldatud? Ega mitte ometigi freeform? 😯 Eestis? Ei, e, ei, ei saa ju ometigi..?? Või siiski? Vaatan kandjat – Susa!!!!!! 😈 (Ta oli siis just uksest välja minemas nii et ei läinud teda kotist kinni krabama.) Aga kott ise oli üli vinge ning üli punane ja ma ei tea miks ma seda siin näinud ei ole. SUSA! Sind on märgatud 8)

Member

Nii Susa!
    Miks oled oma kotti saladuses hoidnud?
    Pilti tahaks näha :)

redfox
    Member

http://i9.photobucket.com/albums/a97/Hundu/Dsc_0821.jpg

keegi tiigrit ei taha?

hulgub siin ja teda löödi ja kiusati praegu mu voodi all. Pelgurannas.
    ma arvan et ta kogemata kaduma läinud või ära joost. isane ja kastreeritud. ja nii taltsas et oh hoidku nagu polekski kass.

Nicole
    Member

väga ilus tiiger. kodusta ära!

Member

Lugesin just Cosmopolitani ja seal kirjas, et kudumine on väga IN praegu, isegi Julia Roberts ja Catherine Zeta-Jones pidid suured kudujad olema :D

Sibulaplix
    Member

see just minu maitsele tiiger on, aga hetkel ei saa omale lubada.

Susa
    Member

@crazy wrote:

Ja te ei arva iial ära keda või mida nägin mina reedel Kaubamaja Noorteosakonnas liikvel! 8)

Niisiis.. kõigepealt jään vaatama, et mis huvitav punane asi.. heegeldatud? Ega mitte ometigi freeform? 😯 Eestis? Ei, e, ei, ei saa ju ometigi..?? Või siiski? Vaatan kandjat – Susa!!!!!! 😈 (Ta oli siis just uksest välja minemas nii et ei läinud teda kotist kinni krabama.) Aga kott ise oli üli vinge ning üli punane ja ma ei tea miks ma seda siin näinud ei ole. SUSA! Sind on märgatud 8)

Näedsa – ma saan esimest korda oma kotiga välja ja juba nähakse :) Sa pole seda sellepärast siin näinud, et just enne kui ma nädalavahetuseks minema sõitsin sai ta valmis ja enne ei tahtnud ka üles riputada kui kivid peale õmmeldud. Aga nüüd on kott päris valmis ja minu blogis üleval ka :) Punane on minu kiiks praegusel hetkel…lausa kohutav kiiks!

Epu
    Member

Tere :)
    Ma eile avastasin selle foorumi ja teist õhtut muudkui sirvin, ahmin õhku ja ideid, märkamatult lobisen mehele, et tahaks seda ja seda ja seda teha ning see vaatab mind järjest etteheitvama pilguga.. 😳
    Ühesõnaga, te igatepidi vahvad olete ja ma pean ruttu mehe kampsuni lõpetama, et saaks süüdimatult igast põnevaid asju tegema hakata :P
    Muide, minu mees niisama kampsunit ei tahtnud, pidi ikka ropp kiri peale tikitud oilema ja see tuleb selline : Dry skin? Hand Loation. (pump here) —->(nool näitab siis allapoole :P)..

Member

^ 😆

PS. Hand Lotion mitte Loation!

Epu
    Member

sorry, näpuviga tuli 😉

Member

Minu mees ka ei suutnud mu näpulist tegevust rahulikult pealt vaadata, vaid poetas täna, et ma võiks talle ka ühe kampsuni kududa :P Homme lähen vist lõnga otsima.

Sibulaplix
    Member

mul mees teab, et ma nii suurt teha ei viitsi kui ta tahab, ja et ta niipalju proovida ei jõua kui ma tahan 😉 aga vat just praegu koputab seestpoolt üks mu südametunnistusele(ehk see on mul sääl ribide taga kuskil 😆 ) ja nõuab, et ma beebikomplektid valmis teen 🙄 ainult et ma ei saa aru kuidas kui selline sebimine ajab hoopis püsti tõusma :P😛

Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 446 total)
  • The topic ‘Niisama lobamiseks arhiiv – 2005’ is closed to new replies.